Informacje prasowe

Doładowanie za oglądanie w Orange

20 września 2012
Doładowanie za oglądanie w Orange

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji i zyskać  nawet 15 zł miesięcznie na doładowanie. Wystarczy, że obejrzą kilka reklam na ekranie swojego telefonu i odpowiedzą na proste pytania związane z prezentowanymi produktami.

Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tysięcy klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą SMS o treści START na nr 80069 (koszt SMS-a to 0 zł). W zwrotnym SMS-ie otrzymają link instalacyjny do aplikacji, która poprowadzi ich przez proces rejestracji i instalacji specjalnej aplikacji na telefonie.

Reklamy będą prezentowane w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 3 bloki, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów.

Oglądając 3 bloki reklam tygodniowo, w ciągu miesiąca można doładować swoje konto nawet o 15 złotych i wykorzystać je na rozmowy, SMS-y lub MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych. Doładowanie konta następuje w ciągu 24 godzin po obejrzeniu reklam i zostaje potwierdzone SMS-em.

Usługa działa na smartfonach oraz alternatywnie na tabletach (również bez karty SIM) z systemem Android i wbudowanym WiFi

W celu skorzystania z Usługi na tablecie bez karty SIM, należy uruchomić link aktywacyjny w przeglądarce i zarejestrować na urządzeniu numer telefonu. Po zainstalowaniu aplikacji można oglądać bloki reklamowe na tablecie, a doładowanie będzie przychodziło na konto telefonu.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne dla użytkownika i możliwe zarówno z wykorzystaniem sieci mobilnej jak i WiFi.

Więcej informacji na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Fundacja Orange głównym partnerem VI Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”

19 września 2012
Fundacja Orange głównym partnerem VI Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”

W dniach 20-21 września już po raz szósty Warszawa będzie gościć ekspertów z całej Europy, zajmujących się tematyką korzystania z Internetu przez najmłodszych. Okazją do spotkania przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz dostawców usług i treści internetowych jest rozpoczynająca się w najbliższy czwartek VI Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”.

Jak wynika z raportu przygotowanego w ramach projektu EU Kids Online II, aż 98% dzieci w Polsce w wieku 9-16 lat korzysta z Internetu przynajmniej raz w tygodniu, a większość loguje się codziennie lub prawie każdego dnia. Dzieci i młodzież używają Internetu do nauki i do zabawy: odrabiania prac domowych, grania, oglądania filmów i słuchania muzyki, komunikacji, m.in. na portalach społecznościowych.

Planowana tematyka Konferencji, w której weźmie udział 57 prelegentów i prawie 600 profesjonalistów z ponad 20 krajów, w sposób kompleksowy będzie poruszać zagadnienia związane z korzystaniem przez dzieci i młodzież z Internetu. Wśród omawianych tematów pojawią się wyzwania dla bezpieczeństwa dzieci związane z cyfrową konwergencją mediów, e-handlem i coraz większą popularnością aplikacji mobilnych. Eksperci dyskutować będą także o nadmiernym korzystaniu z Internetu. Ważne miejsce w programie konferencji zajmie prezentacja narzędzi edukacyjnych skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji Narodowej, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Minister Administracji i Cyfryzacji. Organizatorami konferencji są Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa i Fundacja Dzieci Niczyje, oraz niemieckie konsorcjum klicksafe. Fundacja Orange jest głównym partnerem wydarzenia.

***

Fundacja Orange prowadzi autorskie programy i wspiera wartościowe działania innych organizacji pozarządowych na rzecz dzieci i młodzieży w obszarach nowoczesnej edukacji, kultury i zdrowia. We wszystkie działania Fundacji angażują się wolontariusze Orange. Główne realizowane programy to: Akademia Orange, Edukacja z Internetem, Szkoła bez przemocy, Dźwięki Marzeń, Telefon do Mamy i Akademia Orange dla bibliotek. Fundacja została stworzona w 2005 roku przez Telekomunikację Polską i PTK Centertel (spółki należące do Orange Polska).  www.fundacja.orange.pl

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Szalone ceny smartfonów w Orange

18 września 2012
Szalone ceny smartfonów w Orange

Dnia 18 września rusza kolejna odsłona Szalonych Dni w Orange. Można w niej kupić nowoczesne smartfony w obniżonych cenach. Promocja potrwa do 23 września.

Z promocji Szalone Dni na sklep.orange.pl mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni chcący kupić smartfona z nową aktywacją oraz klienci przedłużający umowę w ofercie abonamentowej. Do 23 września w ofercie aż siedem nowoczesnych telefonów, z wybranym planem taryfowym i umową na 24 miesiące.

Telefony objęte promocją:

Samsung Galaxy SII z 549 na 49zł w Definie 99,90

Sony Ericsson Xperia arc s z 549 na 49zł  w Delfin 79,90 lub z 789 na 89zł w Delfin 59,90

HTC One S z 769 na 69 zł Delfin 99,90

HTC One X z 1079 na 149zł Delfin 99,90

Sony Xperia P z 299 na 9zł Delfin 99,90

Motorola RAZR z 929 na 129zł Delfin 79,90

Sony Xperia U  z 449 na 49zł z Pantera 49,90

Wiecej o smartfonach w Orange na: www.orange.pl/smartfony

oraz http://www.orange.pl/technotrendy-testy.phtml

Więcej o promocji Szalone Dni w e-sklepie Orange na: www.orange.pl/sklep

 

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top