Informacje prasowe

Biznes łatwiejszy jest z Orange

08 maja 2012
Biznes łatwiejszy jest z Orange

Usługi skonstruowane tak, aby ułatwiać prowadzenie firmy, natychmiastowe wsparcie informatyczne czy powierzchnia reklamowa dla lojalnych klientów – to nowe propozycje dla klientów biznesowych, teraz pod jedną, wspólną marką Orange. 

Wprowadzenie wszystkich usług pod marką Orange ułatwia oferowanie klientom biznesowym nowoczesnych usług i rozwiązań, wspartych kompetencjami i doświadczeniem największego na polskim rynku operatora  telekomunikacyjnego, będącego częścią Orange Business Services – międzynarodowego integratora rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm.

- Tworząc naszą strategię obecności na rynku B2B, kierujemy się przede wszystkim zrozumieniem potrzeb naszych klientów - powiedział Mariusz Gaca, Prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów Orange Polska. - Jesteśmy świadomi, że przedsiębiorcy koncentrują się na osiąganiu sukcesu w swoich branżach. Nie chcą tracić czasu na rozwiązywanie wewnętrznych problemów telekomunikacyjnych czy informatycznych. Dlatego proponujemy szereg nowatorskich rozwiązań, które eliminują problemy jakie napotykają firmy, a ponadto ułatwiają im działalność i sprzyjają szybkiemu rozwojowi. Analizując potrzeby klientów, Orange wyodrębnił kilka kluczowych obszarów, w których może wspierać ich działania. Proponuje ułatwienia, dzięki którym firmy mogą usprawnić procesy komunikacyjne, rozbudować infrastrukturę IT, a także rozwinąć działalność w Internecie i zaprezentować swoją ofertę w globalnej sieci.

Ułatwienia kosztowe

Klienci Orange zyskają większą elastyczność działań biznesowych dzięki możliwości zmniejszenia wydatków na usługi telekomunikacyjne. W Orange dla Firm mogą skorzystać m.in. z tańszych abonamentów, dodatkowych pakietów bezpłatnych usług czy nowych form rozliczeń.

  • Dzięki zryczałtowaniu kosztów połączeń z telefonów komórkowych, w planach taryfowych Firma bez Ograniczeń mają większą kontrolę nad kosztami, zyskując gwarancję stałej wysokości rachunku. Już za 65 zł (+VAT) zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w Polsce, a ponadto mogą korzystać z Internetu w telefonie. Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002398087,id,4002438543,article.html

Ułatwienia internetowe

Orange wprowadził do oferty dla firm nową wersję usługi stacjonarnego dostępu do Internetu - Turbo DSL. Pozwala ona na szybkie i stabilne pobieranie danych z prędkością do 10 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 1 Mb/s. Z umową na 24 miesiące, usługa kosztuje tylko 89 zł netto miesięcznie.

Turbo DSL zawiera pakiet bezpłatnych usług, które ułatwiają rozwijanie działalności w Internecie:

  • Pakiet hostingowy umożliwia bezpieczne przechowywanie na serwerach operatora firmowych stron internetowych. Klienci mogą je tworzyć za pomocą systemu CMS, z którego można korzystać bezpłatnie. Mają w nim do dyspozycji m.in. biblioteki grafik oraz narzędzia do uruchomienia płatności PayPal i synchronizacji z porównywarkami cenowymi. Do dyspozycji jest też serwer FTP do przechowywania i udostępniania plików.
  • Dla zakładających sklep, Orange przygotował proste instrukcje multimedialne, pomagające stworzyć sklep on-line, krok po kroku.
  • Orange ułatwia także zarejestrowanie domeny internetowej i przypisanie do niej firmowych stron www.

Z podobnych udogodnień mogą skorzystać klienci wybierający Dostęp do Internetu DSL.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002235373,id,4002364666,title,Turbo-DSL,article.html

oraz http://www.orange.pl/kid,4002009697,id,4002235368,title,Dostep-do-Internetu-DSL,article.html

Dzięki największemu zasięgowi sieci Orange, dostęp do szybkiego Internetu mogą mieć także przedsiębiorstwa zlokalizowane w miejscach, gdzie nie sięga infrastruktura kablowa operatorów. W ofercie Orange mogą skorzystać z usług radiowego dostępu Internet dla Firm Pro, obejmujących obszar 88 proc. powierzchni kraju. Oprócz miesięcznego limitu na transmisję danych – do 26 GB – już z najtańszym abonamentem dostają pakiet minut do Orange i na numery stacjonarne.

Więcej: (http://www.orange.pl/kid,4002234971,id,4002360832,title,Internet-dla-Firm-Promocje,article.html).

Klienci zainteresowani mobilnym dostępem do Internetu mogą wybierać spośród wielu wariantów usługi Business Everywhere. Już za 15 zł (+ VAT) miesięcznie, mogą w niej korzystać z transmisji danych o prędkością do 42 Mb/s. Usługa jest dostępna w ofertach z mobilnym routerem, modemem USB, laptopem, netbookiem lub tabletem w cenie już od 1 zł, a także w wariancie z obniżonym abonamentem dla klientów potrzebujących tylko usługi.

Więcej: http://www.orange.pl/business_everywhere_dla_firm.phtml

Ułatwienia informatyczne

Dzięki usłudze IT dla Firm już za 109 zł (+VAT) miesięcznie przedsiębiorcy mogą zapewnić swoim pracownikom stanowisko pracy wyposażone w gotowy do pracy komputer oraz urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Wraz z nim zyskują wsparcie informatyczne i serwis techniczny. Mogą też korzystać z usług backupu danych.

Zestawy komputerowe są dostępne w czterech pakietach opracowanych z myślą o różnych potrzebach klientów – od komputera stacjonarnego przez podstawowe modele laptopów po najbardziej wydajny i zaawansowany sprzęt oraz oprogramowanie.

Z usługi można korzystać w umowie na 24 lub 36 miesięcy, klient ponosi jedynie koszt abonamentu. Na życzenie możliwe jest także przygotowanie niestandardowej oferty obejmującej dowolne rodzaje urządzeń, w tym serwery i sprzęt sieciowy. Klienci mogą także skorzystać ze wsparcia i serwisu dla sprzętu będącego własnością firmy.

Z myślą o potrzebach większych przedsiębiorstw, w ofertach IT dla Firm dostępne są usługi hostingu – udostępnianych zasobów serwerowych i macierzy dyskowych do przechowywania i przetwarzania danych. Klienci posiadający własne serwery mogą ponadto skorzystać z usług kolokacji, dzięki czemu ich zasoby informatyczne będą bezpiecznie przechowywane w profesjonalnym centrum danych.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002235211,id,4002351577,article.html

Ułatwienia dostępności

Z myślą o firmach, dla których priorytetem jest zapewnienie klientom łatwego i szybkiego kontaktu przygotowano usługę Centrala DIATONIS. Oprócz niskich kosztów rozmów telefonicznych i serwisu, udostępnia ona system zapowiedzi i powitań – automatyczną recepcję, a ponadto umożliwia kontakt z każdym pracownikiem firmy, pod jednym wspólnym numerem telefonu. Można się z nimi łączyć  niezależnie od tego czy wybrany pracownik jest aktualnie dostępny pod numerem stacjonarnym czy mobilnym. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów mogą być także bezpłatne numery specjalne pod którymi można kontaktować się z firmą.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002377532,id,4002299776,title,Centrala-DIATONIS,article.html

Mniejszym firmom, zatrudniającym pracowników często przebywających w terenie, proponowana jest Wirtualna Centralka Orange. Usługa umożliwia połączenie w jeden system wszystkich firmowych telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz przekierowywanie rozmów, tworzenie grup czy nagrywanie zapowiedzi głosowych. Wirtualna Centralka Orange jest dostępna w abonamencie już za 49 zł (+ VAT) miesięcznie.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002377532,id,4002380645,title,Wirtualna-Centralka-Orange,article.html

Ofertą adresowaną do firm, których działalność jest związana z wizytami klientów (np. gabinety lekarskie, kosmetyczne, fryzjerzy lub kancelarie prawne) jest Wirtualna Recepcja Orange. Oprócz możliwości łatwego stworzenia i aktualizowania firmowej strony www, umożliwia ona korzystanie z wirtualnego asystenta. Ułatwia on pacjentom lub klientom samodzielne umawianie wizyt w oparciu o kalendarze udostępniane na stronie www i umieszczone w nich plany dnia. Właściciel zyskuje wygodny dostęp do stale aktualizowanego grafika wizyt oraz bazy danych swoich klientów czy pacjentów. Może je przeglądać w telefonie komórkowym, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Jest też na bieżąco informowany o zmianach w grafiku oraz zbliżających się terminach. Również pacjenci i klienci korzystający z Wirtualnej Recepcji otrzymują SMS-em potwierdzenie dokonanych rezerwacji i zbliżających się terminów wizyt.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002010460,id,4002010461,title,Wirtualna-Recepcja,article.html

Ułatwienia w pakiecie

Oferta Orange nie kończy się na podstawowych usługach teleinformatycznych. Do dyspozycji klientów pozostaje sztab profesjonalnych, certyfikowanych inżynierów gotowych do wdrożenia rozwiązań wymagających wyjątkowego bezpieczeństwa danych czy ich wysokiej dostępności.

Jedną z takich usług jest Biznes Pakiet, który daje firmom rozbudowaną funkcjonalność w zakresie komunikacji z otoczeniem oraz wewnątrz biura. Firmy mają możliwość nielimitowanego dzwonienia pod numery na całym świecie, zyskują też dostęp do Internetu, centralkę telefoniczną i wiele innych, dodatkowych usług. Łączny koszt takiego pakietu dla 12-osobowej firmy to 589 zł, czyli mniej niż 50 zł na pracownika.

Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002009697,id,4002258293,title,Biznes-Pakiet,article.html

Ułatwienia reklamowe

Kompleksowe usługi telekomunikacyjne i informatyczne to nie jedyna forma wsparcia przedsiębiorców, którą oferuje Orange. Z przeprowadzonych analiz wynika, że dla wielu małych i średnich firm poważną barierą w rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów są wysokie koszty reklamy. Aby rozwiązać ten problem Orange przygotował wyjątkową ofertę dla swoich najbardziej lojalnych klientów. Wspierając ich rozwój, operator udostępnia własną przestrzeń reklamową. Już 120 firm z 10 polskich miast dostało od Orange przestrzeń reklamową o średniej wartości rynkowej 27 tys. zł. Obejmuje ona billboardy, powierzchnię reklamową w prasie oraz kampanie internetowe.

Platforma komunikacyjna

Nowej ofercie Orange dla firm towarzyszy kampania komunikacyjna pod hasłem „własna firma to nie bajka”. Kampania jest wspierana przez platformę internetową www.ulatwsobiebiznes.pl, na której klienci znajdą liczne wskazówki praktyczne oraz informacje o ułatwieniach, z których mogą skorzystać prowadząc własną firmę. Za kreację kampanii odpowiada Euro RSCG 4D, serwis www został przygotowany przez Euro RSCG Digital.

Pobierz prezentację

* * *

Osoba kontaktowa: Wojciech Jabczyński, Rzecznik Grupy TP

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Komentarz Orange Polska dot. Serca i Rozumu

30 kwietnia 2012
Komentarz Orange Polska dot. Serca i Rozumu

Informacja, że z końcem roku Serce i Rozum znikną z kampanii reklamowych Orange Polska, jest nieprawdziwa. Najlepszym dowodem jest koncept „przeprowadzki ” Serca i Rozumu z TP do Orange. Nasi bohaterowie mają dzisiaj ponad milion fanów na facebooku i nadal będą cieszyć obecnych i przyszłych klientów Orange. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Konrad Ciesiołkiewicz

Dyrektor Public Relations i Sponsoringu Orange Polska


Informacje prasowe

600 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 2000 minut i SMS-ów w Orange na kartę

26 kwietnia 2012
600 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 2000 minut i SMS-ów w Orange na kartę

Od dziś, we wszystkich ofertach Orange na kartę można korzystać z pakietów – 600 SMS-ów do wszystkich sieci. Pakiet kosztuje tylko 6 zł (z VAT) i jest ważny przez 30 dni, co oznacza, że biorąc pod uwagę cenę i okres ważności, jest to najlepsza tego typu oferta na rynku. Dla klientów najczęściej łączących się z osobami w Orange, przygotowano też promocję Wielka Swoboda, w której już za 5 zł (z VAT) dostępny jest pakiet 2000 minut i SMS-ów.

Z pakietów 600 SMS-ów do wszystkich sieci można korzystać we wszystkich aktualnych planach taryfowych dla usług głosowych w Orange na kartę:

  • Orange One,
  • Orange POP,
  • Nowy Orange Go.

Aby aktywować pakiet wystarczy wysyłać SMS o treści PAKIET pod nr 585 lub użyć kodu wpisując do telefonu: *110*55# i wciskając klawisz „zadzwoń”.

Czytaj także więcej o nowszych ofertach Orange na Kartę: 1410 GB neta za doładowanie w Orange Free na kartę

Klienci, którzy najczęściej rozmawiają z przyjaciółmi w Orange mogą skorzystać z pakietu Wielka Swoboda, w którym dostaną 2000 minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci. Do wyboru są trzy warianty różniące się czasem ważności (ceny z VAT):

  • Wielka Swoboda 5 – pakiet w cenie 5 zł, ważny 5 dni,
  • Wielka Swoboda 10 – pakiet w cenie 10 zł, ważny 10 dni,
  • Wielka Swoboda 20 – pakiet w cenie 20 zł, ważny 25 dni.

Aby włączyć wybrany pakiet wystarczy SMS o treści odpowiadającej wariantowi: 5, 10 lub 20, wysłany pod numer 176. Aktywacji można dokonać także za pomocą krótkich kodów: *110*87*X#, gdzie X to cyfra odpowiadająca wybieranemu wariantowi pakietu.

Więcej o usłudze na www.orange.pl

* * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego. Udostępnia unikatową ofertę konwergentną - Orange Open, łączącą usługi stacjonarne i mobilne z telewizją oraz rozrywką. Oferuje plany taryfowe bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi. Orange ma największą sieć telekomunikacyjną w Polsce, obejmującą cały kraj i jest najprzyjaźniejszym operatorem dla użytkowników smartfonów. Oferuje specjalne plany telefoniczne z dostępem do Internetu i bezpłatnym korzystaniem z portali społecznościowych. Ma także pakiety transmisji danych pozwalające w pełni korzystać z sieci, bez obaw o wysokość rachunku. Ponadto klienci mogą wybierać z bogatej oferty najnowocześniejszych smartfonów, tabletów i netbooków w najlepszych cenach na rynku. W kwietniu nowościami oferty smartfonów są: HTC One X, LG Swift L3, Motorola Motoluxe i Motorola Defy Mini.

Dlaczego warto wybrać smartfona w Orange szukaj na: www.orange.pl/smartfony oraz www.mojtelefon.info Recenzje, wideoprezentacje, testy i instruktaże na stronach: www.orange.pl/telefony

 

Osoba kontaktowa:

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top