Informacje prasowe

Siła społeczności. Kolejne Pracownie Orange rozpoczęły swoją działalność

7 września 2023

Siła społeczności. Kolejne Pracownie Orange rozpoczęły swoją działalność
0

Po ponad dwóch miesiącach przygotowań, swoją działalność rozpocznie dwadzieścia nowych Pracowni Orange. W różnych częściach Polski, w miejscowościach do 40 tys. osób będą sercem lokalnych społeczności. To przestrzenie, które wspierają integrację mieszkańców, rozwój ich kompetencji i zainteresowań. W całej Polsce aktywnie działających Pracowni Orange jest już teraz łącznie dziewięćdziesiąt dwie.

Pracownie Orange od dziesięciu lat aktywizują lokalną społeczność. Podczas warsztatów i spotkań organizowanych w Pracowniach, mieszkańcy mogą rozwijać swoje zainteresowania, a szczególnie kompetencje przyszłości, takie jak kreatywność czy krytyczne myślenie. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom przestrzeni dla wspólnych działań, lepszego dostępu do technologii i wzmocnienie ich społecznych kompetencji.

Fundacja Orange wyposaża Pracownie w nowoczesny sprzęt, meble i bezpłatny internet. Przede wszystkim jednak zapewnia program wsparcia liderek i liderów Pracowni Orange, którzy koordynują działania w placówkach. To ich zadaniem jest dbanie o to, by zajęcia w tych nowoczesnych świetlicach były dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dzięki szkoleniom i mentoringom są gotowi do wprowadzania nowych aktywności w swoich regionach.

W planach nowych Pracowni jest prowadzenie zajęć zarówno manualnych np. plastycznych,  wydarzeń kulturalnych, jak i szkoleń przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Do dyspozycji są m.in. okulary VR, drukarki 3D. Wiele warsztatów ma mieć charakter międzypokoleniowy, dzięki czemu młodsi i starsi mieszkańcy będą mogli uczyć się od siebie nawzajem różnych umiejętności. Pracownie powstają często tam, gdzie brakuje interesujących zajęć dla młodzieży bądź seniorów, a dzięki temu programowi nawiązują się trwałe więzi, poczucie wspólnotowości i wzajemnego wsparcia.

O tym, jak ważne są wspólne projekty dla mieszkańców mówi Małgorzata Jaglińska, koordynatorka programu Pracownie Orange: W mniejszych miejscowościach jest duża potrzeba tworzenia przestrzeni przyjaznych i otwartych dla wszystkich. Miejsc, które będą wyzwalać energię mieszkańców do działania i współpracy, ale także sprzyjać rozwojowi ich kompetencji i edukacji pozaformalnej. Potrzeby i pomysły, którymi mieszkańcy dzielili się z nami, aplikując do IV edycji programu, pokazują nam też jak duża jest chęć do działania w lokalnych społecznościach. Mam nadzieję, że 20 nowych Pracowni zostaną miejscami, w których mieszkańcy nie tylko spędzą czas, ale i sami będą realizować swoje pomysły i  angażować  się w pożyteczne działania sąsiedzkie.

Właśnie trwają otwarcia nowych Pracowni Orange. Na liście miejscowości znajdują się: Kraśnik (województwo lubelskie), Bożków (województwo dolnośląskie), Cieszyn (województwo śląskie), Ćmielów (województwo świętokrzyskie), Jaraczewo (województwo wielkopolskie), Biesna (województwo małopolskie), Raciechowice (województwo małopolskie), Boguszyce (województwo dolnośląskie), Morąg (województwo warmińsko-mazurskie), Toszek (województwo śląskie), Żuławka Sztumska (województwo pomorskie), Szprotawa (województwo lubuskie), Brodnica (województwo wielkopolskie), Dębowa Kłoda (województwo lubelskie), Leszno (województwo mazowieckie), Rusowo (województwo zachodnio-pomorskie), Debrzno (województwo pomorskie), Zakopane (województwo małopolskie) oraz Syców (województwo dolnośląskie) i Wschowa (województwo lubuskie).

Program Pracownie Orange realizowany jest w ramach międzynarodowej inicjatywy Orange Digital Center.

 

 

 

Mediateka

Udostępnij: Siła społeczności. Kolejne Pracownie Orange rozpoczęły swoją działalność

Informacje prasowe

Nauczyciel Jutr@ – ostatni moment do zgłaszania się do konkursu

17 sierpnia 2023

Nauczyciel Jutr@ – ostatni moment do zgłaszania się do konkursu
0

Jeszcze tylko do 10 września nauczycielki i nauczyciele mogą zgłaszać się do konkursu Nauczyciel Jutr@. Fundacja Orange i Głos Nauczycielski uhonorują pedagoga, który w pracy z młodymi ludźmi uwzględnia ich potrzeby, stara się słuchać i podążać za tym, co dla nich ważne. Rozwija też swoje kompetencje cyfrowe po to, aby lepiej rozumieć ich świat. Konkurs towarzyszy prestiżowej inicjatywie Nauczyciel Roku.

Do Konkursu Nauczyciel Jutr@ zgłosić mogą się czynne zawodowo nauczycielki i nauczyciele ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych, przedszkoli oraz placówek oświatowych. Tak jak w Konkursie Nauczyciel Roku, kandydatów mogą zgłaszać także inni nauczyciele i nauczycielki, dyrekcja szkół lub placówek oświatowych, rodzice czy sami uczniowie i uczennice. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępny jest na https://glos.pl/nauczycieljutra

Nauczyciel Jutr@ to osoba empatyczna, otwarta na dialog, która stawia potrzeby swoich uczniów i uczennic w centrum uwagi. Podąża za ich zainteresowaniami, a współpracę z nimi opiera na partnerskiej relacji. Nierzadko uczy się od młodych ludzi. Nie musi być obeznana z nowinkami technologicznymi, ale ma odwagę poznawać cyfrowy świat, by być bliżej uczniów i lepiej rozumieć ich rzeczywistość – mówi Konrad Ciesiołkiewicz, prezes Fundacji Orange.

Wśród nadesłanych do 10 września zgłoszeń, jury pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego, wiceprzewodniczącego Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN będzie szukać nauczycielek i nauczycieli, którzy:

  • stawiają dobrostan i szacunek dla uczniów i uczennic na pierwszym miejscu;
  • wyróżniają się otwartą postawą na prowadzenie angażujących zajęć opartych na dialogu,
  • pracują w zgodzie z najnowszą wiedzą pedagogiczną oraz psychologią rozwojową;
  • dążą do podnoszenia swoich kompetencji medialnych, informacyjnych i cyfrowych;
  • korzystają przy tym technologii lub e-zasobów edukacyjnych, aby prowadzić ciekawsze
    i inspirujące lekcje dla młodych ludzi.

Finalnie zostanie wybranych 5 nominowanych, a spośród nich laureatka lub laureat. Nagrodą główną jest wizyta studyjna w szkołach poza granicami Polski. Finał konkursu Nauczyciel Jutr@ i Nauczyciel Roku zaplanowany jest na 10 października 2023 roku w Warszawie.

Cieszę się, że możemy kontynuować konkurs Nauczyciel Jutr@, bo to ważne, żeby nauczycielki i nauczyciele otwierali się na to, co nowe, a jednocześnie nie tracili z oczu tego, co najważniejsze – czyli relacji z młodymi – dodaje Jakub Rzekanowski, redaktor naczelny Głosu Nauczycielskiego.

Fundacja Orange jest organizacją pożytku publicznego. Już od 17 lat dba o rozwój dzieci i młodzieży w cyfrowym świecie. Z fundacją rozwijają kompetencje niezbędne do świadomego życia pośród technologii – uczą się zasad bezpiecznego internetu, higieny cyfrowej, a także podstaw programowania, robotyki i druku 3D. Fundacja Orange wspiera także nauczycielki i nauczycieli (jest m.in. liderem projektu szkoleniowego Lekcja: Enter, realizowanego ze środków europejskich) i opracowuje materiały poradnikowe dla rodziców. Jej inicjatywy są oparte na wynikach badań i konsultacjach z ekspertkami i ekspertami. W 2022 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie im. Janusza Korczaka dla instytucji wcielających w życie korczakowskie idee oraz tytuł Dobroczyńcy Roku 2022 w kategorii „Kultura i edukacja”.

Laureaci konkursu z 2022 roku


Kontakt dla mediów

Magda Mierzwińska, Fundacja Orange

e-mail: magda.mierzwinska@orange.com

tel. +48 512 356 297

 

 

Mediateka

Udostępnij: Nauczyciel Jutr@ – ostatni moment do zgłaszania się do konkursu

Informacje prasowe

Dwudziesta edycja Open’er Festival powered by Orange za nami. Dziękujemy!

3 lipca 2023

Dwudziesta edycja Open’er Festival powered by Orange za nami. Dziękujemy!
0

Open’er Festival powered by Orange 2023 za nami. Ponad 110 tysięcy uczestników bawiło się podczas 20 edycji festiwalu, która przechodzi do historii jako wydarzenie szczególne zarówno w skali polskiej, jak i europejskiej.

„Czuję się, jakbym odwiedził starego przyjaciela”, mówił Labrinth, nie kryjąc wzruszenia podczas swojego sobotniego koncertu na Orange Main Stage. Jego słowa świetnie oddają to co czują dziesiątki tysięcy festiwalowiczek i festiwalowiczów, którzy co roku wracają na Open’era głodni spotkań i koncertowych emocji. Część z nich odwiedza festiwal od kilku, a nawet kilkunastu lat. Dla innych tegoroczna edycja była pierwszą w życiu. Natomiast dla blisko 20 artystek i artystów, wśród których znaleźli się między innymi Lizzo, Lil Nas X, SZA Labrinth, Caroline Polachek, David Kushner, czy Metro Boomin, tegoroczny Open’er stał się pierwszą okazją do wizyty w Polsce.

Show Labrintha zostanie zapamiętany jako wydarzenie niezwykłe – i to na kilku poziomach. Jedyny europejski występ artysty był pełen emocji, nie tylko muzycznych, ale też tych wywołanych przez wyjątkowe okoliczności. „Dziś świętuję nowe życie”, powiedział artysta, któremu dosłownie kilka godzin przed wejściem na scenę urodziła się córka. Niedługo później Kendrick Lamar przypomniał nam, że jest zupełnie oddzielnym zjawiskiem w światowym hip-hopie, dając mistrzowski koncert na Orange Main Stage. Zarówno koncert Lizzo, jak i Lil Nas X-a, dwójki środowych headlinerów, były esencją pozytywnej energii. SZA zagrała w Gdyni jedyny festiwalowy koncert w Europie. A dzień wcześniej, w tym samym miejscu publiczność bawiła się na koncercie rockowych gigantów z Arctic Monkeys, którzy zabrali ją w podróż przez 2 dekady swojej twórczości. Queens Of The Stone Age, niczym szamani przegonili deszczowe chmury, grając przy jednym z najbardziej epickich zachodów słońca w historii festiwalu. Open’er Festival powered by Orange 2023 był również unikalną okazją do zobaczenia występu club2020 – specjalnego projektu skupiającego reprezentantów polskiego hip-hopu.

Do zobaczenia na 21 edycji Open’era, która odbędzie się w dniach 3 – 6.07.2024

Mediateka

Udostępnij: Dwudziesta edycja Open’er Festival powered by Orange za nami. Dziękujemy!

Informacje prasowe

W 280 szkołach podstawowych w całej Polsce od września ruszą programy edukacyjne Fundacji Orange

20 czerwca 2023

W 280 szkołach podstawowych w całej Polsce od września ruszą programy edukacyjne Fundacji Orange
0

„Moc działania razem” – pod tym hasłem Fundacja Orange przyjęła 140 szkół do programu MegaMisja i 140 szkół do #SuperKoderów. Uczniowie i uczennice z całej Polski, od września będą wzmacniać zdrowe nawyki cyfrowe, współpracować i działać zespołowo. Lista szkół jest już znana.

To już ósma edycja programów, w których udział wzięło ponad 2 tys. szkół z całej Polski, w tym placówki z małych miejscowości i wsi oraz takie, gdzie dostęp do tego typu inicjatyw jest mniejszy. Aby zgłosić się do programów, nauczycielki i nauczyciele musieli przygotować wraz z uczennicami i uczniami pracę, której temat brzmiał „Zaproś MegaMisję/#SuperKoderów do swojej szkoły, przedstaw swój zespół i uzasadnij dlaczego chcesz być w naszym programie”. Zakwalifikowane szkoły zaskoczyły kreatywnością i od września rozpoczną nową edukacyjną przygodę. Skorzystają wszyscy – uczniowie, nauczyciele, jak i same szkoły, które otrzymują nagrody oraz granty na zakup sprzętu, który posłuży realizacji programów oraz innym projektom w przyszłości.

Zaproszenie do tegorocznej edycji przebiegało pod hasłem „Moc działania razem”. To właśnie na współpracę i naukę w grupie stawia zarówno MegaMisja, jak i #SuperKoderzy. W Fundacji Orange łączymy naukę obu tych kompetencji przyszłości. Edukacja nt. bezpieczeństwa w sieci w MegaMisji, czy nauka podstaw programowania w #SuperKoderach – odbywa się poprzez współpracę, wspólną refleksję i zabawę. Scenariusze zajęć zachęcają do innej formuły pracy niż ta tradycyjna – w ławkach. Atrakcyjne lekcje to większa motywacja dzieci, które szybciej się uczą, a jednocześnie doświadczają, jak ważne jest działanie razem – tłumaczy Konrad Ciesiołkiewicz, prezes Fundacji Orange.

 

W programie MegaMisja dla klas 1-3 uczniowie poznają takie kwestie, jak: krytyczne podejście do treści w sieci, netykieta, ochrona prywatności, zachowanie bezpieczeństwa, wartościowe spędzanie czasu przed ekranami czy dbanie o cyfrową równowagę. Wszystko w formie angażującej zabawy, w której dzieci pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego Psotnika.

W programie #SuperKoderzy dla klas 4–8 uczniowie budują roboty, tworzą stacje pogodowe, kodują – rozwijając kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole. Zajęcia – w zależności od wybranej przez nauczyciela ścieżki – odbywają sią na lekcjach takich jak historia, język polski, muzyka, matematyka, lekcje przyrody czy język obcy, a także w szkołach specjalnych i klasach integracyjnych.

 

Oba programy wpisują się w podstawę programową. Rozpoczną się we wrześniu i będą toczyć się przez cały rok szkolny. Zajęcia będą prowadzone przez nauczycielki i nauczycieli na podstawie gotowych scenariuszy lekcji.

Pełna lista szkół zakwalifikowanych do obu programów:

https://fundacja.orange.pl/aktualnosci/artykul/ktore-szkoly

 

Szkoły, które nie dostały się do programów mogą korzystać z otwartej MegaMisji i bezpłatnych scenariuszy zajęć #SuperKoderów dostępnych na stronach programów: https://megamisja.pl/ oraz https://superkoderzy.pl/ 

 

Udostępnij: W 280 szkołach podstawowych w całej Polsce od września ruszą programy edukacyjne Fundacji Orange

Informacje prasowe

Open’er Festival powered by Orange 2023 zamyka line-upy

16 czerwca 2023

Open’er Festival powered by Orange 2023 zamyka line-upy
0

Open’er Festival powered by Orange 2023 zamyka line-upy Orange Main Stage, Tent Stage i Alter Stage! Major Lazer Soundsystem – Diplo, Walshy Fire i Ape Drums ze swoją kopalnią bangerów zamkną totalną imprezą festiwalowy czwartek na Orange Main Stage. Jacob Collier – muzyczny wirtuoz z koncertem, jakiego na Open’erze jeszcze nie było (30.06), Latto – nowa gwiazda rapu, swietnie łącząca hip hop z R&B i popem  (28.06), Mrozu – w tym roku 5 Fryderyków i pierwszy raz na Open’erze (29.06), a także Chivas – obiecująca postać sceny hip-hopowej (28.06) zagrają na Tent Stage! A do składu Alter Stage dołączają Jann – najgłośniejszy polski debiut ostatnich miesięcy (28.06), Avi – z promocją albumu „Mały Książę” (28.06), Immortal Onion x Michał Jan – jeden z najciekawszych projektów nowej fali polskiego jazzu (1.07). Last, but not least – KAMP! Pożegnalny open’erowy koncert legendy polskiej elektroniki już 30 czerwca! Widzimy się w Gdyni!

MAJOR LAZER SOUNDSYSTEM

Od 2009 roku, gdy ukazał się debiutancki album „Guns Don’t Kill People, Lazers Do”, Major Lazer wciąż wywiera ogromny wpływ na światową muzykę. Formacja, którą dziś tworzą Diplo, Walshy i Ape jest fabryką mocarnych bangerów przekraczających granice dancehallu, elektroniki oraz popu. Grupa jest odpowiedzialna za takie hity jak „Powerful”, „Cold Water”, „Light It Up” oraz „Lean On” – jeden z największych przebojów XXI wieku. Natomiast lista gwiazd, z którymi współpracował Major Lazer jest praktycznie nieskończona – od Bruno Marsa, Pharrella Williamsa, Ellie Goulding, przez Pusha T, Nicki Minaj, Tove Lo, czy Travisa Scotta. Ich imprezową siłę poczujemy już 29 czerwca na Orange Main Stage, gdy staną za deckami jako Major Lazer Soundsystem.

JACOB COLLIER

Jacob Collier, trzykrotny zdobywca Grammy, przez wielu nazywany jest jednym z najbardziej innowacyjnych muzyków swojego pokolenia. Już na początku ubiegłej dekady artysta został dostrzeżony m.in. przez Herbie Hancocka i Quincy Jonesa. Sukces debiutanckiego albumu „In My Room” zaowocował rzeszą fanów i szeregiem współprac, wśród których pojawiają się m.in.: Coldplay, Ty Dolla $ign, Charlie Puth, Stormzy i SZA. W ostatnich latach Jacob stworzył projekt na niespotykaną skalę – „DJESSE”: kilkadziesiąt piosenek, podzielonych na kilka tomów, z których każdy porusza się w odrębnym muzycznym uniwersum, stylu i gatunku. Do zobaczenia 30 czerwca na Tent Stage!

LATTO

Latto rozpoczęła budowanie własnej marki jeszcze jako dziecko. W 2020 roku raperka z Atlanty podpisała kontrakt z  RCA Records. W tym samym roku ukazał się jej debiut “Queen of Da Souf”. Natomiast po wydaniu albumu „777” (2022) otrzymała pierwsze nominacje do Grammy. Pochodzący z niego kawałek „Big Energy” trafił do Top 3 sprzedaży w USA. Obecnie artystka, która ma na koncie już ponad miliard streamów na wszystkich platformach, jest na prostej drodze, aby stać się globalną gwiazdą. Nie przegapcie jej występu – 28 czerwca na Tent Stage.Daria Zawiałow, jedna z najważniejszych kobiecych postaci na współczesnej polskiej scenie muzycznej, wróciła w tym roku z ekscytującymi wieściami. W maju ukazał się jej długo zapowiadany singiel „Fifi Hollywood”, zwiastujący czwarty solowy album artystki, którego premiera zapowiedziana jest na jesień. Nad krążkiem Daria pracuje z Bartoszem Dziedzicem – producentem takich legendarnych płyt jak „Granda” Brodki czy „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło. A już 30 czerwca, na Open’erze Daria wystąpi z jednym z zaledwie kilku tegorocznych koncertów, podczas którego będziecie mogli usłyszeć przedpremierowo kilka utworów z nowej płyty!

MROZU

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor i wokalista, który od kilkunastu lat łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów: „Złoto”, „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto”, czy „Miliony Monet”, który z każdym kolejnym albumem udowadnia, że cały czas się rozwija. W 2022 roku ukazał się jego szósty album „Złote bloki”, który zadebiutował na 3 miejscu OLiS i pokrył się platyną. Mrozu wystąpi na Tent Stage 29 czerwca.

Kaśka Sochacka to perełka rodzimego alternatywnego popu. Drobna blondynka, z twardym kręgosłupem i świetnym, niskim zachrypniętym głosem, który szlifuje od dziecka. Jej pierwsze kawałki usłyszeliśmy już 10 lat temu, a w 2019 roku ukazała się EP-ka „Wiśnia”. Dwa lata później otrzymaliśmy jej debiutancki album „Ciche dni”, a w listopadzie premierę miała jej najnowsza EP-ka „Ministory”.

CHIVAS

Wystarczyły dwa lata, aby Krystian Gierakowski, czyli Chivas, stał się jedną z najbardziej obiecujących nowych postaci na rodzimej scenie hip-hopowej. Po debiutanckim „Nauczyłem się przeklinać” (2021) w ubiegłym roku ukazał się jego drugi album „młody say10”, który wspiął się na drugie miejsce OLiS. Dziś, z blisko milionem słuchaczy na Spotify i przebojami „narcyz”, „anyżowe żelki”, „kupić jej gaz czy torebkę?” Chivas buduje nazwisko, o którym w nadchodzących latach może być bardzo głośno. Sprawdźcie go na Tent Stage 28 czerwca.

JANN

Niezwykle uzdolniony i wrażliwy dwudziestoczterolatek. Śpiewał w Operze Narodowej oraz studiował wokal na londyńskiej uczelni BIMM. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. W 2022 roku ukazał się debiutancki album Janna „POWER”, na którym wszystkie utwory są jego autorskimi kompozycjami. Artysta podbił serca milionów słuchaczy najnowszym singlem „Gladiator”. Jann wystąpi na Alter Stage 28 czerwca.

AVI

„Gościu z wąsem, zapamiętaj rysopis” rapuje Avi w kawałku  „Sherwood”. Wygląd, głos, sposób pisania tekstów – wszystko u niego jest charakterystyczne. „Zbiór dzieł sycylijskich” (2019) był bardzo głośnym debiutem, a „Spis dzieł sycylijskich” (2019) zwielokrotnił jego odbiór. Natomiast wydana w 2021 roku „Akademia Sztuk Pięknych” zamknęła tryptyk płyt nagranych wspólnie z Louisem Villainem. W marcu ukazał się jego najnowszy album „Mały Książę”. Avi wystąpi na Alter Stage 28 czerwca.

IMMORTAL ONION X MICHAŁ JAN

Zespół Immortal Onion ugruntował już sobie pozycję jednego z najciekawszych projektów nowej fali polskiego jazzu i konsekwentnie zyskuje to miano również zagranicą. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, w ubiegłym roku otrzymaliśmy płytę „Screens”, która została nagrana z inicjatywy trójmiejskiego kompozytora i saksofonisty Michała Jana Ciesielskiego. Immortal Onion wystąpią na Alter Stage 1 lipca.

KAMP!

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który od początku tworzą Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski. W swojej twórczości grupa podróżowała na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach. Po kilkunastu latach, formacja podjęła decyzję o zakończeniu działalności ostatnią trasą. Nie mogło ich zabraknąć na Open’erze! „To nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever! Jesteśmy w szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie”, mówi KAMP! Do zobaczenia 30 czerwca.

Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się: Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, SZA, Lizzo , Lil Nas X, Queens Of The Stone Age, Labrinth, OneRepublic, Rina Sawayama, Caroline Polachek, club2020, Anne-Marie, Machine Gun Kelly, Metro Boomin, Nothing But Thieves, Bedoes 2115, Paolo Nutini, Lil Yachty, Girl In Red, Thundercat, Underworld, Christine And The Queens, Kaleo, LoveJoy, Warhaus, Brodka, PinkPantheress, Destroy Lonely, David Kushner, Ezra Collective, Ken Carson, Kuban, Kukon, Los Bitchos, Alyona Alyona, Ash Olsen, Editors, Central Cee, Deki Alem, Daria Zawiałow, DOMi & JD BECK, Sylvan Esso, Touche Amore, Young Fathers, Kaśka Sochacka, Szczyl: 8171 Live, Zulu, An On Bast, Catz ‚N Dogz, Charlie, Deaf Can Dance, FKA.M4A, Heidi, Ida Engberg, Joana, Kelly Lee Owens, Maceo Plex, Marco Faraone, Paco Osuna, Tini Gessler, Vacos.

FINAL CALL TICKETS – w sprzedaży od 6 czerwca 2023 do wyczerpania puli biletów.

Bilety dostępne na www.altersklep.pl.

Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu.

Karnet 4 DNI – 989 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) – 729 PLN

Bilet jednodniowy – 479 PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 1229 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 889 PLN

Udostępnij: Open’er Festival powered by Orange 2023 zamyka line-upy

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej