Informacje prasowe

Blog rzecznika Grupy TP najlepszy wśród firmowych blogów

16 grudnia 2009
Blog rzecznika Grupy TP najlepszy wśród firmowych blogów

Blog www.blog.tp.pl/wojciechjabczynskiprowadzony przez rzecznika Grupy TP Wojciecha Jabczyńskiego został uznany za najlepszy w konkursie Firmowy Blog Roku 2009.  Wygrał w kategorii "Blog profesjonalny powyżej roku".

Blog Grupy TP otrzymał także wyróżnienie specjalne za przełamywanie stereotypów w komunikacji z klientami. Zdaniem jurorów, najlepiej realizuje on najważniejsze kryterium brane pod uwagę w ocenie czyli właśnie umiejętność przełamywania stereotypów i wdrażania nowych narzędzi komunikacji biorąc pod uwagę skalę działalności firmy.

- Blogi Grupy TP stanowią istotny element naszej strategii komunikacyjnej.  Nagroda upewniła nas, że kierunek nowych mediów jest właściwy i mamy na czym budować potencjał całej platformy blogowej - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Departamentu PR Grupy TP.

- Blog jest dialogiem. Potwierdza to 10 tys komentarzy w ciągu roku, czyli średnio 50  do wpisu oraz 10 tys unikatowych użytkowników spędzających na blogu średnio po ok. 5 minut za każdym razem. Nie pisałbym go, gdyby nie wsparcie i wiedza zespołu pracowników  - dodaje Wojtek Jabczyński.

Jurorami w konkursie byli eksperci zajmujący się komunikacją w nowych mediach m.in. Jarosław Sobolewski, Maciej Zawadziński, Dominik Kaznowski.

Blog rzecznika Grupy TP istnieje od grudnia 2008 r., w listopadzie tego roku uruchomiono pod adresem www.blog.tp.pl kolejne 3 blogi: korporacyjny, technologiczny oraz sportowy.


Informacje prasowe

Grupa TP liderem filantropii

15 grudnia 2009
Grupa TP liderem filantropii

Grupa TP już po raz trzeci z rzędu została zwycięzcą konkursu "Liderzy Filantropii", organizowanego przez Forum Darczyńców, Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych i miesięcznik „Forbes". Ranking tworzony jest w oparciu o wysokość środków, jakie firmy przekazują w ciągu roku na cele społeczne.

Grupa TP zajęła pierwsze miejsce pod względem wysokości środków przeznaczonych na cele społeczne. Znalazła się jednocześnie na trzecim miejscu wśród firm, które na te cele przeznaczają największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem. W sumie na cele społeczne w 2008 roku Grupa TP przekazała ponad 22 mln zł.

- Programy społeczne, które realizuje Grupa TP odpowiadają na realne potrzeby naszego społeczeństwa, takie jak zwiększanie dostępu dzieci do nowoczesnej edukacji, bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu czy przeciwdziałanie agresji w szkołach. Jesteśmy przekonani, że każda złotówka przekazana na ten cel to dobrze wydane pieniądze - mówi Jadwiga Czartoryska, prezes Fundacji Orange, która odebrała nagrodę w imieniu Grupy TP.  - Bardzo cieszymy się, że nasza działalność społeczna po raz kolejny została doceniona - dodaje.

Ranking „Liderów Filantropii" został w Polsce zorganizowany po raz pierwszy w 2007 roku. Nad rzetelnością konkursu czuwała firma audytorska PriceWaterhouseCoopers. Nagrody wręczono laureatom 14 grudnia 2009 podczas uroczystego spotkania na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Grupa TP poprzez Fundację Orange realizuje szereg działań na rzecz dzieci i młodzieży z zakresu edukacji, kultury, opieki zdrowotnej i wolontariatu. Prowadzi zarówno projekty autorskie, jak i współpracuje z polskimi i międzynarodowymi instytucjami społecznymi.

Do najważniejszych realizowanych przez nią programów należą: Telefon do Mamy, Szkoła bez Przemocy, Dźwięki Marzeń, Edukacja z Internetem TP oraz Akademia Orange.


Informacje prasowe

Imieninowo-urodzinowe prezenty od Orange

15 grudnia 2009
Imieninowo-urodzinowe prezenty od Orange

Od dziś użytkownicy ofert na kartę mogą świętować imieniny i urodziny razem z Orange. Dzięki usłudze Urodziny, w dniach swojego święta dostaną specjalne życzenia oraz po 120 minut na rozmowy, w prezencie.

Aby dostawać prezenty wystarczy włączyć usługę Urodziny - wysyłając za 20 gr. SMS pod numer 506. W treści należy wpisać swoje imię, datę urodzin, datę imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm) np.: Kasia, 07.11.1989, 13.02.

Można też wysłać SMS-a o treści URODZINY pod numer 506 (koszt 20 gr). W odpowiedzi przesłana zostanie instrukcja, jak prawidłowo zgłosić się do usługi.

Po włączeniu usługi, w dniu urodzin oraz imienin użytkownik dostanie od Orange życzenia oraz prezent - 120 minut na połączenia w sieci Orange, które będzie mógł wykorzystać do końca danego dnia.

Usługa Urodziny jest dostępna dla wszystkich użytkowników ofert na kartę Orange. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego numeru przez czas nie krótszy niż 31 dni. Uruchamiając usługę warto zwrócić uwagę na poprawność wpisywanych danych. Po zatwierdzeniu ich modyfikacja nie będzie możliwa.

Stan pozostałych do wykorzystania minut będzie można sprawdzać wysyłając SMS o treści ILE pod numer 516 (koszt 20 gr).

Więcej informacji oraz regulamin usługi znajduje się na www.orange.pl

Scroll to Top