Oferta

Zgadnij nowe doładowanie Orange!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 lipca 2009
Zgadnij nowe doładowanie Orange!

Od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zupełnie nowy nominał doładowań. Jaki? To już Wasze zadanie, aby zgadnąć. Pierwsza osoba, która poda go poprawnie, a ponadto zgadnie, jaki będzie dawał czas na wykonywanie połączeń wychodzących, dostanie ode mnie zastaw prepaid z atrakcyjnym telefonem. Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Termin do niedzieli. Jeśli będzie kilka poprawnych odpowiedzi, dwie kolejne osoby otrzymają z mojej zaczarowanej szafy z gadżetami filmy na dvd, których współproducentem jest TP. Jeśli w ogóle nikt nie zgadnie, zestaw dostanie ten, kto będzie najbliżej prawdy. Oczywiście, jeśli chcecie to możecie umotywować swój wybór, co jest mile widziane. Na koniec prośba o wpisywanie e-maila do aplikacji, abym mógł skontaktować się ze zwycięzcami. Powodzenia :-)


Oferta

Tydzień na bonusowe doładowanie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 czerwca 2009
Tydzień na bonusowe doładowanie

Prosiliście o oddzielny wpis na temat aktualnej, globalnej promocji doładowań, dlatego szybko nadrabiam zaległości. Od dziś do 5 lipca br., obowiązuje ona dla wszystkich klientów ofert prepaid i mix. Każdy, kto w tym czasie doładuje się za 50 zł otrzyma 25 zł na konto promocyjne. Ważność bonusa to 93 dni. Skorzystanie z promocji nie wymaga wysłania SMS-a, ani nie ma żadnej innej formy rejestracji. Bonus dostaniecie automatycznie. Promocja dotyczy doładowań zrealizowanych w dowolny sposób, z wyłączeniem zasileń: za punkty Profit i w ramach usług Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem oraz Przelew.


Oferta

Tańszy roaming i Plusa kilka słów za dużo…

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 czerwca 2009
Tańszy roaming i Plusa kilka słów za dużo…

Wielokrotnie pytaliście mnie o nowe stawki w roamingu, które pojawią się od 1 lipca i wyrażaliście obawy, czy nie będą wyższe. Wzrost kursu euro umożliwiał spore podwyżki. My zdecydowaliśmy się jednak utrzymać ceny na dotychczasowym poziomie, co oznacza, że będą o ok. 20 proc. niższe niż limit ustalony przez KE. Zdecydowanie tańsze będą też SMS-y. Zamiast 1,5 zł będzie 57 gr. Wprowadzamy sekundowe naliczanie dla połączeń przychodzących od początku rozmowy. Natomiast dla połączeń wychodzących sekundowe naliczanie będzie po pierwszych 30 s. rozmowy. Szczegółowy cennik nowej eurotaryfy znajdziecie na stronie www.orange.pl od 1 lipca. Temat roamingowy nie budzi jednak tyle dyskusji, co ostatnia wypowiedź przedstawiciela Polkomtela, że jego firma pod wieloma warunkami, ale jest gotowa zgodzić się na zerową stawkę MTR. Media szybko podchwyciły temat węsząc przełom w myśleniu Plusa. Moim zdaniem przełomu nie będzie i pozwolę sobie wysnuć refleksję, że ich manager zaaferowany burzliwą dyskusją poszedł o jeden most za daleko i prędzej czy później Plus wycofa się z jego deklaracji. Co więcej świadczy o tym, jak powszechnie znienawidzona jest asymetria i faworyzowanie Playa w tym względzie, że taka deklaracja w ogóle padła. Teraz pozostaje tylko zadanie dla PR-u, jak zrobić krok w tył, zachowując przy tym twarz. Dlaczego? Ponieważ z ekonomicznego i zdroworozsądkowego punku widzenia jest to niekorzystne dla jego firmy i całego rynku. Oczywiście Plus może też, jak podpowiedział mi jeden z dziennikarzy, niczego nie odwoływać, grać na zwłokę i mówić, że oni może i by chcieli tylko rynek jeszcze nie gotowy. No i jeszcze pozostaje możliwość, aby podeprzeć się KE, która przedstawiła jasne wytyczne dotyczące polityki MTR w UE. Cokolwiek nie zrobią chlapnęło się i trzeba z tym żyć.

Scroll to Top