Informacje prasowe

Już w czerwcu Orange Warsaw Festival

29 marca 2011
Już w czerwcu Orange Warsaw Festival

W 2011 roku po raz pierwszy Orange Warsaw Festival zabrzmi na nowym stadionie Legii. Będzie to premierowa, duża impreza muzyczna na tej nowoczesnej arenie. Zmienia się też termin festiwalu. Gwiazdy OWF zagrają w stolicy już 17 i 18 czerwca. Swój udział w imprezie potwierdzili muzycy ze Skunk Anansie, The Streets i Plan B.

Orange Warsaw Festival to wydarzenie, które od trzech lat stanowi ważny punkt na muzycznej mapie stolicy. Czwarta edycja będzie absolutnie wyjątkowa. Z imprezy kończącej muzyczne polskie lato staje się on wydarzeniem inaugurującym polski sezon festiwalowy. Już dziś wiadomo, że na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Skunk Anansie, The Streets i Plan B. Kolejne gwiazdy zostaną ogłoszone już wkrótce.

Skunk Anansie to zespół, który trzeba zobaczyć na żywo. Wyróżnia ich niesamowita energia na scenie, genialne riffy i Skin - jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek na świecie. Albumy „Paranoid & Sunburnt” oraz „Stoosh” przez lata nie straciły na sile. Sprzedali ponad pięć milionów płyt, a na szczytach list przebojów znalazło się siedem ich singli.

Orange Warsaw Festival 2011 będzie też częścią najnowszej trasy koncertowej The Streets. Nie od dziś wiadomo, że występy Mike Skinnera należą do scenicznych majstersztyków. Jego zabawy z fanami w „Go Low” i „Go Moses” to najbardziej wyczekiwane elementy występu. Legendarny jest profesjonalizm Skinnera i rzadka umiejętność prezentowania na scenie „grime’u”, czyli brytyjskiej odmiany hip-hopu.

Kolejnym zespołem, który potwierdził już swój udział w festiwalu jest Plan B, czyli Ben Drew. W 2010 roku podbił listy przebojów albumem „The Defamation of Strickland Banks”, który jest połączeniem pięknych soulowych melodii z hip-hopem. Początki jego muzycznej kariery to jednak głośny, surowy krzyk złości chłopaka ze wschodniego Londynu. Dla wielu szokujący, dla innych windujący brytyjski hip-hop na zupełnie nowy poziom.

Partnerem Orange w organizacji festiwal już po raz drugi będzie TVN. Połączenie możliwości obu firm pozwoli przygotować wydarzenie muzyczne na światowym poziomie, zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym.


Informacje prasowe

Telewizja przez internet na orange.pl

25 marca 2011
Telewizja przez internet na orange.pl

Na portalu orange.pl ruszył serwis „web TV” z 9 kanałami telewizyjnymi. Znajdziemy tu najświeższe informacje, sport i rozrywkę - zawsze w zasięgu ręki, na ekranie komputera.

Wszyscy klienci TP i Orange mogą po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/webtv.phtml oglądać kanały: Orange sport info, 4fun.tv, Rebel:tv, TV Silesia, Fashion TV, BBC World, Euronews oraz 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim. Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich internautów.

Do zalogowania się w serwisie konieczne są login i hasło – te same, które klienci wykorzystują by zyskać dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku). Klienci Orange, którzy nie mają jeszcze konta na portalu, mogą je w prosty sposób założyć na stronie: http://www.orange.pl/zaloguj.phtml, Klienci TP powinni zarejestrować się na portalu orange.pl, posługując się numerem telefonu TP i numerem PIN (numer do automatycznej obsługi Klienta na błękitnej linii tp) a jeśli go nie mają - powinni skontaktować się z  Błękitną linią 19393.

* * * * *

Orange sport info – informacyjny kanał sportowy, zapewnia kompletną dawkę najświeższych sportowych wiadomości. Relacjonujący najważniejsze wydarzenia serwis "Sport raport" nadawany jest co godzinę. Ponadto, na antenie Orange sport info można oglądać bezpośrednie transmisje meczów Ligue 1, francuskiej ligi rugby - Top 14, Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, a także premierowe odcinki programów autorskich: "Dzień z Mistrzem", "Mój pierwszy raz" oraz "Piękna i Bestia". Jak komentują mecze prawdziwi wielbiciele futbolu,  można przekonać się oglądając programy z serii "Teraz Kibice Mówią".

Fani sportu mogą obejrzeć reportaże, wywiady i magazyny: piłkarskie "Top gol", "Świat piłki nożnej", Ligue 1 raport i Liga Sagres raport, motoryzacyjne: "FIM moto show" i Mobile 1 oraz koszykarskie: "Magazyn FIBA" i "NBA Real".

Widzowie też mają głos! W czasie "Nocnego Hyde Parku" (22:15-23.00) można dzwonić do studia na numer 22 654 05 50 oraz wysyłać opinie na adres e-mail: hydepark@orangesport.pl.

4Fun.tv - to nie tylko stacja muzyczna, to sposób interaktywnego komunikowania z widzami. 4fun.tv skierowana jest do ludzi młodych, ambitnych i lubiących się dobrze bawić.

Rebel.tv - Kanał muzyczny prezentujący muzykę, wideoklipy, programy, których nie można zobaczyć w innych telewizyjnych o profilu muzycznym obecnych na rynku polskim.

Fashion TV - Kanał telewizyjny poświęcony modzie. Emituje pokazy znanych projektantów mody.

TV Silesia - Informacyjno-publicystyczny program nadawany ze Śląska. Prezentacja kultury, dziedzictwa, historii a także sportu, gospodarki i biznesu regionu.

BBC World - 24-godzinny międzynarodowy kanał informacyjny.

Euronews - Informacyjna stacja telewizyjna nadająca co 30 minut wiadomości z Europy i ze świata z perspektywy europejskiej.

France 24 (ang. i fr.) - pierwsze francuskie stacje informacyjne nadające 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Informacje prasowe

Weekend z Orange – zbuduj swoje wirtualne miasto

25 marca 2011
Weekend z Orange – zbuduj swoje wirtualne miasto

W najbliższy weekend, wszyscy klienci Orange będą mogli bezpłatnie pobrać na telefon pełną wersję gry Java - SimCity™ Deluxe i wcielić się w budowniczego wirtualnego miasta.

SimCity™ Deluxe jest komórkową wersją znanej na całym świecie gry komputerowej, w której grający wciela się w rolę burmistrza i planisty budującego miasto. Zadanie stojące przed graczem nie jest łatwe. Musi zaplanować mapę miasta, wybudować domy, drogi, parki czy stadiony ale także przygotować się na walkę z przestępczością, zanieczyszczeniem, pożarami, a nawet huraganami!

W marcowej edycji Weekendów z Orange można dostać za darmo pełną wersję SimCity™ Deluxe i sprawdzić jakiej rozrywki dostarczają gry Java na telefon komórkowy. Z oferty może skorzystać każdy klient Orange, który pobierze grę na telefon w najbliższy weekend, czyli od piątku 25 marca, od godz. 20.00,  do niedzieli 27 marca  2011 roku, do godz. 23.59. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści SIMCITY pod numer  80200. W odpowiedzi przesłany zostanie SMS z linkiem, za pomocą którego gra zostanie pobrana i zainstalowana w telefonie.

Każdy klient Orange otrzymuje grę za darmo, to znaczy, że nie jest naliczana opłata za pobranie gry oraz transmisję danych za pomocą APN WAP. W przypadku połączenia z wykorzystaniem APN Internet, koszt transmisji danych jest płatny wg cennika oferty, z której korzysta klient, gra dostępna jest bezpłatnie.

Weekendy z Orange to propozycja dla klientów Orange, dzięki której, w każdy ostatni weekend miesiąca mogą bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe na telefon. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju oferty abonowanej przez klienta, wystarczy aktywna karta SIM w sieci Orange. SimCity™ Deluxe to jedna z wielu gier Java, które klienci Orange mogą pobierać na swoje telefony komórkowe.

Więcej o usłudze:

www.Orange.pl/gry

Scroll to Top