Oferta

Zapłacicie mniej za telefony na start

Piotr Domański Piotr Domański
19 kwietnia 2016
Zapłacicie mniej za telefony na start

Jeżeli wybór prezentu dla krewniaków na pierwszą komunię stanowi dla Was problem, lub też chcecie się zaopatrzyć w telefon ze świetnym aparatem, w sam raz na weekendowe rowerowe wycieczki polecam promocję, która dzisiaj ruszyła na naszej stronie. Jako, że w kwestii komunii mam nieco mniejsze doświadczenie (w moich czasach dawało się zegarki  ;-)  przejdźmy płynnie do wycieczek rowerowych. Tu polecam Huawei ShotX i Samsung Galaxy S6, obydwa z fajnymi aparatami, dobrymi parametrami i ładną obudową. Oczywiście smartfon Samsunga to flagowiec, jednak Huawei ShotX też ma się czym pochwalić. Myślę tu o obrotowym aparacie. Jeżeli sądzicie, że to bajer, spróbujcie zrobić sobie selfie telefonem jadąc na rowerze… ja próbowałem, nie polecam ;-)

Przechodząc do kluczowego elementu promocji, czyli ceny. Cena, którą zapłacicie na start za Huawei ShotX spadnie na najbliższe kilka dni (dokładnie do 21 kwietnia) przy miesięcznych płatnościach 60 zł z 199 zł do 0 zł. Opłata miesięczna składa się ze Smart Planu LTE 69,99 zł, którego cenę obniżamy o 15 zł do 54,99 zł i opłaty za telefon wysokości 25,01 zł. W przypadku Samsung Galaxy S6 cena na start poleciała w dół o 360 złotych z 819 zł do 459, przy miesięcznej opłacie wysokości 110 zł. Tutaj też opłata miesięczna składa się z abonamentu i opłaty za telefon.

Jest jeszcze trzeci telefon, który usprawiedliwia prezenty komunijne we wstępie – to Sony Xperia M4 Aqua. Telefon, ładny, a przede wszystkim solidny i jak wskazuje nazwa wodoodporny (a także pyłoodporny). To dość ważne dla dziewięciolatka, który mógłby stać się szczęśliwym posiadaczem takiego telefonu. A także jak sądzę, jego rodziców. Jego cena na start w promocji spadła z 99 zł do 0, przy opłacie miesięcznej wysokości 60 zł (opłata za telefon - 25,01 i Smart Plan LTE 49,99, dzięki rabatowi obniżony do 34,99).

Więcej oczywiście na naszej stronie internetowej.


Rozrywka

Are you talking’ to nju? Jeżeli tak, obejrzyjcie wideo ;-)

Piotr Domański Piotr Domański
19 kwietnia 2016
Are you talking’ to nju? Jeżeli tak, obejrzyjcie wideo ;-)

Nju, jak zawsze niestandardowo. Bo normą jest odpowiadać na Wasze, czyli naszych klientów, pytania na Facebooku, Twitterze czy wreszcie blogu – to ostatnie sam staram się robić dość często. Ale faktem jest, że nigdy przy pomocy wideo.

Nju robi to nie dość, że dobrze, to jeszcze seryjnie. Broniarek vs. Niedowiarek to na razie dwa odcinki, ale zapowiada się ich znacznie więcej. Potwierdzają to zresztą koledzy i koleżanki, którzy zmajstrowali to wszystko. Zresztą to od Was zależy – jeżeli będziecie zadawać więcej pytań oni przygotują więcej wideoodpowiedzi. Oczywiście pytań o nju… te o kolejne losowanie w totka, pogodę za dwa tygodnie, czy o życie, wszechświat i całą resztę* - odpadają.

Na Wasze pytania odpowiadać będzie Broniarek, który na co dzień zajmuje się w nju reklamą. W pierwszym filmie szybko rozprawia się z mitem, że nju ma ograniczony zasięg sieci.

W drugim jest o skasowaniu minimum 9 zł w abonamencie dla stałych klientów. Co prawda pisałem już o tym na blogu, ale Broniarek opowiada o tym chyba nawet jaśniej niż ja. Może gdybym jeździł samochodem po Warszawie pisząc tekst, też poszłoby mi lepiej.

Miłego oglądania, zasubskrybujcie kanał, a jeżeli Wam się podoba i chcecie więcej – łapki w górę.

* odpowiedź na to ostanie pytanie brzmi „42”. Nie pytajcie dlaczego, ja też nie wiem. Ale to ze sprawdzonego źródła – książki „Autostopem przez galaktykę”. Jakbyście mieli wolną chwilę polecam. Gdyby chwila była nieco krótsza zostaje Wam film ;-).

 


Rozrywka

Mamy to! Kolejna odsłona Openera

Kasia Barys Kasia Barys
19 kwietnia 2016
Mamy to! Kolejna odsłona Openera

Tegoroczny Opener obfitować będzie w soczystą mieszankę rytmów dla każdego. Do hip-hopowych beatów zakołyszą się wielbiciele Maca Millera, podczas gdy osoby zafascynowane klimatem death metalowym odnajdą się podczas występu grupy Nagrobki. Będzie też coś dla miłośników dreszczy na plecach (wywołanych głębokim basem) z pewnością poczują je podczas występu postpunkowego kwartetu Savages. Absolutny miks kultur muzycznych zagwarantuje nam z kolei zespół Shy Albatross z Natalią Przybysz przy mikrofonie. A to przecież jeszcze nie wszystko!

Pełen line-up

Jesteście gotowi?

6bd295a7de14380dc27faae511fd67ecf1c 36a376c61d9309abf717a2c47a09f028b44 deed28d6c1c368639120617ad21191ea572

 

 

Scroll to Top