Informacje prasowe

18 gr/min do wszystkich sieci w nowym pakiecie minut Orange na kartę

28 sierpnia 2012
18 gr/min do wszystkich sieci w nowym pakiecie minut Orange na kartę

W nowej wersji Wygadanego Pakietu, która od dziś (28.08) jest dostępna dla klientów ofert na kartę: Orange One i Orange POP, koszt minuty połączenia do wszystkich sieci wynosi tylko 0,18 zł z VAT. To jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku.

W nowym Wygadanym Pakiecie klient otrzymuje 50 minut na połączenia do wszystkich sieci, do wykorzystania przez 30 dni. Koszt pakietu to 9 zł z VAT, a cena jednej minuty połączenia w ramach pakietu wynosi 0,18 zł z VAT. To najniższa stawka na połączenia do wszystkich sieci oferowana przez największych operatorów.

Z nowego Wygadanego Pakietu mogą skorzystać wszyscy klienci taryf Orange One i Orange POP. Aby aktywować pakiet, wystarczy wysłać SMS o treści WYGADANY pod numer 474 (opłata jak za standardowy SMS, zgodnie z cennikiem).

Więcej informacji na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Nowa oferta Telewizji Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie lub tablecie

24 sierpnia 2012
Nowa oferta Telewizji Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie lub tablecie

Ponad 30 kanałów telewizyjnych, 30 filmów miesięcznie i telewizja na życzenie z ulubionymi serialami w korzystnej cenie – to nowa oferta pakietów Telewizji Tu i Tam. Można ją oglądać w każdym miejscu - w domu czy w podróży - na ekranie telewizora, przez internet w komputerze, a dzięki specjalnej aplikacji mobilnej także w tablecie czy telefonie komórkowym. Klienci korzystający z usług mobilnych Orange, którzy wybiorą jeden z płatnych pakietów, nie będą ponosić w związku z korzystaniem z Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych.

W nowej ofercie serwisu Telewizji Tu i Tam do wyboru są 4 pakiety: Hello, Fun, Extra i Full.

Wszyscy, którzy chcą na początek wypróbować nową usługę, mogą skorzystać z bezpłatnych pakietów: Hello i Fun. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych i zawiera 5 kanałów telewizyjnych, a z drugiego mogą korzystać klienci Orange Polska - zawiera on 20 kanałów, w tym m.in. Orange sport, Eska TV, BBC World, CNBC i Euronews.

W pakiecie Extra (19,90 zł z VAT dla klientów Orange Polska, 29,90 zł z VAT dla pozostałych) klienci otrzymują miesięczny dostęp do 20 filmów i  29 kanałów telewizyjnych – oprócz tych zawartych w pakiecie Fun, dodatkowo także m.in. Disney Channel, Kino Polska i Filmbox.

Najbogatszy pakiet Full (dostępny dla klientów Orange Polska, w cenie 29,90 zł z VAT za miesiąc) zawiera 34 programy telewizyjne oraz 30 filmów .

Wszystkie cztery pakiety obejmują też telewizję na życzenie - w sumie około 15 godzin programów telewizyjnych, w tym m.in. wybrane programy kanału Orange sport.

Nowe pakiety można zamawiać na stronie www.orange.pl i oglądać je na ekranie komputera, na tablecie lub w smartfonie. Klienci korzystający z usługi telewizyjnej Orange Polska (Orange TV w technologii IPTV lub satelitarnej), którzy dokupią pakiet Extra lub Full Telewizji Tu i Tam, zyskają dostęp do zawartych w nich filmów także poprzez dekoder telewizyjny. Będą je więc mogli oglądać nie tylko w komórce czy na komputerze, ale też na ekranie telewizora, bez dodatkowych opłat.

Orange Polska przygotowała specjalne aplikacje mobilne umożliwiające oglądanie telewizji i filmów na ekranie telefonu komórkowego i tabletu – w tej chwili dostępne są aplikacje na systemy operacyjne: Android, iOS, oraz Symbian (ta aplikacja umożliwia oglądanie na telefonie komórkowym tylko kanałów telewizyjnych).

Klienci korzystający z usług mobilnych Orange, którzy wybiorą jeden z płatnych pakietów, nie będą ponosić w związku z korzystaniem z Telewizji Tu i Tam opłat za transmisję danych. Dzięki temu mogą oglądać Telewizję Tu i Tam w telefonie komórkowym bez obaw o wysokość rachunku.

Więcej informacji: www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Weekend z Nawigacją Orange

24 sierpnia 2012
Weekend z Nawigacją Orange

W czasie najbliższego weekendu klienci Orange będą mogli pobrać bezpłatną wersję inteligentnej nawigacji samochodowej oraz pieszej i korzystać z niej bez żadnych opłat przez 7 dni. Nawigacja Orange to najtańszy i najwygodniejszy sposób na szybkie znalezienie najlepszej drogi do celu.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w czasie najbliższego weekendu wysłać SMS o treści „W” pod bezpłatny numer 80200 i zaczekać na SMS zwrotny zawierający link do pobrania aplikacji, za pomocą której Nawigacja Orange zostanie zainstalowana w telefonie. SMS-y można wysyłać od godziny 20.00, w piątek 24 sierpnia do godz. 23.59, w niedzielę 26 sierpnia 2012 roku.

Pobranie aplikacji przy wykorzystaniu przesłanego SMS-em linka jest bezpłatne. Klienci pobierający ją przez internet zapłacą jedynie za zainicjowanie transmisji danych, czyli równowartość jednej jednostki taryfikacyjnej dla połączeń z internetem (50kB).

Po zainstalowaniu Nawigacji Orange, będzie można korzystać z niej bezpłatnie przez 7 dni od momentu aktywacji. Użytkownik nie będzie ponosił również kosztów transmisji danych związanej z jej używaniem.

* * *

Nawigacja Orange to usługa inteligentnej nawigacji GPS w telefonie komórkowym i smartfonie. Jedną z jej największych zalet jest wykorzystanie stale aktualizowanych map uwzględniających nowo wybudowane drogi czy objazdy oraz zaawansowanej technologii Community Traffic Online.  Nawigacja na bieżąco pobiera, gromadzi i przetwarza dane o sytuacji na drogach - spowolnieniach ruchu, robotach drogowych, czy wypadkach. Dzięki temu system diagnozuje, gdzie i kiedy pojawiają się korki oraz gdzie i kiedy można poruszać się po drogach płynnie. Uwzględniając te dane wytycza optymalną trasę z pominięciem korków i miejsc, w których występują utrudnienia. W efekcie użytkownik korzystający z Nawigacji Orange dojeżdża do celu od 10 do 50% szybciej niż używając standardowej nawigacji.

Użytkownicy mogą korzystać z niej również do nawigacji pieszej oraz planowania i śledzenia przejazdów środkami komunikacji publicznej. Trasę podróży można prześledzić na mapie i zapoznać się z jej szczegółowym planem. Aplikacja informuje o numerach linii autobusowych i tramwajowych, kolejkach podmiejskich, z których można skorzystać, a także liczbie przystanków i przesiadek, czy cenach biletów. Funkcja nawigacji środkami komunikacji miejskiej jest już dostępna w większych miastach Polski

Nawigację Orange można uruchomić na większości telefon komórkowych, wystarczy, że posiadają kolorowy wyświetlacz, wbudowany odbiornik GPS oraz umożliwiają współpracę z aplikacjami Java.

Szczegóły oraz regulamin usługi są dostępne na stronie www.orange.pl/weekendyzorange

* * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top