Informacje prasowe

iPad Air od jutra w ofercie Orange

31 października 2013
iPad Air od jutra w ofercie Orange

Od 1 listopada w ofertach Orange będzie dostępny najnowszy tablet firmy Apple - iPad Air umożliwiający korzystanie z szybkiego internetu mobilnego oraz dostępu do sieci WiFi. Klienci będą mieli do wyboru wersje z pamięcią o pojemności 16, 32 i 64 GB, które będą mogli kupić razem z atrakcyjnymi ofertami mobilnego internetu Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere, dla firm. Już niedługo w Orange dostępny będzie także iPad mini z wyświetlaczem Retina oraz iPad Air 128 GB.

iPad Air — to tablet najnowszej generacji, wyposażony w fantastyczny wyświetlacz Retina o przekątnej 9,7 cala. iPad Air został zaprojektowany z niezwykłą starannością, aby jego waga nie przekraczała 0,5 kg. Został zamknięty w nowej, smuklejszej i lżejszej obudowie - jest o 20 procent cieńszy i o 28 procent lżejszy niż iPad czwartej generacji. Dzięki nowej ramce krawędzie iPada Air są znacznie węższe, a oglądane na nim multimedia robią jeszcze większe wrażenie.

iPad  Air, podobnie jak spodziewany wkrótce nowy iPad mini Retina, jest wyposażony w wydajny oraz energooszczędny procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze. Tablet oferuje również ultraszybką łączność bezprzewodową przez nowy, szybszy interfejs Wi-Fi i rozbudowany interfejs sieci komórkowej, obsługujący m. in. technologie szybkiego mobilnego internetu dostępne w Orange – UMTS, HSPA, HSPA +DC oraz LTE. Urządzenie pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego  iOS 7 z setkami nowych, wspaniałych funkcji.

Klienci Orange będą mogli kupić iPada Air już 1 listopada, korzystając z oferty e-sklepu na stronie www.orange.pl. W wybranych salonach sprzedaży będzie on dostępny począwszy od 2 listopada br.

Kolejną nowością Apple dostępną w Orange będzie nowy iPad mini z wyświetlaczem Retina. Jego premiera jest spodziewana w ciągu najbliższych tygodni.

Więcej informacji o ofercie Orange można znaleźć na stronie: www.orange.pl

Więcej informacji o iPad’zie Air można uzyskać na stronie: www.apple.com/ipad.

***

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

iPhone 5s oraz iPhone 5c już do kupienia w ofercie Orange

25 października 2013
iPhone 5s oraz iPhone 5c już do kupienia w ofercie Orange

Od dziś w Orange jest dostępny iPhone 5s, który wyznacza kierunek postępu w świecie smartfonów oraz iPhone 5c - najbardziej kolorowy iPhone w historii. W ofertach dla klientów indywidualnych, iPhone 5s jest dostępny cenie od 449 zł za model 16GB, 859 zł za model 32GB oraz od 1289 zł za model 64GB. iPhone 5c kosztuje od 49 zł za model 16GB. Najnowsze smartfony firmy Apple można kupić również w ofertach dla firm, w cenie od 1 zł. Klienci użytkujący iPhone 5s oraz iPhone 5c w sieci Orange mogą używać ich korzystając z szybkiego mobilnego internetu HSPA +DC, a w przyszłości także z technologii LTE dostępnej już komercyjnie w sieci Orange.

iPhone 5s to nowe wcielenie najlepiej działającego smartfona na świecie. W wyjątkowo smukłej i lekkiej konstrukcji kryje wspaniałe, nowe funkcje i rozwiązania, takie jak zaprojektowany przez Apple 64-bitowy procesor A7, nowa 8-megapikselowa kamera iSight z lampą błyskową True Tone, a także innowacyjny czytnik linii papilarnych Touch ID, dzięki któremu telefon można łatwo i bezpiecznie odblokować jednym dotknięciem palca. iPhone 5c intryguje nowym, atrakcyjnym wzornictwem - jest zbudowany na fundamencie funkcji i rozwiązań już teraz budzących entuzjazm użytkowników. Wśród nich można wymienić piękny 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight - a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii.¹ Oba nowe modele, iPhone 5s i iPhone 5c, obsługują więcej pasm LTE² niż jakikolwiek inny smartfon na świecie i mają zupełnie nowe kamery FaceTime HD.

iPhone 5s i iPhone 5c działają pod kontrolą systemu iOS 7 – stanowiącego najważniejszą aktualizację iOS od czasów pierwszego iPhone’a. iOS 7 olśniewa nowym interfejsem użytkownika - z elegancką paletą kolorów, wyodrębnionymi warstwami funkcjonalnymi i subtelnymi efektami ruchu, które ożywiają interakcje z użytkownikiem. iOS 7 zawiera setki nowych funkcji, w tym Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, udoskonaloną aplikację Zdjęcia, Safari, Siri, a także całkowitą nowość - iTunes Radio, czyli bezpłatne radio internetowe nadające muzykę, jakiej użytkownik najchętniej słucha w iTunes. 3

Wybrane ceny iPhona 5c i 5s  w ofercie e-sklepu Orange dla klientów indywidualnych, (wszystkie ceny z VAT):

Więcej informacji o ofercie Orange można znaleźć na stronie: www.orange.pl

Więcej informacji o iPhone można uzyskać na stronie: www.apple.com/iphone.

* * *

¹ - Żywotność baterii zależy od ustawień urządzenia, sposobu użycia oraz innych czynników. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

² - Technologia LTE jest dostępna tylko u wybranych operatorów. Prędkości transmisji danych w sieci są zależne od sieci operatora. Szczegółowych informacji udzielają operatorzy.

3 - Usługa iTunes Radio jest dostępna wraz z systemem iOS 7 w Stanach Zjednoczonych.

 

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013

25 października 2013
Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013

Kino Orange - największe objazdowe kino w Polsce - zwyciężyło w jubileuszowej 20. edycji konkursu Dobry Wzór 2013. Dzięki projektowi mieszkańcy 160 miejscowości, gdzie nie ma tradycyjnego kina, mogli oglądać filmowe hity na specjalnych projekcjach.

Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Do tegorocznej edycji zgłoszono 190 propozycji. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, organizatora konkursu, dopuścili do finału 91 produktów i tylko 8 usług.

Jury doceniło w Kinie Orange ideę  wyświetlania  filmów  w  miejscach,  w  których  nie  ma  kin oraz aktywizację  mieszkańców mniejszych miejscowości. Projekt nagrodzono m.in. za interesujący repertuar utrzymujący wysoki poziom kulturotwórczy usługi. Dodatkowym atutem jest czytelna strona internetowa, sprawna organizacja techniczna i niewygórowane ceny biletów, które są dowodem na zaprojektowanie usługi z myślą o użytkowniku.

Kino Orange to największe objazdowe kino w Polsce. W 2013 roku ruszyła już czwarta edycja tego projektu. Do tej pory Kino Orange gościło w ponad 160 miejscowościach, w których odbyło się ponad 1600 seansów. To wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem. Bilet można także zakupić na stronie www.KinoOrange.pl w systemie sprzedaży biletów Ekobilet, który łączy w sobie tradycyjny system biletowy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Kino Orange, wraz z innymi laureatami i finalistami konkursu Dobry Wzór 2013, jest prezentowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. przy ul. Świętojerskiej 5/7, która potrwa do 8 grudnia.

***

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top