Rozrywka

Zniżki na bilety na OWF…

Kasia Barys Kasia Barys
21 stycznia 2014
Zniżki na bilety na OWF…

... mamy dla tych, którzy korzystają z usług Orange Polska. W zależności od karnetu zaoszczędzić można od 77,85 do 194,85 zł. To całkiem sensowna kwota, bo zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na dojazd na koncert lub zakup płyty jednego z festiwalowych artystów :) Pula promocyjnych biletów jest ograniczona, dlatego warto się śpieszyć.  Sprzedaż już ruszyła. Aby taniej kupić wejściówki na Orange Warsaw Festival uzyskaj kod rabatowy. Najlepiej wysyłając SMS o treści OWF pod numer 693, logując się na owf2014.orangemusic.pl oraz dzwoniąc na infolinię *200 lub 801 200 222. Następnie otrzymany kod wpisz w odpowiednie pole przy zakupie biletu on-line na www.orangewarsawfestival.pl albo pokaż kasjerowi w stacjonarnych punktach sprzedaży Eventim.

afc4b0f348fadc3bdacecc629205308f611

Promocja nie obejmuje biletów i karnetów VIP.


Rozrywka

KASABIAN na OWF

Kasia Barys Kasia Barys
20 stycznia 2014
KASABIAN na OWF

Poszerza się line-up tegorocznej edycji OWF. Coraz więcej artystów jest już znanych. Jeden z najbardziej lubianych brytyjskich zespołów rockowych - zdecydowanie czołówka najlepszych obecnie formacji koncertowych i headliner wielu słynnych festiwali na całym świecie, zagra także na Orange Warsaw Festival. Mogę Wam potwierdzić, że będzie to KASABIAN. Ich muzykę usłyszymy w niedzielę, 15 czerwca. Na naszym festiwalu zaprezentują materiał z nowego albumu, którego premiera zapowiadana jest na czerwiec 2014 roku. Wiecie co łączy KASABIAN z Polską? Nazwa zespołu zaczerpnięta została od nazwiska Lindy Kasabian zamieszanej w zabójstwo żony Romana Polańskiego.

Przed nami jeszcze wiele niespodzianek związanych z obsadą Orange Warsaw Festival. Przecież artystów będzie więcej niż w minionych latach. W tym roku po raz pierwszy OWF potrwa 3 dni, a artyści zagrają na dwóch scenach.


Oferta

Tańsza Neostrada do 80 Mb i promocje pakietów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 stycznia 2014
Tańsza Neostrada do 80 Mb i promocje pakietów

Od dziś możecie skorzystać z nowych ofert Neostrady i promocji pakietów, w tym FunPacka. W promocji "Po prostu Neostrada" za 69 zł miesięcznie otrzymacie teraz  "gołą" Neostradę do 80 Mb/s, a jeśli zdecydujecie się na nią w zestawie, wychodzi jeszcze taniej. Jednocześnie zdecydowaliśmy się oferować nasz szerokopasmowy internet w 3 opcjach prędkości: do 10 Mb/s, do 20 Mb/s i do 80 Mb/s. Oznacza to, że znika 40 Mb/s. Moim zdaniem oferta jest w ten sposób bardziej przejrzysta i łatwiej wybrać opcję dla siebie. Jeśli chodzi o promocje to w miejsce starych propozycji, mamy 4 nowe. Prócz "Po prostu Neostrada" są jeszcze: "Neostrada i Telewizja", "Neostrada w FunPacku" i Neostrada i Rozmowy. Szczegóły znajdziecie tutaj.

47a9deafc21c8ca10d76c2f566664d41deb

 

Scroll to Top