Oferta

Zachęcamy do Orange Free z netbookiem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 czerwca 2010
Zachęcamy do Orange Free z netbookiem

Od dziś ruszamy z kampanią multimedialną promującą Orange Free z netbookiem HP Mini 210, który można mieć od 1 zł. Oferta w sam raz dla osób, które w każdym momencie i w dowolnym miejscu chcą mieć ciągły dostęp do informacji, filmów i muzyki. Jednym wystarczy net w komórce, inni chcą mieć większy komfort surfowania. Dajemy i jedno i drugie.


Odpowiedzialny biznes

Grupa śmierci

Marek Wajda Marek Wajda
16 czerwca 2010
Grupa śmierci

Nażelowany Ronaldo udowodnił po raz kolejny, że grać potrafi tylko w klubach, a w reprezentacji rzadkie sa jego przebłyski geniuszu. Jeden, nawet genialny strzał na 90 minut to za mało. Gwiazdy Portugalii i Wybrzeża Kości Słoniowej nie zachwyciły - tak jakby zmęczone były sezonem w klubach, a na mistrzostwa przyjechały odpocząć. Może zdążą zregenerować siły na rundy pucharowe?

Kaka, Robinho - praktycznie nie istnieli (zwłaszcza ten pierwszy). Gdyby nie geniusz obrońcy Brazylii i błąd bramkarza koreańczyków, kto wie jak zakończyłby się ten mecz. Ach marzy mi się taki mecz w wykonaniu Polaków. Skazywana na porażkę Korea pokazała jak można grać z najlepszą drużyną. Gdyby nie była Północną to pewnie bym im kibicował ; )

A dzisiejszy typy to:

Honduras - Chile 1:1 (drużyny doskonale się znają, więc raczej nie dadzą się zaskoczyć)

Hiszpania - Szwajcaria 2:0 (Hiszpania gra radosny futbol, a mecz z Polską pokazał, że nie są zmęczeni jak inne turniejowe gwiazdy. Szwjcaria skoro zakwalifikowała się do mistrzostw, to znaczy, że jest lepsza piłkarsko od nas i nie da się ograć tak łatwo)

No i w końcu zaczyna się druga runda, to już nie przelewki.

RPA - Urugwaj 0:1 (Urugwaj po prostu musi wygrać)

 

Drogi Jarku, mam nadzieję, że napiszesz mi co nieco o dzisiejszych meczach, ponieważ dzisiaj dźwięki Wuwuzele zamienię na jeszcze głośniejsze - Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax ;)


Rozrywka

Chopin rządzi w Warszawie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
15 czerwca 2010
Chopin rządzi w Warszawie

Co było najbardziej masową imprezą weekendu w Warszawie? Zawody sportowe, a może koncert rockowy? Nie, od piątku do niedzieli ponad 26 tys. ludzi bawiło się na Placu Teatralnym z muzyką Chopina. Przyciągnęła ich pierwsza polska edycja festiwalu La Folle Journee (Szalone Dni Muzyki) Chopin Open.

Jeśli skorzystaliście z mojego piątkowego zaproszenia to wiecie, że było warto. Wystąpiło 450 artystów, którzy pokazali, że muzyką klasyczną można się bawić, nowocześnie aranżować, mieszać style i eksperymentować. Zobaczyliśmy oczywiście pianistów, orkiestrę Simfonia Varsovia, ale też grających Chopina akordeonistów, Urszulę Dudziak czy Gabę Kulkę. Ja szczególnie czekałem na światowe prawykonanie dwóch kompozycji autorstwa Zygmunta Krauzego i Regisa Campo. Zamówiły je specjalnie z okazji roku chopinowskiego polska i francuska Fundacja Orange oraz Instytut Polski w Paryżu.

Dla tych, którzy nie mogli na żywo zobaczyć Chopin Open przygotowaliśmy specjalną relację. A tych, którzy tam byli proszę, dajcie znać czy się Wam podobało i co sądzicie to takich imprezach?

Scroll to Top