Oferta

Zaczynamy gigaweekend

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 lipca 2012
Zaczynamy gigaweekend

Dziś startujemy z kolejną odsłoną Weekendów z Orange. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę szczególnie dla tych z Was, którzy nie mogą rozstać się z Internetem w komórce, laptopie, czy tablecie. Od godziny 20.00 możecie aktywować pakiet 2 GB na transmisję danych i dzięki niemu przez cały weekend do woli surfować po sieci. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać SMS o treści W pod bezpłatny numer 80200. Z promocji mogą skorzystać wszyscy z Was, korzystający z usług komórkowych Orange (w tym usług mobilnego Internetu Orange Free oraz Business Everywhere). Przypominam, że pakiety aktywujemy do godz. 23:59 w niedzielę; można będzie z nich korzystać przez trzy dni od aktywacji w usługach na kartę i do końca okresu rozliczeniowego w abonamencie. Więcej szczegółów dotyczących promocji znajdziecie tutaj. Pozdrawiam z gór :-)


Odpowiedzialny biznes

Razem na Olimpiadzie

Marek Wajda Marek Wajda
27 lipca 2012
Razem na Olimpiadzie

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy trzymać kciuki za naszą 218-osbową reprezentację Polski. Orange wspiera naszych olimpijczyków, podobnie jak na zimowej Olimpiadzie w Vancouver i jest Sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012.

Zapraszam Was do zobaczenia specjalnego materiału wideo ze ślubowania naszych reprezentantów. Zobaczcie co mieli nam do powiedzenia, na co liczą i o co proszą ;)

PlayWyłącz głos

Na blogu sportowym codziennie dwóch naszych kolegów będzie relacjonowało te zmagania. Na Orange sport codziennie specjalne "Raporty olimpijskie" o godzinie 14.00 oraz 18.00.

Jak myślicie? Kto z naszych reprezentantów zdobędzie medal? Siatkarze i Agnieszka Radwańska są głównymi faworytami do złota. Ale kto jeszcze waszym zdaniem przysporzy nam medalowej radości?

 

 

 

 


Odpowiedzialny biznes

Pisz sam – co było dalej

Krzysztof Swidrak Krzysztof Swidrak
27 lipca 2012
Pisz sam – co było dalej

f492c74e50b6ae2aae1bb274f6a6f6cb497

Historia naszych bohaterów rozkręca się z tygodnia na tydzień. Tydzień temu ziemowy rozwinął opowiadanie. Dziś ciąg dalszy, który przysłała Karolina. Przed Wami kolejna okazja i szansa, żeby po swojemu napisać, co działo się dalej. A może ktoś pokusi się o historię jak poznali się nasi bohaterowie, co do tej pory robili? Możliwości tyle, ile chcecie. Ufo, skoro już wylądowało, to poczeka. Jak zwykle czekam na wasze propozycje. Przysyłajcie na mój adres krzysztof.swidrak2@orange.com., a w najbliższy piątek dowiemy się, co było dalej. A teraz czytajcie wersję Karoliny, wymyślajcie i piszcie do mnie.

Ledwo pomyślał i wyrżnął jak długi na samym środku chyboczącego się mostu. Okazało się, że jego lewą stopę coś mocno trzymało. Z przerażeniem w oczach przewrócił się na bok, poprawił mocno wygięte okulary i.. odetchnął z ulgą. Jego lewa stopa zaczepiła się o tę nieszczęsną, żółtą taśmę.

"Że też urodziłem się takim fajtłapą" - pomyślał i szybko zerwał się do dalszego biegu bo niechętnie było mu zostać samemu na tym odludziu, a Brzdąca ledwo było już widać.

Scroll to Top