Informacje prasowe

„Godzina dla Ziemi” w Grupie TP

26 marca 2010
„Godzina dla Ziemi” w Grupie TP

Grupa TP po raz kolejny przyłącza się do firm wspierających ogólnoświatową inicjatywę WWF „Godzina dla Ziemi" (Earth Hour). W najbliższą sobotę w kilkunastu budynkach Grupy na 60 minut zostanie wyłączone oświetlenie na znak poparcia dla idei powstrzymania globalnego ocieplenia i racjonalnego wykorzystania energii elektrycznej.

27 marca o godz. 20.30 zgaśnie na godzinę oświetlenie w 17 lokalizacjach w całej Polsce. Będzie to symbolizować podejmowane przez Grupę TP działania na rzecz ochrony środowiska. Grupa promuje  oszczędzanie energii elektrycznej i papieru, planując inwestycje uwzględnia aspekty ekologiczne, rozważa też inwestowanie w alternatywne źródła energii.

W ubiegłym miesiącuGrupa TP zakończyła proces konsolidacji zakupu energii, który obejmie ok. 16 000 punktów poboru w całym kraju. W TP działa system monitorowania i raportowania poziomu zużycia energii.

Zgodnie z ideą WWF, wyłączenie świateł na jedną godzinę przez ludzi na całym świecie jest  apelem o porozumienie i podjęcie wspólnych działań, aby zatrzymać globalne ocieplenie.


Informacje prasowe

Orange Warsaw Festival w nowej odsłonie

24 marca 2010
Orange Warsaw Festival w nowej odsłonie

Orange Warsaw Festival odbędzie się w tym roku w zupełnie nowej formule. Za organizację festiwalu odpowiada TVN, natomiast Orange pozostaje głównym sponsorem imprezy, który wspiera Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które od dwóch lat stanowi ważny punkt na muzycznej mapie stolicy. Już pierwsza edycja pokazała, że w  Warszawie  jest miejsce na dużą imprezę muzyczną, skierowaną do  szerokiej  publiczności. W kolejnym roku festiwal rozwinął się i dwudniowa impreza zgromadziła na Placu Defilad ponad 50 tysięcy uczestników, którzy bawili się na kilkunastu koncertach.

Sponsorując muzykę Orange daje  Polakom możliwość udziału w unikalnych wydarzeniach, dlatego zdecydowaliśmy o dalszym rozwoju festiwalu, powierzając jego organizację TVN. Połączenie możliwości obu firm pozwoli nam przygotować wydarzenie muzyczne na światowym poziomie, zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Przy planowaniu festiwalu 2010 uważnie wsłuchiwaliśmy się w opinie dziennikarzy, ale przede wszystkim uczestników poprzednich edycji imprezy. Liczymy, że zmiany, które zaproponujemy, odpowiedzą na postulaty podnoszone w poprzednich latach. Szczegóły dotyczące organizacji festiwalu przedstawimy wkrótce, już dziś jednak możmy zdradzić, że miejsce imprezy ulegnie zmianie, a nowa lokalizacja będzie pozytywnym zaskoczeniem.

Obecność TVN przy organizacji festiwalu gwarantuje wysoki poziom organizacyjny imprezy, a także ogólnopolską promocję dla Warszawy, co jest istotne w kontekście ubiegania się stolicy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Wierzymy, że Orange Warsaw Festival  będzie główną inicjatywą, wspierającą miasto w walce o ten tytuł.

Tak jak w poprzednich latach festiwal odbędzie się na zakończenie lata. Również linia muzyczna festiwalu nie będzie znacznie odbiegać od dotychczasowej. Za merytoryczną  stronę przedsięwzięcia odpowiada dyrekor artystyczny Piotr Metz.

Szczegółowy program imprezy, jej datę oraz lokalizację przedstawimy w najbliższym czasie na spotkaniu prasowym.


Informacje prasowe

Darmowe rozmowy z trzema osobami w Orange na kartę

22 marca 2010
Darmowe rozmowy z trzema osobami w Orange na kartę

Nawet 60 dni na darmowe rozmowy z trzema numerami w Orange otrzymują użytkownicy promocji Pogadajcie Sobie. Aktywacja promocji jest bezpłatna.

Promocja jest dostępna w taryfie Nowe Orange Go. Doładowując konto użytkownik może wybrać jedną, dwie lub trzy osoby z Orange, z którymi chce rozmawiać za darmo.

Liczba darmowych dni na rozmowy zależy od wartości doładowania:

Nominał doładowania

Liczba dni na darmowe rozmowy z wybranymi numerami

25 - 49,99 zł

14 dni

50 - 99,99 zł

30 dni

100 zł i więcej

60 dni

 

 

 

 

 

 

 

Aby aktywować promocję, wystarczy pod bezpłatny numer 910 wysłać niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowujący wraz z numerami telefonów wybranych osób w Orange. W ciągu 24h użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o aktywacji usługi.

Wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 911 (koszt zgodny z obowiązującym cennikiem) można sprawdzić ile czasu zostało jeszcze na darmowe połączenia.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na www.orange.pl

Scroll to Top