Informacje prasowe

Internet z telewizją i telefonią internetową od TP w jednej cenie

28 lipca 2009
Internet z telewizją i telefonią internetową od TP w jednej cenie

Klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać z nowego pakietu usług składającego się z szybkiego dostępu do Internetu, cyfrowej telewizji oraz telefonii internetowej z bezpłatnymi połączeniami do wszystkich sieci stacjonarnych w kraju oraz niskimi stawkami za połączenia międzynarodowe i na komórki. Wszystkie trzy usługi TP oferuje w jednej, atrakcyjnej cenie.

Nowa oferta jest dostępna w kilku wariantach. Klienci mogą wybrać jedną z 3 opcji prędkości Internetu (512 kb/s, 1 Mb/s lub 2 Mb/s) oraz usługę telewizyjną z ponad 30 popularnymi programami w technologii satelitarnej bądź kablowej (IPTV), w zależności od możliwości technicznych w miejscu zamieszkania.

W ramach nowego pakietu klienci mogą też rozmawiać korzystając z telefonii internetowej w planie „na okrągło". Oferuje on darmowe połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych - oraz w sieci telefonii internetowej tp, niskie ceny połączeń na komórki (29 gr/min z VAT za wyjątkiem połączeń do sieci Play i Cyfrowego Polsatu) oraz do zagranicznych sieci stacjonarnych (10 gr/min z VAT m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA i Kanady). Rozmowy są rozliczane sekundowo, bez opłat za rozpoczęcie połączenia.

Koszt abonamentu całego pakietu jest tylko o 20 zł wyższy od ceny abonamentu za pakiet neostrady tp z telewizją. Oznacza to, że telewizja nadal jest dostępna w cenie neostrady, a za telefonię internetową trzeba dopłacić tylko 20 zł. Dla porównania, zamawiając telefonię internetową w planie „na okrągło" oddzielnie, trzeba wydać prawie 50 złotych (49,50 zł z VAT).

Poniżej ceny poszczególnych opcji pakietu:

Wariant usługi

Opcja umowy na czas określony

Miesięczna opłata abonamentowa

(zł z VAT)

Internet 512 z usługą TV i telefonią internetową 12 miesięcy

89,90

Internet 1024 z usługą TV i telefonią internetową 12 miesięcy

99,90

Internet 2048 z usługą TV i telefonią internetową 12 miesięcy

114,90

Internet 512 z usługą TV i telefonią internetową 24 miesiące

79,90

Internet 1024 z usługą TV i telefonią internetową 24 miesiące

89,90

Internet 2048 z usługą TV i telefonią internetową 24 miesiące

104,90

Opłata aktywacyjna wynosi 12,20 zł z VAT.

Nowa oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów jak i tych, którzy już korzystają już z neostrady tp, neostrady tp z telewizją lub multipakietu tp.

Informacje na temat oferty również na www.tp.pl


Informacje prasowe

W Hotspotach Orange internet za darmo

24 lipca 2009
W Hotspotach Orange internet za darmo

Do 30 września we wszystkich Hotspotach Orange można korzystać z darmowego dostępu do internetu. Aby łączyć się z siecią wystarczy pobrać bezpłatny kod dostępu ważny przez 24 godziny. Liczba kodów jest nieograniczona i można z nich korzystać wielokrotnie.

Darmowym dostępem do internetu można cieszyć się w ponad 220 punktach na terenie całego kraju. Hotspoty Orange znajdują się w centrach handlowych, hotelach, kawiarniach restauracjach, na lotniskach oraz w salonach Orange i jej partnerów. Wśród dostępnych lokalizacji znajdują się nie tylko duże miasta, ale także popularne wakacyjne kurorty.

Darmowe kody umożliwiające dostęp można pobierać na 4 sposoby:

  • wejść na www.orange.pl/hotspot, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
  • wejść na wap.orange.pl, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
  • wejść na stronę logowania orange.hotspot będąc w zasięgu Orange Hotspot, podać swój numer telefonu  i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
  • przyjść do najbliższego salonu Orange, podać swój numer telefonu i zaakceptować regulamin.

Kod dostępu umożliwia korzystanie z internetu przez 24 godziny od momentu jego aktywacji. Liczba kodów wykorzystywanych w czasie trwania promocji jest nieograniczona.

Regulamin promocji oraz lista lokalizacji hotspotów znajdują się na stronie www.orange.pl/hotspot.


Informacje prasowe

TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach

23 lipca 2009
TP pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w powodziach

Telekomunikacja Polska pomaga dzieciom z rodzin poszkodowanych w niedawnych powodziach na terenie Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. We współpracy z Małopolskim i Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim TP przekazała dzieciom poszkodowanych karty telefoniczne, które mogą wykorzystać na rozmowy z bliskimi podczas letniego wypoczynku.

Do tej pory Telekomunikacja Polska przekazała już 750 kart telefonicznych dla dzieci z terenów dotkniętych przez nawałnice i podtopienia w Małopolsce, na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie. Każda karta umożliwia prowadzenie rozmów przez 3 godziny.

- TP od lat wspiera edukację dzieci i opiekę medyczną w szpitalach dziecięcych. Było dla nas naturalne, że trzeba pomóc dzieciom z dotkniętych powodzią rodzin. Chcieliśmy, by w tym trudnym dla nich okresie mogły kontaktować się z bliskimi podczas pobytu na koloniach – powiedział Maciej Witucki, prezes TP.

Karty zostały wręczone dzieciom, które już przebywają na koloniach a także tym, które właśnie wyjechały. Dzieci wypoczywają w miejscowości Funka w Borach Tucholskich.

Scroll to Top