;

Oferta

Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem (5)

Beata Giska

30 listopada 2020

Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem
5

Od 1 stycznia 2021 roku Wielka Brytania oficjalnie nie będzie już należeć do Unii Europejskiej. To oznacza, że z początkiem nowego roku musimy wprowadzić zmiany w naszych cennikach, i również tam „wyprowadzić Wielką Brytanię z Unii”. Dlatego pracujemy nad specjalną ofertą dla Was.

 

Zgodnie z obowiązującym prawem, opublikowaliśmy dzisiaj nowe cenniki połączeń, obowiązujące od 1 stycznia i obejmujące Brexit. Od tego czasu Wielka Brytania, ze strefy krajów unijnych, zostanie przeniesiona w roamingu do 2. strefy, o nazwie „Więcej Europy”.

Wiemy, że wiele osób z Wielką Brytanią łączą relacje zawodowe lub osobiste. Dlatego, aby osłodzić to rozstanie, pracujemy nad nowym rozwiązaniem. Chcemy, aby nasi klienci podróżujący do Wielkiej Brytanii mogli korzystać z usług – rozmów telefonicznych czy internetu w komórce – na atrakcyjnych warunkach. Wkrótce przedstawimy Wam szczegóły nowej oferty.

Nowe cenniki dostępne są tutaj.

Udostępnij: Zmiany w cennikach i roamingu w związku z Brexitem
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Dziwne 18:19 30-11-2020
  Polska nie jest w 1 strefie? Bo w wykazie państw jej nie ma. To ile kosztuje rozmowa do UK od 1.1.21?
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:31 30-11-2020
  Było to do przewidzenia. Szkoda że UK wyszła z UE, ale miała do tego swoje polityczne przesłanki. To czekamy na nowy promocyjny pakiet dla UK.
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 04:33 01-12-2020
  Nie czarujmy, nie brexit wpłynął na tę zmianę tylko polityka cenowa OPL. W UK najwięksi operatorzy zdecydowali że nie będą podnosić cen, do czego nawet nie ma powodu, biorąc pod uwagę hurtowe stawki międzyoperatorskie, które pozostają...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tom R 06:08 01-12-2020
  Po pierwsze nie musicie, tylko mozecie! Zaczeliscie wpis od mini nagiecia prawdy aby latwiej bylo... po drugie daleko w tyle jest polski orange. Korzystam z EE ktory po brexit nie podnosi cen i dalej bedzie w eu wszystko na tych samych zasadach... mozna byc fair? Jak widzicie mozna... tylko dlaczego polscy operatorzy postanowili wycisnac kazda zlotowke z klientow i jeszcze chca abysmy uwierzyli ze to promka!
  Odpowiedz
  • komentarz
   OrangeSUX 13:08 05-03-2021
   bo w Polsce trzeba wydoić klienta! Bycie klientem w Polsce jest smutne, ciągle jakieś pułapki naciągactwo itp kiedy to się zmieni?
   Odpowiedz

;

Inne

Subiektywna prasówka tygodnia (5)

Kasia Barys

28 listopada 2020

Subiektywna prasówka tygodnia
5

Każdego dnia pojawiają się setki newsów związanych z technologiami. Ciekawostki, informacje bardziej i mniej ważne: dla specjalistów, geeków i zwykłych czytelników. Niestety zdarzają się też fałszywe informacje. Jak się w tym ogarnąć i  nie przegapić prawdziwych perełek? Pomogę Wam i co tydzień będę prezentować mój subiektywny wybór newsów technologicznych oraz ciekawych nowinek. 3,2,1… Zaczynamy!

Będzie zakaz używania telefonów przy przechodzeniu przez jezdnię

Rada Ministrów przyjęła opracowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego projekt nowelizacji ustawy o ruchu drogowym. Zaproponowano m.in. regulacje, które zakazują pieszemu wchodzącemu na jezdnie lub torowisko  korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń, które ograniczają ocenę bezpiecznego wejścia i pokonania jezdni lub torowiska. Jaka jest wasza opinia? Bezpieczeństwo najważniejsze, ale czy zapis jest potrzebny, czy nie? (źródło: telko.in)

Blisko połowa dzieci korzysta z serwisów SVOD

Z badania ,,Dzieci w sieci multiscreen” wynika, że już niemal w połowie gospodarstw domowych (46 proc.), w których mieszkają dzieci w wieku od 3 do 12 lat oglądane są serwisy SVOD. Najbardziej popularną platformą jest Netflix (70 proc.). Podobnie jest u mnie, jeszcze 2 lata temu dzieci oglądały bajki na kanałach TV, teraz każde ma swoje zdanie, ulubionych bohaterów i wie, że może oglądać to co chce i kiedy ma ochotę (prawie). A nie tak dawno było zupełnie inaczej. Pewnie co niektórzy pamiętają jak pokornie siadaliśmy do Wieczorynki o 19.00… ? (źródło: wirtualnemedia.pl)

Smartfony coraz częściej narzędziem do e-zakupów

Okres pandemii spowodował zmianę przyzwyczajeń konsumentów i przeniesienie dużej części zakupów do internetu. Częściej do e-zakupów wykorzystywane są smartfony niż pozostałe narzędzia – wynika z raportu agencji Spicy Mobile. Raport mówi, że 74% użytkowników urządzeń mobilnych ma na swoim smartfonie zainstalowaną przynajmniej jedną aplikację zakupową. To dane z września br. W porównaniu do analogicznego okresu w 2019 r. łączny zasięg aplikacji zakupowych wzrósł trzykrotnie. (źródło: wirtualnemedia.pl)

Grafika ilustracyjna do tekstu z listą telefonów z WiFi Calling i VoLTE w Orange

Zainteresowanie elektroniką wśród konsumentów utrzyma się na wysokim poziomie

Z prognoz przeprowadzonych przez analityków Gfk wynika, że  na koniec 2020 roku wartość globalnego rynku elektroniki konsumenckiej utrzyma się co najmniej na porównywalnym poziomie co w zeszłym roku. Dodatkowo bazując na historycznej obserwacji dynamiki sprzedaży z 2019 roku GfK prognozuje, iż w IV kwartale „hitami” sprzedażowymi w Polsce mogą stać się kategorie: suszarek do odzieży, konsol do gier, opon, drukarek 3D i ekspresów do kawy. Święta już niedługo. Pewnie spora część osób dostanie takie prezenty i się ucieszy. Ja jednak liczę, że od Mikołaja dostanę coś innego niż… suszarka ? Ważniejsze jednak od prezentów jest to, że choć w mniejszym gronie i skromniej to jednak święta będą czasem pełnym miłości i dobra.
(źródło: gsmonline.pl)

Pierwsza elektrownia jądrowa stanie przy bazie na Księżycu za 6 lat

NASA zakończyła prace nad projektem Space Technology Mission Directorate (STMD), w ramach którego powstał kompaktowy reaktor jądrowy o nazwie Kilopower.  Agencja zapowiedziała, że już w 2026 roku będzie gotowa do wysłania go na Księżyc lub Marsa i przeprowadzenie tam związanych z nim eksperymentów. Reaktor ma zapewnić normalne egzystowanie ludzi w tamtejszym ekstremalnym środowisku. To, co planujemy kosmiczne wakacje…? (źródło: geekweek.pl)

Sztuczna inteligencja będzie koordynować prace moderatorów na Facebooku

Do tej pory na Facebooku systemy uczenia maszynowego były wykorzystywane z powodzeniem przy moderacji kontrowersyjnych treści. Jednak zadania do wykonania były im zlecane przez ludzkich moderatorów. Teraz ma nastąpić zmiana. Władze Facebooka chcą, by to moderatorzy opierali się zaleceniach serwowanych przez sztuczną inteligencję. Temat jest bardzo kontrowersyjny, ponieważ tylko w pierwszym kwartale 2020 roku, moderatorzy musieli zweryfikować aż 9,6 miliona postów, co stanowi ogromny wzrost względem analogicznego okresu poprzedniego roku, w którym zgłoszeń było 5,7 miliona. W ten sposób za pomocą sztucznej inteligencji moderatorzy zostaną odciążeni. Przez tzw. fake newsy, coraz częściej borykają się oni z poważnymi problemami psychicznymi.

(źródło: geekweek.pl)

Udostępnij: Subiektywna prasówka tygodnia
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 09:45 29-11-2020
  Nie mam nic z Orange na umowe a otrzymałem e-fakture. Czy ten adres należy do Was e-faktura@pl.orange.com
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 16:08 29-11-2020
   Usuń od razu i się nie zastanawiaj, skoro nic Cię żadną umową z orange nie łączy. Nie otwieraj załączników!
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 17:55 29-11-2020
    Nawet e-maila nie otwieram, bo może zawirusowany jest.
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:44 30-11-2020
  Czyli zaczynamy nowy cykl wpisów....super. Osobiście jestem za wprowadzeniem przepisów oraz taryfikatora mandatów dla osób które zapatrzone w smartfon "rzucają" się pod koła samochodu. Osobiście zawsze zwalniam i wszystkich przepuszczam, ale kilka razy miałem klienta który z słuchawkami na uszach i zapatrzony w smartfon wtargnął mi prawie pod koła. Muszą uważać obie strony. Co do serwisów dla dzieci, ja od czasu korzystam tylko z yt, Bing robi karierę :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 23:13 30-11-2020
  Zapomnieliscie dodac, ze wygraliscie My mobile RANKING na My-mobile.pl ;o)
  Odpowiedz

;

Oferta

Familijny konkurs – zapraszamy (13)

Beata Giska

28 listopada 2020

Familijny konkurs – zapraszamy
13

Od niedawna do Telewizji Orange dołączyły nowe kanały, w tym Polsat Rodzina i Polsat Game. Polsat Rodzina to kanał, na którym wszyscy domownicy, niezależnie od wieku, znajdą coś dla siebie. Bez obaw można oglądać go z dziećmi. W programie dostępne są bajki, seriale dla nastolatków, dokumenty i filmy łączące pokolenia, czy ulubione produkcje seniorów. To idealna propozycja do spędzenia w rodzinnym gronie.

 

Warto szczególnie teraz w czasie wyjątkowo trudnym, jak najwięcej czasu spędzać razem. Dlatego mamy dla was konkurs familijny z rodzinnymi nagrodami, m.in. grą planszową dla dużych i małych.

 • Napiszcie, jak Wy najbardziej lubicie spędzać czas ze swoją rodziną.
  Odpowiedzi do 200 znaków zostawcie w komentarzach pod tym postem.
 • Najbardziej kreatywne pomysły nagrodzimy 5. zestawami gadżetów od Orange – grą planszową, kubkiem i torbą.
 • Konkurs trwa do 01.12.2020 do końca dnia. Potem w ciągu 3 dni podamy zwycięzców.

Zainspirujcie innych swoimi rodzinnymi patentami! Powodzenia!

A jeśli nie macie pakietu z Polsatem Rodzina i jesteście zainteresowani zwiększeniem swojego pakietu telewizyjnego, czy wzbogaceniem go o nowe pozycje – po szczegóły kliknijcie tutaj.

polsat rodzina w tv orange

 

Zasady i regulamin konkursu:
– Konkurs familijny trwa od 28.11 do 01.12.2020 do godz. 23.59. Do wygrania jest 5 zestawów nagród – gadżetów firmowych, każdy o wysokości ok 100 zł.

– Zadanie konkursowe – „Napisz kreatywnie jak spędzasz czas z rodziną”. Odpowiedzi do 200 znaków należy postawiać w komentarzach pod postem. Treści zawierające wulgaryzmy, słowa obraźliwe lub podchodzące pod hejt – nie zostaną opublikowane lub mogą zostać usunięte.

– O wynikach poinformujemy do 3 dni po zakończeniu czasu nadsyłania zgłoszeń. Po otrzymaniu danych adresowych od zwycięzcy zastrzegamy sobie czas do 15 dni na podesłanie nagrody. W sytuacji, jeśli zwycięzca nie podeśle swoich danych w okresie 14 dni od opublikowania wyników, nagroda przepada lub może zostać przekazana następnemu uczestnikowi.

Udostępnij: Familijny konkurs – zapraszamy
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:51 30-11-2020
  Ja ze swoją rodziną lubię spędzać czas na spacerach lub na zabawie. Puzzle to mega zabawa, uczymy się części ciała, narządów, za co odpowiadają, inny rodzaj puzzli uczy pamięci, etc. Puzzle są the best.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Artur 07:43 01-12-2020
  Wolny dzień z rodziną lubię wybrać się na długi spacer lub wielokilometrową przejażdżkę rowerową. Po aktywności fizycznej najlepiej zasiąść na grą planszową. Ulubione to Shaman, Wsiąść do pociągu itp.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ziemowy 12:13 01-12-2020
  Dla mnie najbardziej kreatywne spędzanie czasu to odkrywanie nowych miejsc. Mimo, że ostatni rok upłynął pod znakiem COVID odwiedziliśmy kilkanaście lokalizacji i to tylko w granicach województwa. Ze względu na bezpieczeństwo wybieraliśmy atrakcje na świeżym powietrzu. Mimo, że mój syn ma 4 lata był bardzo zafascynowany każdą nową atrakcją i zadawał mnóstwo pytań. Odwiedzaliśmy rezerwaty przyrody, zespoły parkowe, wioskę indiańską, dolinę skrzatów i wiele innych ciekawych miejsc. Warto się rozejrzeć, bo żeby odkryć ciekawe i kreatywne miejsca nie trzeba wybierać się na długą wyprawę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ziemowy 12:16 01-12-2020
  Nie doczytalem o limicie 200 znaków więc przesyłam nową wersję :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ziemowy 12:16 01-12-2020
  Dla mnie najbardziej kreatywne spędzanie czasu to odkrywanie nowych miejsc. W tym roku mimo COVID odwiedzaliśmy rezerwaty przyrody, zespoły parkowe, wioskę indiańską, dolinę skrzatów i wiele innych.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rafał:) 19:22 01-12-2020
  W tym czasie gdy o odporność dbać trzeba Najbardziej lubię spędzać czas z rodziną dzieląc się z nią witaminą, jemy wszystko więc co zdrowe oraz soki "orangowe", a że "Orange" wszyscy mamy no więc często korzystamy by z rodziną porozmawiać i się wcale nie poddawać Spacerki wspólne także lubimy bo o odporność dbać wszyscy musimy:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyna 21:30 01-12-2020
  Kreatywny czas ma miejsce, gdy jeden z synów ma problem z zadaniem. Zazwyczaj odcinamy się wtedy od otaczającej nas rzeczywistości. Las, świeże powietrze i szum drzew. Po powrocie zadanie w 5 minut.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 23:36 01-12-2020
  Mówią że z rodziną najlepiej na zdjęciu. Ale nie u nas. Przede wszystkim trekking, kolejne szczyty, wspólna walka ze słabościami. A gdy pogoda nie pozwala - serial / film robi robotę, ważne że razem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 23:39 01-12-2020
  Kiedyś to była wspólne granie. Dziś pozostały już tylko spacery i niestety znak czasów czyli pójście do kina przy okazji zakupów w galerii. Straszne ale teraz nawet już do kina iść nie można.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata Giska 14:41 04-12-2020
  Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Zwycięzcy to: @ziemowy, @Rafał:), @pablo_ck, @Maurycy, @Justyna. Gratulacje! Poproszę te osoby o podesłanie swoich danych (nick, imię i nazwisko, adres, nr telefonu) na adres mailowy: beata.giska@orange.com . W tytule maila napiszcie: konkurs familijny. A później już tylko czekajcie na kuriera, tzn. Mikołaja z naszą nagrodą ;) Zachęcam do śledzenia bloga i udziału w następnych konkursach.
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 15:13 04-12-2020
   Dziękuję i gratulacje dla innych ?
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 15:24 04-12-2020
   Dziękuję za wyróżnienie ?
   Odpowiedz
 • komentarz
  ketrasa 07:53 05-12-2020
  Gratuluję wygranych w konkursie. Szkoda tylko, że zostały uwzględnione odpowiedzi powyżej 200 znaków.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej