Oferta

Zapraszam do Klubu Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 sierpnia 2010
Zapraszam do Klubu Orange

Jakiś czas temu wytropiliście zajawkę Klubu Orange, czyli nowego pomysłu dla prepaidowców, którzy dużo i często korzystają z telefonu. O co chodzi? Po rejestracji w KO możecie na preferencyjnych warunkach korzystać z wybranych usług i dodatkowych funkcjonalności. Zaczynamy od tego, że dla klubowiczów maksymalna wartość kredytu nie będzie zależna od stażu w sieci, a ilość SMS SOS zwiększamy do 5. Ponadto do dyspozycji dajemy zupełnie nową usługę tzn. Ratunkowy Telefon. To specjalny numer gdzie można zostawić krótką wiadomość dla osoby, z którą chcemy się skontaktować. Otrzyma ona info SMS-em o oczekującym na nią nagraniu. Zarejestrowany użytkownik ma 3 Ratunkowe Telefony w miesiącu za darmo. W przyszłości planujemy uruchomienie forum, na którym klubowicze będą swobodnie dyskutować o naszych ofertach na kartę. Ze strefy Orange będzie można też w łatwy sposób wysłać zapytanie do konsultanta BOK, będziemy tam umieszczać informacje o konkursach itp. Szczegóły znajdziecie na www.orange.pl/kluborange


Oferta

Router w kieszeni

Marta Krajewska Marta Krajewska
18 sierpnia 2010
Router w kieszeni

Lato sprzyja podróżom. Egzotyczne kraje, europejskie stolice, górskie szczyty czy mazurskie jeziora – niezależnie od tego, gdzie spędzamy wakacje, chcemy mieć stały dostęp do Internetu. Mam dobrą wiadomość – teraz jest to możliwe. Co więcej, możemy go udostępniać naszym towarzyszom podróży. Brzmi nieźle, prawda?

Domino to nowy produkt Orange. Można określić go jako kieszonkowy router Wi Fi – waży zaledwie 21 gramów i mieści się w dłoni. Za pomocą tego sprytnego urządzenia możemy nie tylko połączyć się z siecią 3G, ale także udostępnić bezprzewodowy Internet maksymalnie pięciu urządzeniom w pobliżu (laptop, netbook, iPad i inne). Domino działa bez zasilania przez ok. 5 godzin, po tym czasie wymaga naładowania – przez gniazdo USB lub ładowarkę sieciową. Urządzenie może służyć także jako zwykły modem.

We Francji Domino dostępne jest od czerwca tego roku. W polskim Orange Labs właśnie zaczynamy testy. Co sądzicie o Domino? Rzeczywiście jest przydatny czy to kolejny elektroniczny gadżet? Czekam na Wasze opinie.

Dla zainteresowanych przedstawiam parametry Domino:

waga: 21 g

wymiary: 95 x 48 x 13 mm

kolor : biały

Kompatybilny z:

- Microsoft Windows® 7

- Microsoft Windows® XP 32 bits

- Microsoft Windows® Vista 32 bits

- Mac OS 10.4 et 10.5 et 10.6

- Linux

Łączność

- HSDPA:7.2Mbps(DL)/ HSUPA: 5.76Mbps(UL)

- UMTS

- EDGE/GPRS/GSM

- WIFI 802.11b/g


Rozrywka

Trwa lato z Orange

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
18 sierpnia 2010
Trwa lato z Orange

Sprawdziłem, że o letnich akcjach Orange pisaliśmy na blogu już 4 razy. Trochę dużo, to dlatego, że bardzo się nam one podobają. W ostatni weekend postanowiliśmy sami dotknąć atmosfery, która panuje w Sopocie na ekstremalnych weekendach i w letnim kinie pod gwiazdami. Zabraliśmy kamerę by podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.

Zanim zobaczycie film ogłaszam konkurs na znajomość wartości, którymi kieruje się marka Orange. A dlaczego taki? Bo nasze letnie akcje idealnie je wyrażają. Dla tych, którzy najciekawiej je opiszą czekają nagrody. No dobrze, już nie przedłużam bo pewnie jesteście ciekawi co działo się nad morzem. Zobaczcie sami.

I jeszcze jeden szybki konkurs dla spostrzegawczych. Specjalna nagroda czeka na tego, kto pierwszy rozszyfruje skrót "ost", który pojawia się w opisie części bohaterów reportażu.

Scroll to Top