Informacje prasowe

Drugie życie telefonów dzięki klientom Orange

16 sierpnia 2012
Drugie życie telefonów dzięki klientom Orange

Klienci Orange korzystający z ofert na abonament, którzy przyniosą do salonu Orange stary, niepotrzebny telefon komórkowy, otrzymają w prezencie pakiet danych o wartości 30 zł lub voucher o wartości 50 zł. To kolejna propozycja Orange pomagająca chronić środowisko poprzez recykling nieużywanych telefonów komórkowych.

Każdy wyrzucony na śmietnik telefon stanowi zagrożenie dla środowiska. Metale ciężkie, takie jak ołów czy rtęć, obecne w bateriach telefonów i ich akcesoriach, mogą skazić nawet 400 l wody lub 1 m3 gleby. Dzięki recyklingowi niebezpieczne odpady są utylizowane tak, by nie zanieczyszczały środowiska.

Klienci, którzy przyniosą do salonu Orange niepotrzebny, ale działający telefon, mogą wybrać jeden z prezentów: pakiet danych o wartości 30 zł do wykorzystania przez miesiąc lub voucher o wartości 50 zł – o taką kwotę zostanie pomniejszona najbliższa faktura za usługi Orange. Klient może przekazać tyle aparatów, ile numerów wykorzystuje w sieci Orange. Program jest realizowany w wybranych salonach Orange.

Klienci, którzy uważają, że ich telefon jest wart więcej, mogą skorzystać z serwisu www.orangerecykling.pl. Z tego serwisu mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od tego czy są klientami Orange. Oferta skupu obejmuje około 2000 różnych modeli telefonów komórkowych. Ceny zależą od modelu oraz stanu i wahają się od 3 zł do 1400 zł za sztukę.

W dalszym ciągu w salonach Orange można także nieodpłatnie zostawić komórki, które już nie działają. Można to zrobić również korzystając z serwisu www.orangerecykling.pl. Zebrane telefony otrzymają „drugie życie” i dzięki temu nie wyrządzą szkody środowisku.

Szczegółowe informacje dotyczące programu: regulamin, wykaz salonów oraz informacje o innych działaniach Orange są dostępne na stronie www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Neostrada 5 razy szybsza i w niższej cenie

14 sierpnia 2012
Neostrada 5 razy szybsza i w niższej cenie

Internet w Orange Polska przyspiesza – w promocji obowiązującej  od 14 sierpnia najniższą opcją prędkości Neostrady jest opcja do 10 Mb/s. Można ją kupić za 49 zł miesięcznie, czyli w dotychczasowej cenie opcji do 2 Mb/s. Niższy abonament zapłacą też klienci, którzy zdecydują się na FunPack, czyli szybki internet w pakiecie z telefonem domowym i telewizją.

Orange Polska upraszcza ofertę internetową pozostawiając 4 opcje prędkości Neostrady – do 10, do 20, do 40 lub do 80 Mb/s. Abonament Neostrady do 10 Mb/s zamiast dotychczasowych 59,15 zł wynosi 49 zł z VAT przy umowie na 24 miesiące. Wcześniej w tej cenie dostępna była 5 razy wolniejsza Neostrada, o prędkości do 2 Mb/s.

Niższe są także ceny Neostrady do 10 Mb/s w pakiecie z innymi usługami: Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami  (czyli internet i telefon domowy) jest dostępna w cenie 89,01 zł miesięcznie. Z kolei FunPack, czyli Neostradę, telewizję z pakietem Witaj HD (79 kanałów, w tym 16 HD) oraz  telefonem domowym (nielimitowane połączenia na numery  stacjonarne w Polsce, UE, USA, Kanadzie i Australii) można kupić za 128 zł z VAT miesięcznie.

Więcej  informacji na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

18 milionów utworów muzycznych dla klientów usług mobilnych Orange

13 sierpnia 2012
18 milionów utworów muzycznych dla klientów usług mobilnych Orange

Orange rozszerza dostęp do deezer.com - jednego z najlepszych, światowych serwisów oferujących legalną muzykę on-line. Od 13 sierpnia, usługa Deezer Premium + w Orange jest dostępna na specjalnych warunkach, we wszystkich komórkowych planach taryfowych dla klientów indywidualnych. W wybranych ofertach dostęp do serwisu jest całkowicie bezpłatny, a w pozostałych przez pierwsze trzy miesiące, miesięczny dostęp w opcji Deezer Premium + w Orange o wartości 29,99 zł kosztuje tylko 9,10 zł z VAT. Obniżona opłata – 27,06 zł z VAT obowiązuje również w kolejnych miesiącach korzystania z usługi. Klienci dostają także bezpłatny transfer na dostęp do serwisu, dzięki temu mogą korzystać z niego zawsze i wszędzie, bez obaw o koszty.

„Dzięki nowej ofercie Orange i serwisu Deezer nasi klienci mogą jeszcze pełniej realizować swoje pasje muzyczne i cieszyć się nimi bez ograniczeń wszędzie tam, gdzie zabiorą ze sobą swojego smartfona, tablet czy komputer. Wybierając ofertę Orange zyskują wygodny dostęp do ponad 18 milionów, legalnych utworów muzycznych - do pobrania oraz słuchania w sieci, a także do ogromnej liczby stacji radiowych nadających muzykę całą dobę. Jako klienci Orange mogą korzystać z nich taniej i bez obaw o koszt mobilnej transmisji danych, którą dostają bezpłatnie razem z usługą. Ponadto, w wybranych planach taryfowych - Pelikan II 150 i 225 oraz w ofercie Orange Open klienci mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich zasobów serwisu Deezer - bezpłatnie. To bez wątpienia najlepsza tego typu oferta na rynku” - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz, Dyrektor Marketingu Usług Mobilnych Orange Polska.

6 czerwca br., usługa została udostępniona bezpłatnie dla klientów kupujących aktywację w planach taryfowych Pelikan II 150 oraz Pelikan II 225 w Orange (abonament i mix).

Od dziś specjalna oferta Orange jest dostępna także dla klientów pozostałych ofert abonamentowych, mix i na kartę, w tym dla klientów korzystających z usług mobilnej transmisji danych Orange Free i Orange Free na kartę. Mogą z niej skorzystać kupujący nową aktywację, przedłużający umowę oraz dotychczasowi klienci, korzystający już z usług Orange w ofertach dla klientów indywidualnych.

Nowością jest bezpłatny dostęp do usługi również dla klientów przystępujących od 13 sierpnia do promocji Orange Open.

Klienci indywidualni wybierający inne oferty lub mający już aktywna kartę SIM Orange mogą aktywować usługę Deezer Premium + w Orange na specjalnych warunkach, przez pierwsze trzy miesiące płacąc jedynie 9,10 zł a później 27,06 zł z VAT miesięcznie, za dostęp o wartości 29,99 zł.

Bardzo ważną wartością oferty Deezer Premium + w Orange jest bezpłatna transmisja danych, którą klienci dostaną na połączenia z serwisem. Dzięki temu będą mogli łączyć się z nim zawsze i wszędzie, słuchać i pobierać muzykę  bez ograniczeń i obaw o wysokość rachunku.

Pobranie aplikacji na telefon komórkowy jest płatne, a opłata  zgodna z cennikiem planu taryfowego, z którego korzysta klient.

 

* * * *

Dostęp do serwisu Deezer w Orange, to usługa dzięki, której klienci mają nieograniczony dostęp do muzyki w telefonie, smartfonie, tablecie czy komputerze. Rozwiązanie umożliwia słuchanie muzyki przez internet w dowolnym czasie i miejscu oraz odsłuchiwanie utworów pobranych z serwisu na swoje urządzenia, bez konieczności łączenia się z internetem. Użytkownicy mogą też tworzyć własne biblioteki utworów muzycznych i albumów, dzielić się swoimi muzycznymi upodobaniami ze znajomymi na facebooku. W serwisie dostępnych jest ponad 18 mln licencjonowanych utworów i setki stacji radiowych pogrupowanych w 30 kanałach tematycznych, np. POP, Rock, Dance/Electro i wielu innych. Serwis zapewnia również dostęp do dyskografii, biografii oraz sklepu z gadżetami dla fanów. Z jego usług korzysta ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie.

Szczegóły oferty, opis usługi oraz instrukcje i poradniki na temat jej użytkowania znajdują się na stronie www.orange.pl/deezer 

 

* * * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

 

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

 

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top