Informacje prasowe

Jean-François Fallacher 1 maja zastąpi Bruno Duthoit na stanowisku prezesa Orange Polska

04 lutego 2016
Jean-François Fallacher 1 maja zastąpi Bruno Duthoit na stanowisku prezesa Orange Polska

Rada Nadzorcza Orange Polska zdecydowała, że z dniem 1 maja Jean-François Fallacher zastąpi Bruno Duthoit na stanowisku prezesa zarządu firmy. Obecny prezes będzie pełnił swoją funkcję do końca kwietnia. Od 1 maja awansuje na stanowisko zastępcy Dyrektora Wykonawczego Grupy Orange ds. Europy, Gervais Pellissier. Będą mu podlegać rynki Europy Środkowej.

W ciągu ostatnich lat, podczas których Bruno Duthoit kierował Orange Polska, zrealizowano wiele kluczowych działań dla długoterminowego rozwoju firmy. Rozpoczęły się na szeroką skalę inwestycje w internet światłowodowy, firma pozyskała częstotliwości, dzięki którym zdecydowanie zwiększy dostępność mobilnego internetu LTE. Zapoczątkowano zmiany, których celem jest cyfryzacja firmy, uczynienie z niej organizacji zdolnej do szybkiego reagowania na zmieniający się rynek i oczekiwania klientów. Klienci są w centrum wszystkich działań firmy, by mogła ona jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Wyraźnie zwiększyła się skala oszczędności kosztowych. Firma rozwinęła swoją działalność o nowe obszary wdrażając Orange Finanse i Orange Energia. Dziękuję Bruno Duthoit za jego ogromne zaangażowanie, efektywną realizację celów firmy i życzę  sukcesów w realizacji nowych wyzwań – powiedział Maciej Witucki, przewodniczący Rady Nadzorczej Orange Polska

Grupa Orange jest dumna, że posiada światowej klasy oraz wyróżniający się sukcesami  zespół zarządzający operacjami firmy w Europie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy ogłosić dzisiejsze zmiany, które promują rozwój istniejącego zespołu oraz wzmacniają synergię naszej działalności w całej Europie. Jestem szczególnie zadowolony, że Bruno Duthoit będzie teraz pracował u mojego boku, jako mój zastępca odpowiedzialny za Europę Centralną. Cieszymy się, że będziemy mogli korzystać z jego bogatego doświadczenia w ramach Grupy, w szczególności zdobytego w Orange Polska. Mam pełne zaufanie do zespołu zarządzającego działalnością w Europie i oczekuję dalszych sukcesów w nadchodzących latach– powiedział Gervais Pellissier.

Życiorys nowo powołanego prezesa Orange Polska:

Jean-François Fallacher jest prezesem Orange Romania, wiodącego operatora komórkowego na rumuńskim rynku, od 2011 roku. Orange Romania ma ponad 10 milionów klientów – połowę dorosłych obywateli Rumunii – oraz zatrudnia 3.000 osób.

Wcześniej, przez 20 lat, Jean-François Fallacher pełnił kluczowe funkcje w Grupie Orange, ostatnio jako prezes Sofrecom, należącej do grupy międzynarodowej spółki konsultingowej oraz w Holandii jako dyrektor operacyjny w spółce Wanadoo, dostawcy usług internetowych, a także kierownik ds. marketingu segmentu B2B w EuroNet Internet.

Jean-François ma rozległą wiedzę na temat know-how rynku telekomunikacyjnego w zakresie zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych, uzyskaną na różnych europejskich rynkach.

Absolwent kierunków inżynieryjnych na École Polytechnique, École Nationale Supérieure des Télécommunications w Paryżu oraz programu Rozwoju Biznesu Międzynarodowego w ESSEC Business School, Jean-François zdobywał doświadczenie w okresie ekspansji Internetu.

*  *  *

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl


Informacje prasowe

Wspólny abonament komórkowy dla całej rodziny z bonusem na Neostradę

22 stycznia 2016
Wspólny abonament komórkowy dla całej rodziny z bonusem na Neostradę

Orange rozszerza ofertę promocyjną planów abonamentowych. Od dziś do rabatów oferowanych przy zamawianiu Smart Planów LTE Open dochodzi jeszcze jeden - w wysokości aż 70 zł miesięcznie. Nowy rabat pozwala w całości pokryć koszt abonamentu za Neostradę wraz z opłatą za utrzymanie łącza. Dzięki temu, w cenie jednego abonamentu – Smart Plan LTE Open w ofercie Wspólnej - klienci Orange otrzymują nawet 4 karty SIM dla całej rodziny, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz i połączenia do wszystkich w kraju, pakiet minut i MB na usługi międzynarodowe i w roamingu oraz 50 GB na mobilny internet i Neostradę o prędkości nawet 80 Mb/s.

Nowa oferta jest dostępna w ramach promocji pod nazwą „Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę”, adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych Orange – telefonu domowego lub Neostrady.

Aby z niej skorzystać wystarczy podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę na usługi komórkowe Orange, wybierając w promocji Smart Plan LTE za 159,99 zł, w opcji bez telefonu. Od ceny abonamentu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy zawieranej na 24 miesiące – będzie naliczany rabat w wysokości 70 zł, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów korzystania z Neostrady wraz z opłatą za utrzymanie łącza lub na abonament za telefon domowy. W ten sposób, klienci którzy zdecydują się skorzystać z promocji i przenieść swoją rodzinę do Orange zapewnią jej tani dostęp do praktycznie wszystkich potrzebnych na co dzień usług telekomunikacyjnych – krajowych i międzynarodowych, oszczędzając w sumie aż 1 400 zł.

Oprócz nowej promocji, klienci usług stacjonarnych Orange nadal mogą korzystać z rabatów w wysokości 30 i 50 zł dostępnych w pozostałych opcjach Smart Planów LTE Open bez telefonu, z abonamentem w wysokości 59,99 zł lub 129,99 zł. Dzięki nim, za swoje usługi komórkowe, przez cały czas trwania umowy zapłacą co miesiąc odpowiednio 29,99 zł lub 79,99 zł.

Niezależnie od wybranego planu Smart Plan LTE Open bez telefonu, w cenie abonamentu są:

  • Nielimitowane rozmowy ze numerami we wszystkich krajowych sieciach telekomunikacyjnych,
  • Pakiet na mobilną transmisję danych – od 10 do 50 GB,
  • 400 minut na połączenia i 100 MB na internet w roamingu na terenie UE,
  • 100 minut na rozmowy międzynarodowe,
  • Od 1 do 4 kart SIM, w tym jedna przeznaczona do korzystania tylko z internetu mobilnego.

Promocja jest dostępna do odwołania.

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl


Informacje prasowe

Nawet 300 zł za stary telefon i konto w Orange Finanse – dla przenoszących numer do Orange

22 stycznia 2016
Nawet 300 zł za stary telefon i konto w Orange Finanse – dla przenoszących numer do Orange

Do 16 marca 2016 r., potrwa „Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange”, w której można dostać premię w wysokości nawet 300 zł. Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać ofertę z abonamentem za co najmniej 49,99 zł, oddać w salonie Orange stary telefon lub tablet i założyć konto bankowe w Orange Finanse.

150 złotych zyskają, klienci którzy przenosząc numer do Orange wybiorą ofertę na telefon komórkowy, z abonamentem za co najmniej 49,99 złotych, przyniosą do salonu Orange swój stary – nadal sprawny tablet lub telefon i założą nowe konto bankowe w Orange Finanse. Z promocji można skorzystać także przenosząc numer do usług internetu mobilnego Orange LTE Free Net. Oddając stary ale działający tablet lub telefon można w tym przypadku zyskać premię w wysokości 50 zł. Premia zostanie przekazana na konto w Orange Finanse, po opłaceniu przez klienta pierwszej faktury za usługi Orange zamówione dla przeniesionego numeru.

Kolejne 150 złotych to premia dla klientów, którzy zdecydują się aktywnie korzystać z nowego konta w Orange Finanse, zapewniając mu regularne wpływy o wysokości co najmniej 1000 zł/miesięcznie, przez maksimum 6 miesięcy. Premia w wysokości 25 zł, będzie co miesiąc przekazywana na konto klienta.

Zamawiając najtańszy abonament na telefon komórkowy objęty promocją, za 49,99 zł miesięcznie, klienci mogą wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów dostępnych już za 1 zł, a w cenie abonamentu otrzymują co miesiąc:

  • Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych
  • Pakiet na transmisję danych – 1 GB
  • 30 minut na połączenia i 50 MB na transmisję danych w roamingu na terenie UE,
  • 40 minut na rozmowy międzynarodowe.

* * *

Orange Finanse to prosta i przejrzysta bankowość dostępna za pośrednictwem smartfonów i komputerów dla wszystkich, którzy cenią swój czas i chcą mieć wygodny, szybki oraz bezpieczny dostęp do pieniędzy. Oferuje m. in Konto Osobiste, które otwierane i prowadzone jest bez opłat Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,5 % w skali roku oraz wygodny i szybki dostęp do kredytu gotówkowego. Z rachunku Orange Finanse bezpłatnie realizowane są przelewy krajowe, a bezpłatna karta debetowa umożliwia dostęp do sieci bankomatów i wypłatę gotówki w sklepach w czasie zakupów dzięki usłudze CashBack. Klienci mogą też za darmo korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności zbliżeniowych realizowanych telefonem komórkowym ze specjalną, zintegrowaną kartą SIM NFC.

Produkty Orange Finanse dostarczane przez mBank są dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej,  strony www.orangefinanse.com oraz w około 900 salonach Orange. Internetowy serwis transakcyjny oferuje m.in. inteligentną wyszukiwarkę historii, która pozwala na odnalezienie szukanej frazy już na podstawie trzech liter, a także narzędzie do planowania wydatków, ułatwiające zarządzanie domowym budżetem.

Orange Finanse to wspólny projekt mBanku - najbardziej innowacyjnego banku na świecie i Orange Polska, największego operatora szybkiego Internetu w Polsce.

Więcej informacji o ofercie i nowościach w Orange Finanse na stronie:www.orangefinanse.com.

Oferta dostępna w salonach Orange. Nie łączy się z promocją „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci w ofertach Smart Plan LTE”.

*  *  *

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Mediateka

Scroll to Top