Reklama

Z miłości do futbolu (5)

Stella Widomska

25 kwietnia 2017

Z miłości do futbolu
5

Z naszego pakietu Orange LOVE korzystają osoby o różnych upodobaniach – maniacy gier komputerowych, fani seriali czy wreszcie wielbiciele długich rozmów telefonicznych. A teraz mamy coś dla fanów futbolu. Przygotowaliśmy dla nich pakiet usług Orange LOVE, a do tego HBO i Canal+ przez trzy miesiące w prezencie z meczami Ligi Mistrzów UEFA oraz ligami angielską i polską.

I jeszcze garść informacji technicznych. Za kreację odpowiada Publicis, produkcją zajęła się Film Produkcja, postprodukcją Studio Orka, a media kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Michał Sabliński.

Mediateka

Udostępnij: Z miłości do futbolu
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  xxx 02:13 26-04-2017
  3 mc za 0 a potem 49 zł za canal+ dodaj love ftth 100Mb/s i wyjdzie średnia ok 125 zł. Sorry ale w multimedia ch mam to samo za 60zl. A że ftth sprzedajemy praktycznie tylko na terenie gdzie są kablówki to i wyniki sprzedażowe są jakie są. Pakiety on nc+ to jeszcze ktoś sprzedaje? ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 10:37 26-04-2017
  Jak mi się skończy umowa z UPC to kto wie.....
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 12:08 26-04-2017
   To im wypowiesz i dostaniesz o wiele lepszą ofertę niż masz, no chyba że już masz którąś ze starych WRU XV-XX ;-) Ale to w takim wypadku już masz o wiele lepszą ofertę niż Love. Jak coś to służę pomocą, odezwij się wtedy :-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pan Pikuś 14:17 26-04-2017
    To i ja się odezwę :-)
    Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 13:13 28-04-2017
    Oj da się da. U mnie szanowna małżonka by przepłaciła gdyby zmieniła na Orange Love.
    Odpowiedz

Innowacje

Włącz wyobraźnię: kobiety na rzecz zrównoważonego rozwoju (4)

Marta Cieślak-Krajewska

21 kwietnia 2017

Włącz wyobraźnię: kobiety na rzecz zrównoważonego rozwoju
4

Dawno nie pisałam o naszym międzynarodowym konkursie pomysłów, Imagine with Orange. To nie znaczy, że nic się nie dzieje – dzieje się i to sporo. Trwa właśnie nowa kampania: Kobiety na rzecz zrównoważonego rozwoju. Cel jest szczytny: szukamy pomysłów, które pomogą stworzyć zróżnicowany, a przy tym zrównoważony i bardziej zintegrowany świat z udziałem kobiet.

Ta kampania ma szczególny wymiar, ponieważ pomysły mogą zgłaszać ludzie z takich krajów: Egipt, Rumunia, USA, Francja, Tunezja, gdzie role kobiet są postrzegane bardzo odmiennie.  Jak piszą organizatorzy, kampania jest skierowana zarówno do humanistów, którzy chcą zaproponować rozwiązania technologiczne ułatwiające dostęp do nowych technologii dla kobiet niepełnosprawnych, starszych lub obawiających się cyfrowego świata, wojowników zrównoważonego rozwoju, fanów feng shui dążących do równowagi, czy ekologicznych punków którzy chcą wykorzystać sztuczną inteligencję do zmieniania świata na lepsze. Czyli do wszystkich, którzy wierzą, że świat może stać się bardziej różnorodny, a jednocześnie bardziej zrównoważony.

Jeśli też wierzycie, że zmiana zaczyna się od słowa, a słowa wiodą do czynów – zgłoście swój pomysł w kampanii. Termin zgłoszeń upływa 17 czerwca br. Pomysły zgłaszamy poprzez stronę Imagine with Orange.

Do wygrania szansa na zaprezentowanie swojego projektu w Paryżu w dn. 20 czerwca br. Kobiety, które zgłoszą pomysły będą wspierane przez stowarzyszenie WHAT* w realizacji swoich projektów. Tradycyjnie można także otrzymać bon Amazon o wartości 250 Euro.

*WHAT (Women Hackers Action Tank) to zbiorowy projekt, stowarzyszenie kobiet i mężczyzn, łączący pracowników, pracodawców, stowarzyszenia akademickie, sieci członkowskie, osoby indywidualne lub reprezentujące stowarzyszenia i organizacje wszelkiego rodzaju. Jesteśmy pasjonatami innowacji przekonanymi, że najlepsze rozwiązania mogą pojawić się w dowolnym miejscu i zmienić społeczeństwo i przedsiębiorstwa w kierunku otwartych wartości.

Udostępnij: Włącz wyobraźnię: kobiety na rzecz zrównoważonego rozwoju
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 17:43 21-04-2017
  Nie rozumiem szukania problemów w temacie płci - po co to i komu??? Może napiszcie, o co tak na prawdę chodzi w poniższym temacie; jest aż tak źle??? http://businessinsider.com.pl/gielda/spolki/akcje-orange-polska-sa-najtansze-w-historii/zrdrjfw
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 19:54 22-04-2017
   @emitenta nie czepiają się. Też mnie martwią słabe wyniki finansowe Orange, ale trzeba zauważyć że Orange mocno inwestuje w infrastrukturę. Ja zastanawiam się nad kupnem kilku akcji. Myślę że przyjdą jeszcze czasy szczytu na giełdzie.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojtek Jabczyński 10:17 24-04-2017
   emitelek w poniższym temacie chodzi o to, że dziennikarz dość jednostronnie napisał swoje zdanie. W tym tygodniu będziemy raportować na giełdę wyniki za IQ więc zobaczysz jaka jest sytuacja OPL. Akcje są tańsze, bo taka jest reakcja rynku kiedy zdecydowaliśmy się nie wypłacać dywidendy tylko zainwestować pieniądze m.in. w światłowody. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 13:26 24-04-2017
  Czy aż tak źle z Orange jest ❓ http://www.telix.pl/artykul/orange-polska-w-kryzysowej-sytuacji?-3,79253.html
  Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Zagłosuj na Orange Polska (1)

Monika Kulik

21 kwietnia 2017

Zagłosuj na Orange Polska
1

Dziękujemy wszystkim, którzy już zagłosowali na nas w konkursie The European Business Awards. Dzięki Waszym głosom, oddanym na film Orange Polska prezentujący działania w obszarze „Środowisko & Odpowiedzialne Zarządzanie”, zdobyliśmy tytuł National Public Champion.

Teraz, jako jedyna firma z Polski, przeszliśmy do ostatniego etapu konkursu i walczymy w gronie 34 liderów europejskiego biznesu o nagrodę internautów – European Public Champion.
Jeśli chcesz nam pomóc – wystarczy wejść na stronę konkursu www.businessawardseurope.com i zagłosować na Orange Polska. Głosowanie potrwa do 27 kwietnia.

European Business Awards to największy konkurs biznesowy w Europie promujący dobre praktyki przedsiębiorstw. Do pierwszego etapu w obecnej, dziesiątej edycji konkursu zgłosiło się ponad 33 tysiące firm z 34 krajów.

Twój głos się liczy!

Udostępnij: Zagłosuj na Orange Polska
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:58 22-04-2017
  To głosujemy :)
  Odpowiedz

Bezpieczeństwo

Otwarte drzwi? Byle nie w komputerze! (1)

Michał Rosiak

20 kwietnia 2017

Otwarte drzwi? Byle nie w komputerze!
1

Michał Rosiak

„Nie ma sieci w pełni bezpiecznych, są tylko źle przeskanowane”; „Chcesz bezpiecznego komputera? Nie podłączaj go do internetu”. Niby to takie bezpieczniackie żarciki, ale kto z Was w zgodzie z własnym sumieniem powie, że nie ma tym cienia prawdy? Cyberprzestępczy czarny rynek to ogromne pieniądze – kwoty zarobione przez złych ludzi na okradaniu nas i naszych firm w internecie już zdaje się przekroczyły zyski z handlu narkotykami! Trudno się nie zgodzić z tym, że okazja czyni złodzieja (plus oczywiście złodziejska mentalność), prawda? Dobra, pora zatem na trudne pytanie: czy wszystkie programy na Waszych komputerach są uaktualnione?

Nie rzucę pierwszy kamieniem. Po części dlatego, że na służbowym komputerze to nie ja muszę o to dbać, a w domu rzadko używam peceta – jestem typowym przykładem na faktycznie istnienie ery post-PC. I o ile system operacyjny i przeglądarka uaktualniają mi się same (o to chyba od zawsze dba Microsoft, a od jakiegoś czasu producenci przeglądarek) to nie mam pewności jak wygląda np. sprawa z czytnikiem PDFów, Javą, czy Flashem, które przez lata pełniły na komputerach rolę sera szwajcarskiego, nierzadko składając się z większej ilości „dziur” niż bezpiecznego kodu.

Dlatego namawiam Was, i zacznę od siebie. Upewnijcie się, że aplikacje, których używacie, które mogą być potencjalnym punktem wejścia do Waszych systemów, są na pewno zaktualizowane do najnowszych wersji. Ba, przede wszystkim upewnijcie się, czy w ogóle ich potrzebujecie, bo być może taki Flash w erze HTML 5 do niczego się Wam nie przydaje, a tylko wpływa na bezpieczeństwo komputera? Przejrzycie opcje i gdzie tylko się da włączcie automatyczne aktualizacje. Jeśli nie macie pojęcia jakie programy macie na swoim komputerze – można skorzystać z gotowych rozwiązań, które znajdą potencjalne wektory ataku za Was, a nawet podsuną Wam pod rękę linki do najnowszych wersji felernych programów, bądź pozwolą od razu uruchomić aktualizację.

Fajnie jest być przyjaznym, miłym, otwartym na nowe doznania i przyjaźnie, ale filozofia rozwalonych na oścież drzwi do naszej prywatności na domowym pececie niekoniecznie popłaca.

Udostępnij: Otwarte drzwi? Byle nie w komputerze!
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:03 22-04-2017
  Ja osobiście ograniczam się do minimum aplikacji, nawet zastanawiałem się nad instalacją Facebooka, który moim zdaniem "kradnie" nasze dane.
  Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Nie zatrzymujmy się w połowie drogi (0)

Bartosz Rymkiewicz

19 kwietnia 2017

Nie zatrzymujmy się w połowie drogi
0

W swoim pierwszym wpisie przybliżyłem wam MegaMisję od Fundacji Orange, skierowaną do dzieci w wieku 6-10 lat. Biegniemy dalej. Pora na program dedykowany ich starszym kolegom – #SuperKoderów.

Moje, nieco ponure skojarzenia związane ze szkołą wyglądają następująco: matematyka – wkuwanie wzorów i rozwiązywanie zadań przy tablicy, informatyka – opanowanie podstaw Excela, język polski – nauka na pamięć i recytowanie wierszy, historia – przyswajanie niezliczonej ilości dat i nazwisk. Każda z tych dyscyplin posiada swoją własną specyfikę, podstawy programowe i pisanie w zgodzie z ich założeniami podręczniki, ale zarazem wszystkie bywają obarczone wspólnym mianownikiem: schematyczności.

Dzieci, zwłaszcza te w wieku podstawówkowym, od najmłodszych lat otoczone są nowoczesnymi technologiami. Każdego dnia do ich wciąż rozwijających się mózgów spływa więcej informacji niż kilka tysięcy lat temu do człowieka… przez całe jego życie. W konsekwencji nierzadko najmłodsi mają problem ze skoncentrowaniem się na tym, co nie zainteresuje ich w pierwszej chwili, nie wzbudzi ciekawości, nie zaintryguje.

Nie każda szkoła ma na sumieniu grzech sztampowości. Jednak dla każdej z nich rutyna i taśmowość jest olbrzymim zagrożeniem. Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem i podać napój izotoniczny nieco zdyszanym przedmiotom szkolnym, postanowiliśmy stworzyć program #SuperKoderzy, skierowany do uczniów w wieku 9-12 lat. Dzięki niemu, wybrane lekcje informatyki stają się wciągającymi zajęciami z robotyki, muzyki – warsztatami z miksowania muzyki przy użyciu komputera, języka angielskiego – wspólną pracą nad stworzeniem komputerowej animacji w języku Szekspira. I nie tylko.

Każda szkoła kwalifikująca się do naszego programu otrzymuje, poza dostępnymi scenariuszami zajęć,  grant na zakup niezbędnego sprzętu oraz merytoryczne wsparcie dla dwóch osób, które w danej szkole będą odpowiadać za prowadzenie #SuperKoderów.

Zobacz reportaż o naszych programach

Brzmi i wygląda dobrze, prawda?:) Mam jeszcze jedną dobra informację – rekrutacja do tego programu właśnie trwa! Dowiedz się więcej: TUTAJ

Miłego dnia,
Bartosz Rymkiewicz

Mediateka

Udostępnij: Nie zatrzymujmy się w połowie drogi
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej