Informacje prasowe

10 GB z okazji Open’er Festival Powered by Orange

04 lipca 2018
10 GB z okazji Open’er Festival Powered by Orange

Od dzisiaj do 7 lipca zbliżą nas muzyczne emocje. Kilkadziesiąt wykonawców zagra podczas Open’er Festival Powered by Orange. Z tej okazji każdy, kto ma usługi mobilne Orange może odebrać darmowy pakiet 10 GB w prezencie. Pakiet będzie można aktywować w czasie trwania festiwalu. Dla jeszcze większych emocji warto nabyć muzyczny zestaw: najnowszy Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem w supercenie.

Pakiet 10 GB w prezencie może aktywować klient usług mobilnych Orange. Dotyczy to wszystkich klientów, zarówno klientów biznesowych i indywidualnych. Z jednorazowego pakietu będzie można korzystać na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Będzie on wykorzystywany przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę (nie dotyczy to Klientów planu biznesowego Firma). Żeby go aktywować, wystarczy wysłać w oficjalnych dniach festiwal czyli odpowiednio 4, 5, 6 i 7 lipca bezpłatny SMS o treści FESTIWAL pod numer 80830.

Niezależnie od darmowych pakietów GB klienci Orange mogą kupić najnowszy telefon Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem Huawei AM08 Bluetooth w zestawie za 0 zł na start i 58 zł miesięcznie w Planie Optymalnym. Fani muzyki mogą zaopatrzyć się także w kolorowe akcesoria muzyczne Fresh ‘n Rebel i czerpać radość z muzyki jeszcze długo po letnich festiwalach. Przy zakupie dowolnego akcesorium muzycznego tej marki w Orange, każdy klient będzie mógł dokupić głośnik Slice Fresh ‘n Rebel za pół ceny.

Orange po raz kolejny wspiera Open’er Festival Powered by Orange. Największymi gwiazdami będą tam m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars.


Informacje prasowe

Orange rozwiąże problem ładowania komórek na imprezach masowych

04 lipca 2018
Orange rozwiąże problem ładowania komórek na imprezach masowych

Orange Polska wdraża usługę IoT (Internetu Rzeczy) umożliwiającą jednoczesne  ładowanie tysiąca telefonów komórkowych podczas imprez masowych. Współpracuje przy tym ze startupem Erly, wybranym w trakcie programu Orange FAB. Rozwiązanie będzie wkrótce testowane podczas jednego z największych  festiwali muzycznych w Polsce. Teraz Orange zaprasza do współpracy kolejne firmy i start-upy tworzące innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT).

- Jesteśmy otwarci na nowe usługi oraz kreatywnych przedsiębiorców chcących wspólnie z Orange tworzyć swoje rozwiązania w oparciu o ekosystem IoT. Uruchomiliśmy technologię LTE-M oraz platformę Live Objects, jako pierwsi w Polsce masowo udostępniamy komercyjne usługi API (Aplication Programming Interfaces) po to, aby takie firmy jak Erly osiągnęły sukces biznesowy - mówi  Sebastian Grabowski Dyrektor IoT i Zaawansowanych Technologii w Orange Polska.

Nowa usługa polega na tym, że w specjalnej strefie festiwalowej będzie można wypożyczać powerbanki  z funkcją szybkiego ładowania, obsługujące wszystkie smartfony (wejścia usb-C, micro-USB, Lightning). Powerbanki będą ładowane na bieżąco dzięki sieci stacji korzystających ze standardowego gniazdka elektrycznego (230V). To intuicyjne i wygodne w obsłudze rozwiązanie pozwoli cieszyć się użytkownikom telefonów nieprzerwaną komunikacją ze światem.

By przetestować praktyczne zastosowania i zaprezentować pełnię możliwości, jakie niesie rozwój Internetu Rzeczy bazujący na LTE-M, Orange Polska zaprasza do współpracy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym start-upy. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 20 czerwca i potrwa do 10 września.  Zgłaszać się mogą podmioty realizujące projekty Smart city, Smart home, Smart car, Smart industry, Smart building, Assets tracking, Smart Metering, Smart Health itp. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji ekspertów, systemy, technologie i laboratoria Orange wspierające tworzenie nowych rozwiązań. Wypracowane produkty i usługi będą testowanie i rozwijane z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz platformy Orange Live Object IoT. Startupy zostaną zaproszone do akceleracji w ramach Programu Orange FAB.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://orangefab.pl/


Informacje prasowe

Zapraszamy do Orange strefy podczas Open’er Festival Powered by Orange.

02 lipca 2018
Zapraszamy do Orange strefy podczas Open’er Festival Powered by Orange.

W ciągu 4 dni Open’er Festival Powered by Orange zapraszamy do Orange strefy. Znajdziecie ją niedaleko Orange Main Stage. W przerwach między koncertami będziecie mogli potańczyć do największych hitów oraz zrobić sobie festiwalowy tatuaż techniką body marbling. Naładujecie też baterię w telefonie i skorzystacie z darmowego Wi-Fi od Orange. A niepotrzebne telefony możecie przekazać do recyklingu.

Open’er Festival Powered by Orange to nie tylko muzyka na koncertach. To także rozbudowane miasteczko festiwalowe. Od 4 do 7 lipca w Orange strefie pobawicie się w rytmie najlepszej muzyki granej na żywo przez DJ’a i zrelaksujecie w strefie chillout. Orange zbliża, dlatego w tym roku możecie wspólnie ze znajomymi zagrać własny utwór na mash machine. Zapraszając innych do zabawy, będziecie mieć jeszcze większą radość z tworzenia muzyki. Festiwalowym trendem na świecie stał się body marbling, czyli kolorowe wodne tatuaże. Tej atrakcji nie zabraknie także w Orange strefie.Na festiwalu dobrze jest być w kontakcie ze znajomymi i dzielić się emocjami z tymi, którzy nie mogą być z Wami. Dzięki darmowemu Wi-Fi od Orange wysyłajcie w świat pozytywne emocje. A jeśli rozładuje się Wam bateria w telefonie, na miejscu skorzystacie z ładowarek od Orange Energii.

Orange promuje ideę recyklingu starych telefonów i zachęca gości festiwalowej Orange strefy do włączenia się w działania proekologiczne. Niepotrzebny już telefon komórkowy możecie przekazać w Orange strefie i wygrać jednego z czterech smartfonów. Cztery osoby z najlepszymi wynikami wygrają telefon Huawei P20 Lite. Do zdobycia są także upcyklingowe nagrody – za każde 5 oddanych telefonów można odebrać etui na telefon, a za 10 telefonów – saszetkę na biodro. Liczba nagród jest ograniczona.

Open’er Festival Powered by Orange odbędzie się od 4 do 7 lipca na terenie lotniska Gdynia – Kosakowo. Na rozpoczęcie wakacji zagrają m.in. Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Mars oraz Arctic Monkeys.

Mediateka

Scroll to Top