Informacje prasowe

30 września Orange zaoferuje iPad’a 2 w Polsce

29 września 2011
30 września Orange zaoferuje iPad’a 2 w Polsce

Orange zapowiedział dziś, że od 30 września br. w jego ofercie będzie dostępny iPad 2 z WiFi oraz 3G. Klienci będą mogli kupić wszystkie modele iPad’a 2 z Wi-Fi i 3G w wybranych planach taryfowych z różnymi okresami trwania umowy, a także w ofercie bez umowy.

iPad 2 to druga generacja rewolucyjnego urządzenia firmy Apple. Charakteryzuje się zupełnie nowym wzornictwem i nowymi możliwościami. Jest o 33% cieńszy i o 15% lżejszy od swojego poprzednika. iPad 2 jest wyposażony w 9,7-calowy ekran LCD oraz nowy dwurdzeniowy procesor A5, oferujący niezrównaną wydajność i efekty graficzne. Ma dwa aparaty fotograficzne z funkcją nagrywania wideo. Przedni aparat VGA współpracuje z aplikacjami FaceTime i PhotoBooth, natomiast aparat umieszczony na tyle obudowy może rejestrować obraz z rozdzielczością HD 720p i po raz pierwszy w iPad’zie udostępnia innowacyjne funkcje aplikacji FaceTime. Mimo większej szybkości pracy oraz zmniejszonych wymiarów i wagi, urządzenie nadal oferuje do 10 godzin pracy na baterii, zachowując parametry, do których przyzwyczaili się użytkownicy.*

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z pojawienia się iPad’a 2 w naszej ofercie”- mówi Mariusz Gaca, Prezes PTK Centertel, operatora sieci Orange. „Jestem przekonany, że nasza oferta z iPad’em 2 spodoba się klientom. Z myślą o nich przygotowaliśmy duży wybór planów taryfowych na transmisję danych, by mogli wybrać ofertę, która będzie dla nich najlepsza.”

Klienci będą mogli kupić iPad’a 2 w e-sklepie oraz najlepszych salonach Orange już od piątku, 30 września br. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronach www.orange.pl

i www.orange.pl/dla_firm.

Aby uzyskać bliższe informacje o urządzeniu iPad, prosimy odwiedzić stronę www.apple.com/ipad.

 

* * *

* - Czas pracy na baterii zależy od ustawień urządzenia, sposobu jego wykorzystania i innych czynników. Rzeczywisty czas pracy z baterii może się różnić od nominalnego.


Informacje prasowe

Fundacja Orange zbiera fundusze na pomoc dzieciom niesłyszącym

28 września 2011
Fundacja Orange zbiera fundusze na pomoc dzieciom niesłyszącym

Fundacja Orange rozpoczęła charytatywną akcję sms-ową, której celem jest pomoc dzieciom z wadami słuchu. Przez najbliższe 3 miesiące klienci Orange mogą wesprzeć podopiecznych Fundacji Orange, wysyłając sms o treści „Pomagam” na numer 7202 (koszt sms-a 2,46 zł z VAT). Uzyskane w ten sposób środki pomogą zapewnić dzieciom rehabilitację domową oraz systematyczną terapię słuchu i mowy na najwyższym poziomie.

Fundacja Orange wspiera najmłodsze dzieci z wadą słuchu w wieku 0-3 lat, organizując dla nich systematyczną rehabilitację słuchu i mowy w ogólnopolskim programie Dźwięki Marzeń. Rehabilitacja prowadzona jest w środowisku domowym, czyli tam, gdzie tak małe dzieci czują się najbezpieczniej i najpewniej.

Każdego roku Fundacja obejmuje opieką 320 dzieci z całej Polski. Do ich domów, położonych często w małych miasteczkach i wsiach, dojeżdżają terapeuci, aby regularnie prowadzić zajęcia z dziećmi i  wspierać rodziców. Nawiązując kontakt z opiekunami, specjalista może wzbogacać ich wiedzę na temat wad słuchu, odpowiedzieć na pytania, naprowadzić ich, jak uczyć swoje pociechy rozumieć dźwięki i mówić.

Patronat honorowy nad programem Dźwięki Marzeń sprawuje Ministerstwo Zdrowia. Jego ambasadorką jest aktorka, piosenkarka Olga Bończyk.

Szczegółowe informacje o programie Dźwięki Marzeń na stronie www.dzwiekimarzen.pl , www.fundacja.orange.pl lub pod nr infolinii  800 48 00 44 (pon.- pt. w godz. 10.00 -16.00).

 

Dodatkowych informacji udziela:

Antonina Bojanowska

Fundacja Orange

tel. +48 22 844 58 98

kom. +48 509 84 86 82

e-mail: antonina.bojanowska@orange-tp.com


Informacje prasowe

Nowa usługa IT dla Firm – wygoda i oszczędności

21 września 2011
Nowa usługa IT dla Firm – wygoda i oszczędności

Telekomunikacja Polska rozpoczęła świadczenie nowej usługi – IT dla Firm – skierowanej zwłaszcza do małych i średnich przedsiębiorstw. To oferta kompleksowego wsparcia dla systemów IT wraz z możliwością wynajęcia komputerów, sprzętu peryferyjnego, akcesoriów i oprogramowania. Do dyspozycji klientów jest profesjonalny dział wsparcia, a rozliczenie za korzystanie z usług odbywa się w formie abonamentu.

Usługa IT dla Firm to odpowiedź Telekomunikacji Polskiej na stale rosnące oczekiwania klientów odnośnie sposobu zarządzania infrastrukturą informatyczną i coraz większe zainteresowanie outsourcingiem. To alternatywny pomysł na zarządzanie komputerami, urządzeniami peryferyjnymi i całą infrastrukturą IT w małych i średnich firmach. Gwarantuje nie tylko duże oszczędności w porównaniu z tradycyjnym modelem inwestowania w rozwiązania IT, ale też wygodę - swobodę wyboru rozwiązań, większą elastyczność pracy oraz zarządzania sprzętem i oprogramowaniem.

W ramach usługi IT dla Firm klient może wynająć pełne środowisko pracy w jednej z czterech opcji - podstawowej, optymalnej, prestiżowej i mobilnej. W ofercie są komputery z różnych segmentów cenowych, a także oprogramowanie firm Microsoft i Symantec. Do dyspozycji klientów jest też sprzęt peryferyjny i akcesoria. Istnieje także możliwość wykupienia wsparcia dla posiadanego już przez firmę sprzętu.

Zgłoszenia awarii są przyjmowane pod bezpłatnym numerem 800 600 006. Zdecydowana większość podstawowych problemów zgłaszanych do działu service desk usługi IT dla Firm jest rozwiązywanych „od ręki”, w ciągu 15 minut.

Poważniejsze problemy dział service desk jest w stanie rozwiązać w ciągu trzech godzin. W tym celu inżynier łączy się ze stacją roboczą klienta przy pomocy zdalnej sesji. Aby zachować gwarancję poufności i bezpieczeństwa, klient cały czas może obserwować czynności wykonywane przez inżyniera na jego komputerze. Jeżeli problemu nie można rozwiązać zdalnie, konieczna może okazać się wizyta w siedzibie klienta. W usłudze IT dla Firm taka wizyta jest realizowana następnego dnia wraz z gwarancją naprawy usterki.

Profesjonalne usługi w zakresie IT nie kończą się na komputerach czy laptopach. To także oprogramowanie i urządzenia peryferyjne oraz sieć lokalna czy inne urządzenia, jak serwery i kasy fiskalne. Opieka nad systemami informatycznymi klienta może też wyjść poza zakres podpisanej pierwotnie umowy. Jeżeli sprawiające problem rozwiązanie nie jest objęte umową, serwisant może podjąć się zidentyfikowania problemu i wycenić koszt jego usunięcia. Jeśli klient zdecyduje się na naprawę, płaci tylko koszty wskazane w ekspertyzie. Jeśli klient z naprawy zrezygnuje, pokrywa koszty ekspertyzy.

 

* * * * *

Telekomunikacja Polska i IT

Telekomunikacja Polska jest aktywna na rynku rozwiązań teleinformatycznych już od niemal 20 lat. Zarządza łączami internetowymi tysięcy klientów instytucjonalnych i milionów użytkowników prywatnych. Świadczy też usługi zarządzane – od 2004 r. wdrożyła i zarządza ponad 25 tys. portów IP VPN.

TP od lat współpracuje z kluczowymi dostawcami systemów IT, ma kompetencje i wiedzę ekspercką potwierdzoną certyfikatami. Jest wiarygodnym i sprawdzonym partnerem biznesowym, który swoje doświadczenie zdobył w realizacji tysięcy wdrożeń i ich obsłudze serwisowej.

Scroll to Top