Oferta

Z Orange dostajesz więcej!

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
11 maja 2014
Z Orange dostajesz więcej!

W naszej nowej kampanii wizerunkowej znajdziecie to, co znacie i bardzo lubicie w Orange. Mam na myśli Orange Warsaw Festival, który jest wyjątkowym wydarzeniem muzycznym oraz Środy z Orange, dzięki którym dostajecie 2 bilety w cenie jednego na każdy środowy seans w Multikinie. Ponadto prezentujemy coś, co staje się jednym z najistotniejszych wyróżników Orange, czyli największy zasięg szybkiego internetu w Polsce. Dzięki niemu możecie wygodnie korzystać ze swoich telefonów, tabletów i komputerów, wszędzie tam gdzie jesteście.


Odpowiedzialny biznes

Miasteczko Myśli – przestrzeń nowych pomysłów

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
09 maja 2014
Miasteczko Myśli – przestrzeń nowych pomysłów

Od 12 maja rozpoczyna działalność Miasteczko Myśli. Zostało pomyślane jako miejsce inicjowania debat na najważniejsze tematy dla Orange Polska i rynku, nie tylko telekomunikacyjnego. Pierwszy temat do burzy mózgów to "Klient nasz fan?" Chcemy dyskutować o tym jak trendy kulturowe i społeczne wpływają na zachowania klientów, czy lojalność jest jeszcze wartością w czasach „klientów nomadów” i jak obsługiwać klientów przez cyfrowe kanały kontaktu. Uczestnikami debaty będą fachowcy - przedstawiciele innowacyjnych firm, wyższych uczelni i instytucji. Debaty będą odbywać się cyklicznie. Startujemy o godz. 12.00 Wszyscy chętni mogą śledzić przebieg pierwszej debaty w necie, link poniżej. Partnerem medialnym wydarzenia jest Rzeczpospolita.

Jestem z natury optymistką dlatego wierzę, że w Miasteczku Myśli uda nam się stworzyć atmosferę twórczego fermentu, dzięki której w otwartej dyskusji tworzone będą nowe pomysły i rozwiązania.  A Wy? Co myślicie o tym projekcie? Dla tych wszystkich, którzy tak jak ja, kibicują naszemu nowemu przedsięwzięciu, "Miasteczko Myśli" przygotowało drobne gadżety, a ja chętnie je rozdam :-) Dokończcie zdanie "Klient nasz..." tak jak Wy to widzicie i uzasadnijcie krótko w komentarzach, dlaczego? Na odpowiedzi czekam do wtorku. 10 najciekawszych nagrodzę takimi zestawami:

4f8d828f01553f34d1ee261d72d7a1d9724


Odpowiedzialny biznes

To już jest koniec

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
09 maja 2014
To już jest koniec

Jak to śpiewają Elektryczne Gitary, to już jest koniec, (...), możemy iść ;)

Dzisiaj kończy się moja przygoda w firmie Orange. Po 4 fantastycznych latach przyszedł czas na pożegnanie.

Sporo się przez ten okres wydarzyło – rebranding, ponad 2 miliony fanów na naszym profilu na facebooku i ponad 30 milionów wyświetleń na naszym kanale youtube, a jako podsumowanie Effie i inne wyróżnienia. Do tego wspaniała przygoda z blogiem i kilka przyjaźni.

Dużo, a nawet bardzo dużo.

Największe podziękowania kieruje do Was - do naszych czytelników i naszych fanów na facebooku. Dzięki Wam ta praca była tak genialna.

A tak na do widzenia, jeszcze raz jak to było, jak pękły nam dwie bańki...

senkju, senkju, baj!

Scroll to Top