Oferta

Zimowe bajery od nju

Piotr Domański Piotr Domański
13 listopada 2015
Zimowe bajery od nju

Tak wiem, że mamy dopiero listopad, ale nim się obejrzymy przyjdą Święta, potem śnieg (pewnie gdzieś przed Wielkanocą), a gdzieś pomiędzy znajdzie się czas na narty lub snowboard. No i właśnie o nartach dzisiaj będzie. Dokładnie o tych, które możecie wygrać w nowym konkursie nju z rachunkiem. Obok nart i desek, które wygrać możecie, pewnym jest, że dostaniecie od nas komin na szyję firmy BUFF. Dokładnie jeden z trzech, które widzicie poniżej.

bc38eac80b6a0c571a06e0de2cc775f2e5d

Wszystko pięknie, powiecie, tylko jak to działa?

Na pierwszym etapie kupujecie nju z rachunkiem. Następnie wpisujecie numer zamówienia na stronie i wybieracie najpierw komin, który chcecie dostać, a później jeżeli chcecie wziąć udział w losowaniu nart, odpowiedacie na pytanie „Dlaczego to Ty miałbyś zaliczyć zimowy zjazd na nartach lub desce nju?” Potem już tylko wybieracie,  narty lub snowbord chcielibyście dostać… i wszystko.

Ze swojej strony serdecznie przepraszam wszystkich fanów snowbordu, że tak często piszę o „boazerii”, a tak rzadko o „desce”. Ale wybaczcie mi, ale od zawsze jeżdżę na nartach :-)

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie, którą podałem nieco wyżej. Ale tu macie ją raz jeszcze... na wszelki wypadek. Do zobaczenia na stoku!


Rozrywka

Kulisy nowego formatu Orange

Stella Widomska Stella Widomska
13 listopada 2015
Kulisy nowego formatu Orange

Kilka dni temu informowałam Was, że ruszyliśmy z nowym formatem reklamowym. Dziś zapraszam na plan zdjęciowy, gdzie pracujemy nad kolejnymi materiałami. Mimo, że zdjęcia rozpoczęły się wcześnie rano atmosfera była gorąca. Zobaczcie sami!

Jest jeszcze jedno miejsce, które chcę Wam pokazać. To strona cozrobiarazem.pl. Odwiedzając ją będziecie mogli lepiej poznać naszych nowych bohaterów i wciągnąć się w interaktywną rozrywkę w wykonaniu wszystkich mieszkańców apartamentowca. Młoda para, trzech studentów, pan z bistro, rodzina z dwójką dzieci i pies razem mogą robić wiele różnych rzeczy. Zaczną od parapetówki, na której zagrają w kalambury. Odwiedzając interaktywny apartamentowiec będziecie mogli zagrać z nimi a nawet coś wygrać!


Oferta

Świąteczne oferty Orange – LTE, bonusy i prezenty za złotówkę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 listopada 2015
Świąteczne oferty Orange – LTE, bonusy i prezenty za złotówkę

Święta na rynku telekomunikacyjnym rozpoczynają się w listopadzie i w tym roku też nie będzie wyjątku. Dlatego od dziś możecie skorzystać z naszych świątecznych ofert. Chcę zwrócić Waszą uwagę zwłaszcza na nowe, internetowe plany taryfowe z wyraźnym podziałem na ofertę internetu dla domu i poza domem. Mam na myśli „Internet LTE dla domu” i internet mobilny „Orange LTE FreeNet”. Kolejną nowością jest abonament komórkowy „w prezencie” przy zakupie Neostrady i FunPacka, a także internetu LTE dla domu. Tradycyjnie w ofertach świątecznych mobilnych planów taryfowych znajdziecie zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł. Do wyboru macie smartfony, tablety, smartwatche i seniorfony. Prezenty za złotówkę są też w ofertach Neostrady i FunPacka. Dla tych z Was, którzy mają oferty na kartę proponujemy bonusy, które możecie sami wykorzystać lub podarować bliskim. Dla biznesu zaproponowaliśmy najtańsze na rynku, nielimitowane plany abonamentowe w opcji Tylko SIM z 4,5 GB internetu za 15 zł + VAT, dostępne przy przedłużeniu umowy na dowolny plan dla firm. Dodatkowo w przypadku planów głosowych może dokupić za 1 zł + VAT kartę do mobilnego internetu z 2 GB w abonamencie. Na koniec przypomnę, że przy okazji ofert świątecznych wprowadziliśmy nowy format reklamowy z udziałem popularnych aktorów serialowych. Rodzinkę.pl zastąpią historie mieszkańców apartamentowca i właściciela bistro.

Będzie dowcipnie i inspirująco, aby pokazać rozwiązania i usługi odpowiadające na codzienne potrzeby bohaterów. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

86c7e317ada306bb0ddfa809cd844edf57e

Scroll to Top