Oferta

Zwiększamy limity w mobilnym Internecie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 listopada 2009
Zwiększamy limity w mobilnym Internecie

Od dzisiaj zdecydowanie zwiększyliśmy limity na transmisję danych we wszystkich opcjach mobilnego dostępu do Internetu w usługach Orange Free i Business Everywhere. Nie zmieniliśmy jednocześnie cen, co moim zdaniem oznacza, że to teraz jedna z najlepszych ofert na rynku. Zwiększenie limitów transferu danych obowiązuje z automatu nowych klientów. Natomiast obecni użytkownicy mogą z nich skorzystać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Aby tak się stało powinni skontaktować się z *100 (Oragne Free) i  *600 (Business Everywhere) i zgłosić chęć skorzystania z promocji wyższych limitów. Przejście jest bezpłatne. Kupując usługę przez e-sklep oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza. To nie koniec zmian w ofercie mobilnego dostępu do Internetu w Orange. Kolejną niespodziankę ogłosimy na początku przyszłego tygodnia. Jestem przekonany, że stanie się hitem rynkowym. Szczegóły jak zawsze na www.orange.pl

blog-1011.gif


Oferta

Jeśli nowy pakiet, to musi być OPOP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 listopada 2009
Jeśli nowy pakiet, to musi być OPOP

Kiedy dostaję informację z marketingu o kolejnym pakiecie, który wprowadzamy od razu włącza mi się skojarzenie z Orange POP i tańszymi rozmowami. Nie inaczej było i tym razem. Dziś rusza w OPOP Pakiet Wygadany, w którym za minutę do wszystkich operatorów, prócz Play i Cyfrowego Polsatu, zapłacicie 24 gr, czyli o 5 gr mniej niż wynosi niekwestionowana liczba roku w prepaid! Pakiet jest ważny 7 dni, kosztuje 7,20 zł, a w nim 30 minut do wykorzystania. Można go włączyć wysyłając SMS-a o treści WYGADANY pod numer 474 (opłata, jak za zwykłego SMS-a), za darmo poprzez www.orange.pl/online lub automatyczny BOK *500. Wygadany łączy się z innymi pakietami w OPOP, ale nie z usługą Ty i 3. Minuty można wykorzystać, nawet jeśli nie ma środków na koncie głównym lub skończył się jego okres ważności.


Oferta

Biznes rozmawia za 17 groszy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 listopada 2009
Biznes rozmawia za 17 groszy

Wczoraj na blogu mieliśmy krótką dyskusję na temat oferty dla biznesu. Dobrze się złożyło, gdyż od jutra wprowadzamy w Orange dla Firm promocję Cięte Stawki do Wszystkich. Dzięki niej co miesiąc klienci dostaną dodatkowy pakiet minut na rozmowy, ważny przez cały okres umowy. Stawka za minutę połączenia w ramach abonamentu wyniesie nawet 0,17 gr netto. Jeśli wybierzemy ofertę bez telefonu stawki będą niższe o dalsze 1-2 gr/min. Dodatkowko chcę zwrócić uwagę, że jako jedyny operator w Polsce, do telefonu Samsung Omnia II dołączamy program antywirusowy ArcaVir z bezpłatną licencją na 12 miesięcy. Jestem przekonany, że nowa oferta pozwoli utrzymać Orange pozycję lidera, wśród operatorów, których wybiera biznes. Uprzedzając pytania dodam, że na razie nie planujemy takich stawek w ofercie prepaid.

tabela-blog-911.jpg

Scroll to Top