Informacje prasowe

Dwa razy więcej minut oraz dodatkowe SMS-y w abonamencie i mixie

04 kwietnia 2011
Dwa razy więcej minut oraz dodatkowe SMS-y w abonamencie i mixie

Orange wprowadza promocję „Rozmawiaj dłużej, SMS-uj więcej” dostępną we wszystkich ofertach abonamentowych i mix dla klientów indywidualnych. Przez cały czas trwania umowy, klienci będą dostawali dwa razy więcej minut lub bonusowe SMS-y, do wykorzystania na kontakty z abonentami wszystkich sieci.

Z nowej promocji mogą skorzystać klienci kupujący nową aktywacje oraz przedłużający umowę. W planach taryfowych abonament i mix, do pakietów minut wynikających z abonamentu dostaną odpowiednio:

  • W taryfie Delfin w Orange - dwa razy więcej minut na połączenia do wszystkich sieci,

(ceny z VAT):

Abonament / zobowiązanie 29 zł 39 zł 59 zł 79 zł 99 zł
Minuty w abonamencie na połączenia do wszystkich 40 60 150 225 300
Połączenia z wybranym numerem w Orange 1200 min. z 1 numerem 2400 min. z 2 numerami 6000 min. z 5 numerami
Dodatkowe minuty do wszystkich sieci 40 60 150 225 300
Minuty na połączenia do wszystkich sieci w sumie – przez cały czas umowy 80 120 300 450 600
Bonus do umów na 36 m-cy dodatkowe 20 minut na połączenia do wszystkich sieci

  • W taryfie Pelikan w Orange – dodatkowe pakiety SMS-ów do wszystkich sieci,

    (ceny z VAT):

Abonament / zobowiązanie 29 zł 39 zł 59 zł 79 zł
Minuty w abonamencie na połączenia do wszystkich 40 60 150 225
Pakiet SMS do Orange 100 300 1000 5000
Dostęp do portali społecznościowych - TAK
Dodatkowy pakiet SMS-ów do wszystkich sieci 40 60 150 225
Bonus do umów na 36 m-cy dodatkowe 20 minut na połączenia do wszystkich sieci

  • W taryfie z internetem Pantera w Orange - dwa razy więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, wymiennych na SMS-y (ceny z VAT):

Abonament / zobowiązanie 59 zł 99 zł 149 zł 199 zł
Minuty w abonamencie na połączenia do wszystkich 150 300 500 750
Pakiet danych 200 MB 1 GB
Dodatkowy pakiet minut wymiennych na SMS-y 150

minut / SMS-ów

300

minut / SMS-ów

500

minut / SMS-ów

750

minut / SMS-ów

Bonus do umów na 36 m-cy dodatkowe 20 minut na połączenia do wszystkich sieci

Klienci wybierający umowę na 36 miesięcy z dowolnym planem taryfowym dostaną także dodatkowe 20 minut na połączenia do wszystkich sieci, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy.

Środki przyznawane w ramach promocji są rozliczane w pierwszej kolejności, przed pakietami wynikającymi z abonamentu.

Jak zawsze w Orange, promocji usług towarzyszy atrakcyjna oferta nowoczesnych telefonów o funkcjonalnościach dostosowanych do profili poszczególnych planów taryfowych. Już za 1 zł, można w niej kupić m. in.:

  • Samsung Galaxy mini – w taryfach dla lubiących rozmawiać, Delfin w Orange,
  • Samsung Chat 335 – w taryfach dla lubiących pisać, Pelikan w Orange,
  • Samsung Galaxy Ace – w taryfach dla lubiących surfować po internecie, Pantera

    w Orange.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na www.orange.pl


Informacje prasowe

Jamiroquai zagra na Orange Warsaw Festival

01 kwietnia 2011
Jamiroquai zagra na Orange Warsaw Festival

Jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival będzie charyzmatyczny Jay Kay z zespołem Jamiroquai, który już w czerwcu wystąpi na nowym stadionie Legii w Warszawie.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które z imprezy kończącej polskie muzyczne lato staje się on wydarzeniem inaugurującym sezon festiwalowy. Już dziś wiadomo, że gwiazdą imprezy będzie zespół Jamiroquai.

Niezwykle popularni w Polsce Brytyjczycy zaprezentują materiał z najnowszego, siódmego albumu „Rock Dust Light Star”. Artyści gwarantują, że podczas Orange Warsaw Festival zagrają też największe przeboje z legendarnych krążków „The Return of the Space Cowboy” oraz „Travelling Without Moving”. Znany z miłości do szybkich aut i iście rockowego stylu życia wokalista Jay Kay z pewnością nie zawiedzie swoich fanów.

Kolejne gwiazdy tegorocznego Orange Warsaw Festival zostaną ogłoszone już wkrótce.


Informacje prasowe

Już w czerwcu Orange Warsaw Festival

29 marca 2011
Już w czerwcu Orange Warsaw Festival

W 2011 roku po raz pierwszy Orange Warsaw Festival zabrzmi na nowym stadionie Legii. Będzie to premierowa, duża impreza muzyczna na tej nowoczesnej arenie. Zmienia się też termin festiwalu. Gwiazdy OWF zagrają w stolicy już 17 i 18 czerwca. Swój udział w imprezie potwierdzili muzycy ze Skunk Anansie, The Streets i Plan B.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które od trzech lat stanowi ważny punkt na muzycznej mapie stolicy. Czwarta edycja będzie absolutnie wyjątkowa. Z imprezy kończącej muzyczne polskie lato staje się on wydarzeniem inaugurującym polski sezon festiwalowy. Już dziś wiadomo, że na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Skunk Anansie, The Streets i Plan B. Kolejne gwiazdy zostaną ogłoszone już wkrótce.

Skunk Anansie to zespół, który trzeba zobaczyć na żywo. Wyróżnia ich niesamowita energia na scenie, genialne riffy i Skin - jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek na świecie. Albumy „Paranoid & Sunburnt” oraz „Stoosh” przez lata nie straciły na sile. Sprzedali ponad pięć milionów płyt, a na szczytach list przebojów znalazło się siedem ich singli.

Orange Warsaw Festival 2011 będzie też częścią najnowszej trasy koncertowej The Streets. Nie od dziś wiadomo, że występy Mike Skinnera należą do scenicznych majstersztyków. Jego zabawy z fanami w „Go Low” i „Go Moses” to najbardziej wyczekiwane elementy występu. Legendarny jest profesjonalizm Skinnera i rzadka umiejętność prezentowania na scenie „grime’u”, czyli brytyjskiej odmiany hip-hopu.

Kolejnym zespołem, który potwierdził już swój udział w festiwalu jest Plan B, czyli Ben Drew. W 2010 roku podbił listy przebojów albumem „The Defamation of Strickland Banks”, który jest połączeniem pięknych soulowych melodii z hip-hopem. Początki jego muzycznej kariery to jednak głośny, surowy krzyk złości chłopaka ze wschodniego Londynu. Dla wielu szokujący, dla innych windujący brytyjski hip-hop na zupełnie nowy poziom.

Partnerem Orange w organizacji festiwal już po raz drugi będzie TVN. Połączenie możliwości obu firm pozwoli przygotować wydarzenie muzyczne na światowym poziomie, zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym.

Scroll to Top