Odpowiedzialny biznes

Zlot blogowy – 5 kolejnych uczestników

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
23 maja 2012
Zlot blogowy – 5 kolejnych uczestników

Czas na rozstrzygnięcie konkursu. Dziękuję Wam za udział w naszej zabawie, a na nasz kolejny zlot zapraszamy: Szczypiora, Karpia, Lenę Głowacką, BlueMana i Rafixa. Gratulacje :o) Fajne wpisy i mam nadzieję, że tym którzy bedą poraz pierwszy nasza impreza się spodoba. Cieszę się, że będziemy gościć nie tylko samych facetów - brawo Lena.

 

Tym razem by wygrać wystarczyło wystartować. Szkoda, że powalczyć zdecydowało sie tylko kilkoro z Was, tym większa chwała zwycięzcom. Ogłaszam też dogrywkę o 2 miejsca - po jednym dla chłopaka i dla dziewczyny. Na zgłoszenia czekamy maksymalnie do 31 maja - zasady bez zniam, znajdziecie je w tym wpisie. W nagrodę czeka spotkanie z nami i dobra zabawa na Orange Warsaw Festiwal.

Poniżej Rysiek Lindner, stały już prezenter naszych nowinek elektronicznych.

2a8a8962c8fe730c3b4a4dcc6eb98a5c332

 


Odpowiedzialny biznes

Podniebne emocje

Marek Wajda Marek Wajda
21 maja 2012
Podniebne emocje

Do końca tego tygodnia klienci Orange mogą za darmo polecieć balonem Orange, o którym wspominał już Rysiek. To niepowtarzalna i jedyna okazja by zobaczyć panoramę Warszawy z takiej perspektywy. Sam lot balonem dostarcza mnóstwo emocji, przyznaję, że na początku trochę się obawiałem. Warto jednak było i na pewno polecę jeszcze raz.

 

W ub. piątek, kiedy pogoda w końcu poprawiła się, odwiedziliśmy Orange Stację Balon z kamerami. Zapraszam na materiał filmowy.

PlayWyłącz głos


Sieć

Szybki przepis na cud

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 maja 2012
Szybki przepis na cud

Jak dokonać światłowodowego cudu w Polsce? Wziąć kilkaset milionów złotych od Tepsy i poprosić w Brukseli Komisję Europejską, aby "mądrze" wyregulowała rynek, aby dostać od tej samej Tepsy nowoczesną sieć, tyle że najlepiej za półdarmo. Efekt - nasza NGA szybko ulegnie potrojeniu i sukces gotowy! Taką rewelacyjną receptę Netii można wyczytać z dwóch newsów, jakie dzisiaj opublikowano na portalach telekomunikacyjnych. Nie wiem, czy ta zbieżność czasowa jest świadoma czy przypadkowa, ale to raczej bez znaczenia (część "brukselską" polecam w rpkom.pl, a "sądową" w Telepolis.pl ). I tylko nasuwa się pytanie, czy nasz konkurent ma poważne propozycje na rozwój sieci światłowodowej w Polsce, bo ekonomia to nie biznesowe fantasmagorie na czyjś koszt. Wierzę, że jednak tak. A swoją drogą polecam komentarze pod przywołaną notką w telepolis.pl. Dają do myślenia...

Scroll to Top