Rozrywka

Zadowoleni, jak klienci nju mobile

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 marca 2015
Zadowoleni, jak klienci nju mobile

Niedługo drugie urodziny nju mobile. Z sieci korzysta blisko 600 tys. klientów. I co dla nas  najważniejsze są mega zadowoleni. Piszę o tym z dwóch powodów. Po pierwsze mogłem zajrzeć do badań, które zrobiła dla nas agencja TNS. Wynika z nich, że aż 73 proc. klientów oferty postpaid zdecydowanie rekomenduje nju mobile swoim znajomym. To najwyższy wynik na polskim rynku i bardzo Wam za to dziękujemy. W przypadku prepaid odsetek również jest wysoki i wynosi 58 proc. Z badań wynika, że doceniacie zwłaszcza zrozumiałość oferty i jej konkurencyjną cenę - zadowolenie z tego deklaruje 9 na 10 klientów. Oznacza to, że osiągnęliśmy dokładnie takie cele, o jakie nam chodziło tworząc nju. Po drugie postanowiliśmy wykorzystać, że klienci są najlepszymi promotorami nju mobile i wykorzystaliśmy ten fakt w najnowszej kampanii. Spot możecie zobaczyć poniżej.

 

 


Rozrywka

Zostań grafikiem i stwórz oficjalną koszulkę na OWF 2015

Kasia Barys Kasia Barys
10 marca 2015
Zostań grafikiem i stwórz oficjalną koszulkę na OWF 2015

Jeśli jesteś kreatywny, chcesz się "wyżyć artystycznie" a lubisz muzykę i festiwale mam ciekawą propozycję. Pod tym linkiem znajdziesz specjalnie przygotowaną aplikację do stworzenia własnej, oficjalnej koszulki na Orange Warsaw Festival 2015. Wyobrażasz sobie te tłumy ludzi,skaczących pod scenami na Służewcu, ubranych właśnie w Twój projekt? :) Koniecznie zaloguj się przez mail lub bezpośrednio przez Facebook. Dodaj swój projekt koszulki, zaszalej kreatywnie a potem namawiaj jak najwięcej osób do głosowania. Można zgłosić nieograniczoną ilość projektów. Ja bym jednak postawiła na jeden, najlepszy pomysł. Na projekty można głosować poprzez stronę po ówczesnym zalogowaniu. Po zakończeniu zbierania zgłoszeń, jury wybiera najlepszą ich zdaniem koszulkę. A decyduje nie byle kto: Andrzej Milewski (Andrzej Rysuje), Maciej Mazurek (Zuch Rysuje) oraz Timur Lysenko (Redberry tattoo studio). Jestem pewna, że takie trio wybierze najfajniejszą koszulkę. Oprócz absolutnej satysfakcji z wyprodukowania Twojej koszulki dodatkowo dostaniesz 2 karnety na Orange Warsaw Festival 2015 oraz 5000 zł.

I jak? Odważysz się?


Oferta

Testujemy HTC Desire 820

Michał Rosiak Michał Rosiak
10 marca 2015
Testujemy HTC Desire 820

Pożądacie nowego smartfona z dużym ekranem za relatywnie niewielkie pieniądze? Ten przymiotnik użyłem nie bez przyczyn, bowiem nowy "średniopółkowiec" od HTC, którego dziś Wam pokażę to nowy model z linii Pożądanie, czyli Desire. 8-rdzeniowy procesor, który na dobre zaryczy dopiero przy Androidzie Lollipop (ale już teraz radzi sobie nieźle), 5,5-calowy ekran HD, głośniki BoomSound, dwa dobre aparaty, bogactwo funkcji fotograficznych i sporo możliwości znanych z serii One. Kolejny po prezentowanej przeze mnie ostatnio Lumii 830 dowód na to, że nie zawsze do szczęścia potrzebny jest flagowiec.

A na zakupy po HTC Desire najchętniej zapraszamy do naszego sklepu :)

Scroll to Top