Informacje prasowe

Duże rabaty dla klientów Orange w Media Markt i Saturnie

5 kwietnia 2013

Duże rabaty dla klientów Orange w Media Markt i Saturnie

Orange Polska i Media Saturn Holding Polska podpisały umowę o współpracy dotyczącej sprzedaży usług Orange w specjalnych strefach, które od 5 kwietnia ruszą w sklepach Media Markt i Saturn. Klienci kupujący tam produkty Orange, dostaną dodatkowo możliwość wybrania dowolnego produktu z oferty Media Markt i Saturn, po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Rabaty mogą sięgać nawet 1 tys. zł.

Strefy usług znajdą się w najlepszych miejscach w sklepach, dzięki czemu klienci bez problemów je odnajdą. Po przedłużeniu umowy lub zakupie nowej aktywacji abonenci Orange, od razu będą mogli dokupić komputery, tablety i inne urządzenia RTV/AGD w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Docelowo klienci będą mogli też skorzystać ze sklepów internetowych Media Markt i Saturn.

Od 5 kwietnia strefy usług działają w 27 sklepach Media Markt i Saturn, a do końca maja br. będą już we wszystkich placówkach sieci.

– Współpracę z Media Saturn Holding rozpoczęliśmy kilka lat temu. Teraz zdecydowaliśmy się ją rozszerzyć, uruchamiając wygodny dla klientów model łączonej sprzedaży. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, by wrócić do domu z tym, co potrzebujemy i jeszcze zaoszczędzić sporo pieniędzy – mówi Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy Orange Polska. – Jestem przekonany, że taka formuła współpracy przyniesie korzyści obydwu firmom i pozwoli zwiększyć sprzedaż. Dla Orange Polska to kolejny, ważny krok w realizacji nowej strategii 2013-2015 – dodaje.

– Dzięki współpracy z Orange Polska możemy zaproponować naszym klientom nowatorskie i unikalne rozwiązanie łączące możliwości kupienia każdego produktu, który posiadamy w ofercie sklepu, z usługami operatora telekomunikacyjnego. I nie dotyczy to tylko telefonu, tabletu czy laptopa, jak dotychczas, ale również telewizora czy produktów z grupy małego czy dużego AGD, co jest absolutną nowością. Widzimy w tym rozwiązaniu ogromne możliwości, bo oferujemy naszym wspólnym klientom praktycznie nieograniczony asortyment do wyboru i bardzo wymierne korzyści finansowe – uważa Marcin Rosati, członek Zarządu Media Saturn Holding Polska.

Wcześniej Orange Polska i Media Saturn Holding Polska współpracowały ze sobą przy sprzedaży na mniejszą skalę. Klienci operatora mogli m.in. przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy, otrzymać bony pieniężne do wykorzystania w Media Markt i Saturn. To rozwiązanie było często wykorzystywane przez klientów, co zachęciło firmy do szerszej współpracy.

Lista sklepów, w których działają Strefy Usług znajduje się tutaj.

*  *  *

Dodatkowe informacje dla mediów:

Biuro Prasowe Media Saturn Holding:
Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy
Tel.: 22 517 11 86
e-mail: batog@media-saturn.com

Biuro Prasowe Orange Polska:
Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Duże rabaty dla klientów Orange w Media Markt i Saturnie

Informacje prasowe

„Układ zamknięty” i “Syberiada polska” w Kinie Objazdowym Orange

4 kwietnia 2013

„Układ zamknięty” i “Syberiada polska” w Kinie Objazdowym Orange

Dwie najnowsze polskie produkcje „Układ zamknięty” oraz „Syberiada polska” są już dostępne w Kinie Orange. Największe kino objazdowe w Polsce prezentuje także premierowo amerykańską mega produkcję „Jack pogromca olbrzymów” 3D oraz, okrzyknięty najlepszą brytyjską komedią roku, film „Daję nam rok”.

„Układ zamknięty”, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy, wskutek zmowy skorumpowanych urzędników, zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy. Biznesmeni trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali symboliczne zadośćuczynienia. Aktualny temat i świetny scenariusz sprawiły, że twórcom udało się zgromadzić na planie doborowe nazwiska. Janusz Gajos, jako skorumpowany prokurator, kolejny raz, po pamiętnych rolach w „Psach” i „Przesłuchaniu”, udowodnił, że jest mistrzem kreowania wyrazistych, czarnych charakterów. U jego boku wystąpili, m.in. Kazimierz Kaczor, Przemysław Sadowski, Urszula Grabowska i Magdalena Kumorek. Za wizualną stronę filmu odpowiada Piotr Sobociński jr, autor zdjęć do „Róży” i „Drogówki”. Reżyserem filmu jest Ryszard Bugajski, twórca głośnego „Przesłuchania”. Piosenkę promującą film wykonuje Kazik Staszewski z zespołem Kult.

„Syberiada polska” jest jedną z największych produkcji ostatnich lat. Z epickim rozmachem opowiada przejmującą historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Pierwszy polski film zrealizowany w majestatycznych i surowych syberyjskich warunkach. Dramatyczne losy Jana Doliny, jego żony i dzieci, którzy – po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie – zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. Ich jedyną bronią są miłość, odwaga i nadzieja… W obsadzie spotkali się znakomici aktorzy kilku generacji. Między innymi: Adam Woronowicz („Popiełuszko. Wolność jest w nas”), Jan Peszek („Pożegnanie jesieni”), Sonia Bohosiewicz („Obława”), Urszula Grabowska („Joanna”) oraz Natalia Rybicka („Chrzest”).

Kino Orange w kwietniowej trasie zaprezentuje także mieszkańcom miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin ,  amerykańską mega produkcję „Jack pogromca olbrzymów” 3D, opowieść fantasy o miłości, walce i prawdzie, alternatywną wersję bajki o Jasiu i magicznej fasoli.

W repertuarze znalazł się również, okrzyknięty najlepszą brytyjską komedią roku – „Daję nam rok” – nowy film producentów takich hitów jak „To właśnie miłość” i „Dziennik Bridget Jones”.

Kino Orange kontynuuje wyświetlanie animacji dla dzieci „Zambezia” 3D oraz, absolutnego mega hitu tegorocznej edycji kina objazdowego, filmu „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego.

Trasa, bieżący repertuar oraz miejsce i godziny seansów dostępne są na stronie internetowej www.KinoOrange.pl

Kino Orange – wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których nie ma kin – od października 2012 do maja 2013 roku odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których pokaże hity i nowości filmowe, lektury szkolne i bajki. Cena biletu już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

Patroni medialni: TVP Info, miesięcznik KINO, serwis filmowy STOPKLATKA.PL, portal WP.pl

* * *
Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej – Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska
22 527 19 39
biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: „Układ zamknięty” i “Syberiada polska” w Kinie Objazdowym Orange

Informacje prasowe

Twoja Perspektywa – ruszyła V edycja ogólnopolskiego programu dla studentów

3 kwietnia 2013

Twoja Perspektywa – ruszyła V edycja ogólnopolskiego programu dla studentów

Studenci z 16 uczelni partnerskich będą uczestniczyć w projektach i badaniach Orange. Program Twoja Perspektywa, organizowany przez Orange Polska we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami oraz Business for Society,  wspiera innowacyjne środowiska akademickie i pomaga zbliżyć je do świata biznesu.

Program Twoja Perspektywa realizowany jest od 2008 roku dla studentów kierunków technicznych lub ekonomicznych wybranych uczelni w Polsce. V edycja będzie odbywać się od kwietnia 2013 do końca roku akademickiego 2013/2014. Obejmuje zasięgiem 16 uczelni patronackich w 8 miastach: Gdańsku, Lublinie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.Program cieszy się dużą popularnością; w ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3000 studentów.

Twoja Perspektywa obejmuje Dni Orange, Program Ambasadorski oraz nową formułę konkursu – Innovations Farm. Dodatkowo Ambasadorzy Orange będą mieli zapewnione wsparcie Mentorów – pracowników Orange Polska.

Wraz ze startem Twojej Perspektywy rusza rekrutacja do Programu Ambasadorskiego.  Polega on na ścisłej współpracy firmy z uczelniami za pośrednictwem grupy wyselekcjonowanych Ambasadorów – studentów III lub IV roku uczelni objętych programem, poszukujących ciekawych wyzwań oraz szansy na zdobycie unikatowego doświadczenia.  W poprzednich edycjach Programu Ambasadorskiego, realizowanego w ramach Twojej Perspektywy, wzięło udział łącznie 140 Ambasadorów. Orange Polska kieruje program szczególnie do aktywnych i ciekawych świata studentów, którzy angażują się w życie uczelni, a jednocześnie mają dużo pomysłów i potrafią wprowadzać je w życie. Program Ambasadorski to także m.in. możliwość korzystania z platformy zawierającej ponad 5 000 szkoleń e-learningowych Orange, dedykowane szkolenia interpersonalne, a także możliwość uczestnictwa w indywidualnej sesji doradztwa zawodowego prowadzonej przez profesjonalnych doradców rekrutacji i rozwoju. Termin przesyłania zgłoszeń do programu mija 21 kwietnia 2013.

W tegorocznej edycji programu po raz pierwszy wezmą udział Mentorzy – pracownicy Orange Polska, absolwenci uczelni objętych programem. Zadaniem Mentorów będzie ułatwienie bezpośredniego kontaktu studentów z pracownikami Orange Polska, zapoznanie ich z firmą, zwiększenie dostępu do wiedzy i technologii stosowanych w Orange Polska, a także współpraca ze środowiskiem akademickim.

Dni Orange będą realizowane na 16 uczelniach partnerskich i obejmą m.in. warsztaty prowadzone przez pracowników Orange, prezentacje innowacji Orange Labs, spotkania z rekruterami i promocję konkursu Innovations Farm. Celem Innovations Farm jest wyróżnienie młodych ludzi, którzy potrafią wykreować pomysły na ciekawe rozwiązania w branży telekomunikacyjnej.

Więcej informacji o V edycji Twojej Perspektywy oraz  o Programie Ambasadorskim Orange Polska znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl.
Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Twoja Perspektywa – ruszyła V edycja ogólnopolskiego programu dla studentów

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej