Oferta

Zostań w domu i korzystaj z Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 marca 2020
Zostań w domu i korzystaj z Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę

Orange Flex jest wyjątkową ofertą komórkową. W intuicyjnej aplikacji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możecie zmieniać swój plan komórkowy, dodawać pakiety a nawet dzielić się GB ze znajomymi jednym kliknięciem. Do tego aktywujecie Video i Music Pass, aby korzystać z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB. Wszystko bez długoterminowych umów. W myśl zasady #chceszmasz.

Flex - bezpiecznie i wygodnie

W obecnej sytuacji, z którą przyszło się nam wszystkim zmierzyć, Orange Flex to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Aby przenieść numer do Orange Flex, nie trzeba wychodzić z domu,. Wystarczy kilka minut na kanapie… i gotowe. Warto pamiętać o eSIM, z którego skorzystacie na wybranych modelach telefonów i zegarków.

Pierwszy miesiąc za złotówkę

Jeśli to Was przekonuje, przygotowaliśmy specjalną promocję dla nowych klientów. Już od dzisiaj, z kodem FLEX macie pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł. Co ważne, promocja dotyczy każdego z planów. Prawdziwe #chceszmasz bez ruszania się z mieszkania czy domu. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na stronie www.flex.orange.pl/promocje

Darmowy Video Pass

Przypominam też o darmowym dostępie do Video Pass na 14 dni dla klientów Orange Flex. Dzięki niemu, będziecie mogli nadrobić seriale, czy urządzić filmowy maraton bez zamartwiania się o transfer danych . Jak aktywować? Wchodzicie do aplikacji Orange Flex. W zakładce Video Pass znajdziecie opcję: 14 dni za 0 zł. Klikacie, zatwierdzacie wybór i korzystacie! Jeśli mieliście już wcześniej Video Pass w opcji 1, 7 lub 30 dni to ważność Waszego pakietu zostanie wydłużona.

Komentarze

Adam
Adam 11:09 23-03-2020

Bardzo fajna opcja ale 10gb więcej do każdej z oferty pozamiata do tego możliwość zakupu opcji przesuwania niewykorzystanych gb na kolejny miesiąc i oferta najlepsza ze wszystkich

Odpowiedz
K. M
K. M 13:04 23-03-2020

Czy to może podobna promocja jak z Wiosną bez gwiazdek a za jakiś czas okazuje się że jednak coś tam ukryliście na niekorzyść tych co z niej skorzystają?

Odpowiedz
    emitelek
    emitelek 20:06 23-03-2020

    Ja i tak nie skorzystam – zwłaszcza po ostanie wtopie z wiosną! 😛
    Ps. ORANGE! – jeszcze jedna taka sytuacja z robieniem klientów za odiotów i się pożegnamy od czasów POPa! 😛

    Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 13:05 23-03-2020

Bardzo fajna promocja. Trzeba co prawda dokładnie przeczytać regulamin bo „Janusze interesu” czekają tylko na takie promocje. Brawo Orange. Wyznaczacie drogę innym operatorom w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Odpowiedz
Ron
Ron 15:44 24-03-2020

Dobra promocja, a na dodatek okazuje się że FLEX jako oferta samoobsługowa to dobry kierunek zmian w branży 🙂 Dobrze, że innowacja zaczyna się od Orange…

Odpowiedz
200 GB, dwa miesiące
200 GB, dwa miesiące 17:02 25-03-2020

200 GB Internetu na naukę od Orange. – Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do Internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez DWA MIESIĄCE będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia koronawirusem. – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska. Info z internetu.

Odpowiedz
Martyna
Martyna 18:52 04-05-2020

Hej, zapraszam Cię do Orange Flex ? Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARTYNA1C4B przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.

Odpowiedz
Grzegorz
Grzegorz 21:28 24-01-2021

Polecam ORANGE FLEX
aktywny kod
GRZEGORZHZQP otrzymasz 30 zl na konto Orange flex . Pozdrawiam

Odpowiedz

Oferta

Wiosenne ceny telefonów dla przedłużających umowę

Marta Krajewska Marta Krajewska
20 marca 2020
Wiosenne ceny telefonów dla przedłużających umowę

Wiosna już oficjalnie się rozpoczęła, a my mamy dla Was telefony w lekkich, wiosennych cenach. W tym tygodniu obniżyliśmy ceny wybranych smartfonów dla klientów przedłużających umowy na Plany Mobilne oraz Orange Love.

Szczegóły oferty: Superceny telefonów dla klientów przedłużających umowę

Teraz możecie kupić Huawei P smart 2019 i Samsung Galaxy A40, przedłużając umowę w Planie Mobilnym 55 i 75 oraz w Orange Love Standard i Extra. Obniżka wynosi 240 zł podczas trwania całej umowy.

Dla tych, którzy wybiorą Plan Mobilny 45 lub Orange Love Mini obniżyliśmy cenę Samsunga Galaxy A10 aż o 168 zł.

Niezmiennie oferujemy też Huawei Y6 w bardzo dobrej cenie, zarówno dla przedłużających umowę, jak i dla nowych klientów. W Planie Mobilnym 45 zapłacicie za niego 22 zł/mc.

Oferta jest ograniczona czasowo, więc nie warto zwlekać.

Komentarze


Oferta

[Aktualizacja] Początek wiosny z Orange na kartę

Marta Krajewska Marta Krajewska
20 marca 2020
[Aktualizacja] Początek wiosny z Orange na kartę

Dzisiaj zaczyna się astronomiczna wiosna. Z tej okazji w Orange na kartę przygotowaliśmy promocję: usługę "Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y+pakiet 3 GB" dostaniecie na 3 pierwsze wiosenne dni za 0 zł.

Aby skorzystać z promocji należy wysyłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA pod numer 364. Numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie przyjdzie SMS-em.

Promocja potrwa od 20 do 22 marca 2020 r. do godziny 23:59.

Szczegóły w regulaminie: Regulamin promocji „Pierwszy Dzień Wiosny”

[Aktualizacja 1 z dn. 21.03, godz. 20]: UWAGA: jeśli już korzystacie z usługi cyklicznej "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”, to włączenie wersji darmowej spowoduje wyłączenie cyklicznej i utratę zgromadzonych GB. Zostaniecie o tym poinformowani SMS-em z pytaniem, czy na pewno chcecie to zrobić. Jeśli nie zdecydujecie się na to, należy odesłać SMS z rezygnacją z tej promocji.

[Aktualizacja 2 z dn. 23.03, godz. 15]:  Przeanalizowaliśmy sygnały, jakie dostaliśmy od Was w związku z włączeniem promocyjnej usługi "Rozmowy, SMS i MMS bez limitu do wszystkich+pakiet GB” i utratą GB zgromadzonych w usłudze "Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich+pakiet GB". Od rana pracujemy nad naprawieniem tej sytuacji. Wkrótce poinformujemy Was o rozwiązaniu. Przepraszamy za niedogodności.

[Aktualizacja 3 z dn. 24.03, godz. 14]: Wszystkim, którzy w wyniku skorzystania w promocji wiosennej utracili dotychczasową wersję usługi bez limitu i zgromadzone GB, przywróciliśmy posiadane GB oraz dodaliśmy 30 GB extra. Wszystkie GB są ważne przez rok, niezależnie od innych posiadanych usług. Jeszcze raz przepraszamy za brak precyzyjnej informacji o ograniczeniach promocji. Mamy nadzieję, że to wynagrodzi nasze niedopatrzenie.

Początek wiosny z Orange na kartę"]

Komentarze

Scroll to Top