Informacje prasowe

Abonament za pół ceny lub mniej oraz nawigacja na telefon za darmo – w promocjach Orange na wiosnę

18 marca 2016

Abonament za pół ceny lub mniej oraz nawigacja na telefon za darmo – w promocjach Orange na wiosnę

Klienci usług stacjonarnych, którzy otworzą darmowe konto bankowe w Orange  Finanse mogą skorzystać z bardzo dużych rabatów na abonament komórkowy w planach taryfowych Smart Plan LTE Open. W zależności od wybranej opcji, wyniosą one od 50 do nawet 73 proc. jego ceny. Zyskają także klienci, którzy chcą kupić usługi komórkowe Orange dla całej rodziny. W ofercie Smart Plan LTE Wspólny dostaną oni 4 karty SIM i usługę Nawigacja Orange z dostępem do zawsze aktualnych map on-line.

Orange rozwija ofertę wysokich rabatów przyznawanych klientom, którzy łączą korzystanie z usług stacjonarnych i komórkowych. Od 18 marca mogą oni skorzystać z nowych – jeszcze większych rabatów. Wystarczy, że otworzą konto bankowe w promocji:

„Najlepszy Bank dla Klientów Orange”

To oferta, dla klientów usług stacjonarnych Orange, którzy mają lub zamówią abonament na usługi komórkowe w promocji Smart Planów LTE Open. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse, oprócz zniżek za korzystanie z wielu usług w Orange, co miesiąc – nawet przez 24 miesiące będą dodatkowo dostawać 10 zł zniżki na fakturze. Wystarczy, że suma transakcji wykonanych kartą wydaną do konta przekroczy 300 zł miesięcznie.

Dodatkowa zniżka zwiększa sumę korzyści wynikających z łączenia usług Orange. Oznacza to, że za abonament z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, 5 GB na internet oraz 400 minutami na rozmowy i 100 MB na internet w roamingu UE klienci zapłacą zaledwie 19,99 zł. Jeśli wybiorą ofertę z telefonem od 1 zł, najtańszy abonament z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami będą mieli już za 29,99 zł. Do wyboru jest też oferta z telefonem na raty, w której cena abonamentu spada o 73 proc., z 54,99 zł do 14,99 zł miesięcznie.

Szczegóły oferty prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

W przypadku klientów, którzy już korzystają ze Smart Planów LTE Open, założenie konta bankowego w promocji, także spowoduje naliczanie dodatkowej zniżki 10 zł, przyznawanej przez cały czas korzystania z usług stacjonarnych i aktywnego korzystania z karty płatniczej, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące.

Na zniżkę mogą też liczyć klienci, którzy posiadają wyłącznie usługi mobilne Orange. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse i płacąc kartą, nawet przez 24 miesiące będą dostawać co miesiąc 5 zł zwrotu na fakturę.

„Dobry Start z Orange Finanse”

Wszyscy otwierający konto bankowe w Orange Finanse, niezależnie od tego czy abonują usługi stacjonarne mogą dodatkowo skorzystać z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”. Wystarczy, że mają, kupią  lub przeniosą numer komórkowy do Orange.

W ramach promocji klienci, którzy otworzą konto oraz zawnioskują o kartę zyskują gwarancję zwolnienia z opłat bankowych przez 24 miesiące:

  • 0zł za otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego,
  • 0zł za wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard,
  • 0zł za wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • 0zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Dodatkowo, mogą skorzystać z jednego z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Jego oprocentowanie w skali roku wynosi aż 3,5 proc. i jest przyznawane na 6 miesięcy klientom, którzy wykonują miesięcznie min. 300 zł płatności kartą wydaną do konta w Orange Finanse.

Konto oszczędnościowe dostępne w Orange Finanse zostało uznane za najlepsze w marcowym rankingu kont oszczędnościowych direct.money.pl (http://direct.money.pl/sekcje/konta-oszczednosciowe-marzec-2016/).

Do promocji „Dobry Start z Orange Finanse” i „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” można przystąpić do 16 czerwca 2016 r.

Nawigacja Orange za darmo

W wiosennych promocjach Orange przygotował także atrakcyjną ofertę dla klientów, którzy chcą kupić korzystną ofertę abonamentu dla całej rodziny, jaką zapewniają plany taryfowe Smart Plan LTE Wspólny.

Wybierając dowolny plan Wspólny, już za 79,99 zł miesięcznie klienci dostają 4 karty SIM (w tym jedną wyłącznie na mobilny internet). Na każdej z nich mogą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz wspólnych pakietów na internet, 100 minut na połączenia międzynarodowe oraz 400 minut i 100 MB na usługi w roamingu. Dodatkowo do numeru na głównej karcie SIM dostaną w promocji bezpłatną usługę Nawigacja Orange – na zawsze.

Nawigacja  Orange  to   usługa  GPS  łącząca   automatyczne   wyszukiwanie   optymalnych   tras   dojazdu z dostępem do map on-line. Usługa poprowadzi do celu za pomocą automatycznie aktualizowanych, precyzyjnych map uwzględniających bieżące natężenie ruchu. Pomaga ominąć większe korki, odcinki dróg objęte utrudnieniami i robotami drogowymi. Pozwala szybciej i bezpieczniej dojechać na miejsce pokazując drogę za pomocą wyświetlanej na ekranie smartfona mapy ze wskazówkami oraz zrozumiałych komunikatów głosowych. Nawigacja Orange posiada również funkcjonalność alertu o przekroczeniu maksymalnej prędkości. To narzędzie pozwalające zmniejszyć ryzyko poniesienia kary za przekroczenie prędkości, a za razem zwiększające bezpieczeństwo wspierając samokontrolę szybkości jazdy. Kierowca ma możliwość ustawienia wartości akceptowanego przekroczenia  dopuszczalnej  prędkości o  0, 10, 20, 30 i 50 km/h.

Więcej informacji: www.orange.pl
Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Udostępnij: Abonament za pół ceny lub mniej oraz nawigacja na telefon za darmo – w promocjach Orange na wiosnę

Informacje prasowe

CERT Orange Polska z najwyższym stopniem akredytacji Trusted Introducer

16 marca 2016

CERT Orange Polska z najwyższym stopniem akredytacji Trusted Introducer

CERT Orange Polska, który czuwa nad bezpieczeństwem użytkowników sieci stacjonarnej i mobilnej Orange, uzyskał    najwyższy poziom akredytacji w Trusted Introducer (TI). To inicjatywa działająca przy największej w Europie organizacji zrzeszającej zespoły reagowania na zagrożenia w sieci, TERENA TF-CSIRT. CERT Orange Polska jest  jedynym zespołem z naszego kraju o najwyższym stopniu akredytacji.

Zespół CERT Orange Polska pracuje w trybie 24/7/365. Jego zadaniem jest monitorowanie bezpieczeństwa użytkowników sieci, reagowanie na incydenty bezpieczeństwa, a także – we współpracy z zespołem analityków i ekspertów – rozwój narzędzi wykrywania i minimalizacji zagrożeń.

Prawo do używania zastrzeżonej nazwy CERT® (Computer Emergency Response Team) Orange Polska uzyskał dla swojego zespołu w 2006 roku, jako trzecia jednostka w Polsce i obecnie posługuje się nią jako jedyny krajowy operator telekomunikacyjny.

– Certyfikat, który uzyskaliśmy, potwierdza, że użytkownicy naszej sieci mają zapewnioną ochronę na najwyższym poziomie. Współpraca z międzynarodowymi organizacjami daje nam m.in. dostęp do bazy wiedzy i dobrych praktyk, z czego w efekcie korzystają nasi klienci. Skala działań Orange Polska – zarówno technologicznych, prewencyjnych, jak i edukacyjnych sprawia, że mamy realny wpływ na poziom cyberbezpieczeństwa – powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Orange Polska ds. Operacyjnych.

Przyznanie CERT Orange Polska najwyższego stopnia akredytacji to efekt  kilkumiesięcznego procesu certyfikacji. Wykazał on, że Orange Polska spełnił wymagania Dojrzałego Modelu Zarządzania Incydentami Bezpieczeństwa i uzyskał wymagany, wysoki poziom w każdym z kilkudziesięciu weryfikowanych parametrów (w obszarach Organizacja, Człowiek, Narzędzia oraz Procesy).

Sieć Orange Polska obsługuje ponad 1/3 ruchu w polskim internecie. CERT Orange Polska współpracuje na szczeblu operacyjnym z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami skupiającymi jednostki o podobnym profilu działalności. Uczestniczy m.in. w pracach największej organizacji zrzeszającej światowe CERT-y – FIRST (Forum of Incident Response and Security).

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Udostępnij: CERT Orange Polska z najwyższym stopniem akredytacji Trusted Introducer

Informacje prasowe

Fundacja Orange partnerem Tygodnia z Internetem

14 marca 2016

Fundacja Orange partnerem Tygodnia z Internetem

Rozpoczął się ogólnoeuropejski Tydzień z Internetem (14-20 marca). Motywem przewodnim kampanii jest świadome korzystanie z sieci i bezpieczne e-zakupy. Do edukacji na ten temat włączyło się ponad 400 placówek w Polsce – bibliotek, szkół, organizacji społecznych i świetlic komputerowych. Fundacja Orange jest partnerem inicjatywy.

Polska jest na 20.miejscu pośród 30 krajów europejskich pod względem odsetka osób kupujących online. W 2015 roku prawie 40 proc. Polaków (około 11 milionów osób) kupowało towary i usługi na użytek prywatny przez internet, wynika z danych GUS[1]. Transakcje online częściej robią mieszkańcy dużych miast – 50 proc., niż wsi, gdzie wskaźnik ten wynosi niecałe 30 proc. Zakupy w sieci najczęściej wykonują osoby w wieku 25-34 lata (64 proc.), najrzadziej 65-74latki (6 proc.).

Ogólnoeuropejska kampania Tydzień z Internetem (Get Online Week) – organizowana w dniach 14 – 20 marca 2016, ma na celu przybliżać ludziom praktyczne zastosowania internetu. W tym roku skupia się na świadomym korzystaniu z sieci i zakupach online, po to, aby internauci potrafili chronić swoje dane, tworzyć silne hasła do kont, weryfikować wiarygodność sklepów internetowych, bezpieczeństwo płatności i by znali swoje prawa i obowiązki jako konsumentów. Organizatorzy udostępnili specjalne scenariusze spotkań, które można przeprowadzić w bibliotekach, szkołach czy pracowniach komputerowych. Swój udział w ich organizowaniu zadeklarowało ponad 400 placówek     w Polsce, w tym multimedialne Pracownie Orange w małych miastach i wsiach.

Na stronie akcji (www.rejestracja.frsi.org.pl/pr/tzi16) można sprawdzić, która instytucja w okolicy włączyła się w Tydzień z Internetem i zaprasza mieszkańców na zajęcia. Znajdują się tam także materiały od partnerów kampanii – dodatkowe scenariusze spotkań dotyczące bezpieczeństwa danych, lekcje online dla rodziców czy linki do stron z informacjami o prawach konsumenckich.

Wiemy, że coraz więcej ludzi kupuje online. Tegoroczny Tydzień z Internetem dostarcza wiedzy o tym, jak sprawić, aby te transakcje były bezpieczne i bezproblemowe. Tylko wtedy będą prawdziwym ułatwieniem. – mówi Ewa Krupa, prezeska Fundacji Orange, partnera akcji. Do odpowiedzialnych zakupów w sieci warto też przygotować dzieci. Dlatego zachęcamy do skorzystania z platformy e-learningowej „Bezpiecznie Tu i Tam”, która dostępna jest bezpłatnie na www.fundacja.orange.pl/kurs. Do tej pory skorzystało z niej 8 tys. osób – dodaje. W ramach Tygodnia z Internetem Fundacja Orange przeprowadzi także trzecią edycję warsztatów #Superkoderzy czyli naukę podstaw programowania dla dzieci i młodzieży z 5 małych miast i wsi, w których działają Pracownie Orange.

Inauguracja tegorocznej kampanii odbywa się w sieci – każdy internauta może rozwiązać specjalnie przygotowany quiz na stronie akcji www.tydzienzinternetem.pl, który jest okazją do zabawy, ale też do przyswojenia ważnych informacji o zasadach bezpiecznych zakupów w sieci. Wynikami można podzielić się w mediach społecznościowych – na Facebooku i na Twitterze (#TZI2016).

Fundacja Orange od 10 lat działa na rzecz podnoszenia cyfrowych kompetencji Polaków. Jest jedyną fundacją wśród firm telekomunikacyjnych w Polsce. Nauczyła 38 tys. dzieci zasad bezpiecznego internetu, zaangażowała 25 tys. dzieci i młodzieży w projekty z  wykorzystaniem nowych mediów. Zakłada i pomaga prowadzić multimedialne pracownie dla mieszkańców 75 małych miast i wsi, w których mogą skorzystać z sieci, komputerów oraz kursów. We wrześniu 2015 otworzyła program edukacyjny dla świetlic szkolnych –  MegaMisja, w którym najmłodsi uczą się, jak ostrożnie i pożytecznie korzystać z technologii.
www.fundacja.orange.pl; www.facebook.com/FundacjaOrange


Dodatkowych informacji udziela:
Antonina Bojanowska, Fundacja Orange
e-mail: antonina.bojanowska@orange.com
tel.: (+48) 22 527 40 24   kom: (+48) 509 84 86 82

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange
Wojciech.Jabczynski@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog: www.blog.orange.pl

[1] („Społeczeństwo informacyjne w Polsce. Wyniki badań statystycznych z lat 2011-2015”)

Udostępnij: Fundacja Orange partnerem Tygodnia z Internetem

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej