Rozrywka

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na scenie OWF !

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
18 marca 2014
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na scenie OWF !

Cieszę się, że mogę ogłosić kolejne trzy gwiazdy, które wystąpią na OWF. To SKA-P, JAMAL i CHEMIA.

Jedna z kapel, hiszpańska SKA-P to petarda na scenie, zapewniam. Rok temu byłam na ich koncercie w Madrycie i wyskakałam się tak, że do dzisiaj na wspomnienie nogi czuję :P  Ich koncerty to mocna, punkowa energia. Muzyka SKA-P to rytmiczne melodie oraz zaangażowane, anarchistyczne teksty. Chłopaki mają na swoim koncie siedem albumów studyjnych oraz trzy wydawnictwa koncertowe. Najnowsza płyta  „99%” miała premierę przed rokiem, lądując od razu na trzecim miejscu hiszpańskiej listy sprzedaży.

I wreszcie polskie zespoły! :-)

Jamal to zespół Łukasza Borowieckiego i Tomka Mioduszewskiego. W ich muzyce odnajdujemy reggae, raggamuffin, hip-hop, a nawet utwory inspirowane jazzem.

Kto w radio nie słyszał tego kawałka ? :

Chemia jest bandą rockową. Muzyka grupy, inspirowana jest klasyką rocka od The Beatles do Led Zeppelin oraz dokonaniami muzyki post grunge’owej. Założycielem i liderem jest Wojciech Balczun

Zgodzicie się ze mną, że scena OWF 2014 prezentuje się coraz bardziej ciekawie ? Przybędziecie ?


Odpowiedzialny biznes

Dziewczyna na medal!

Monika Kulik Monika Kulik
14 marca 2014
Dziewczyna na medal!

Wczoraj podczas pierwszego spotkania z uczestnikami V już edycji Programu Akademia Orange nasza koleżanka Maria Adamiec – koordynatorka tego Programu w Fundacji Orange otrzymała odznakę honorową Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

Marysia od 5 lat z sukcesem prowadzi Akademię, przekonując, że projekty kulturalne mogą rozwijać różne kompetencje dzieci i młodzieży, w tym kompetencje cyfrowe. W Akademii Orange młodzi eksperymentują, doświadczają, uczą się od siebie nawzajem – stają się twórcami, a nie tylko odbiorcami. A przy tym używają nowych technologii w pożytecznym celu.

Akademia Orange to nie tylko konkurs grantowy dla organizacji społecznych, instytucji kulturalnych – to sieć wymiany dobrych pomysłów, uczenia się i wzajemnego inspirowania. W naszej Akademii dzielimy się z innymi wypracowaną wiedzą - wszystkie materiały i gotowe do wdrożenia scenariusze zajęć trafiają na portal www.akademiaorange.pl na licencji Creative Commons – Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Z tej ogromnej bazy wiedzę i inspirację mogą czerpać wszyscy, zarówno doświadczeni animatorzy, jak i rozpoczynający przygodę z animacją kultury.

Każda edycja Akademii Orange to ponad 40 zrealizowanych projektów angażujących ponad 5 tys. młodych uczestników. Przez 5 lat wsparliśmy już 171 projektów.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyróżniło także przedstawicieli 12 organizacji specjalnymi dyplomami za działania w obszarze edukacji kulturalnej.

902c3c119a8e5b3b9563e759b636d2bb415


Oferta

Pakiety i usługi w wygodnej wersji cyklicznej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 marca 2014
Pakiety i usługi w wygodnej wersji cyklicznej

Żeby ułatwić Wam korzystanie z najbardziej popularnych usług i pakietów jednorazowych wprowadziliśmy ich cykliczne wersje. Chodzi konkretnie o pakiety 1000 minut w Orange i 600 SMS-ów w Orange w taryfach Orange POP i Orange ONE oraz rozmowy bez limitu, SMS-y bez limitu w sieci i SMS-y bez limitu do wszystkich w taryfie Orange YES. Dzięki temu rozwiązaniu osoby, które dużo rozmawiają lub wysyłają setki SMS-ów, zyskują wygodę i nie muszą pamiętać o konieczności włączenia kolejnego pakietu czy usługi, gdy skończy się ich ważność lub wyczerpią się środki. Wystarczy wtedy mieć kasę na koncie głównym i nastąpi automatycznie odnowienie używanego pakietu czy usługi. Oczywiście będziecie wcześniej o tym informowani. Cena pojedynczej usługi w wersji cyklicznej jest taka sama, jak w przypadku usługi jednorazowej. Za to bonusem jest to, że cyklicznych pakietach niewykorzystane środki przechodzą na kolejny jeden okres. Szczegóły i regulaminy znajdziecie klikając na linki powyżej.

486f4aacc7310f4f3641a7db7d81580f269

 

Scroll to Top