Informacje prasowe

Kampania reklamowa z Orange pozytywnie wpłynęła na firmy

13 lutego 2013
Kampania reklamowa z Orange pozytywnie wpłynęła na firmy

Niemal 70% przedsiębiorców, którzy otrzymali od Orange pakiet reklamowy, odczuło pozytywny wpływ kampanii na prowadzoną działalność gospodarczą. Dodatkowo, udział w akcji wzmocnił pozytywny wizerunek firm, co deklarowało 65% z nich. Najważniejszym rezultatem jest poprawa wyników biznesowych przedsiębiorców. Co trzeci zaobserwował wzrost liczby zapytań o ofertę firmy, niemal tyle samo zanotowało wzrost liczby klientów, co czwarty uczestnik projektu zauważył też wzrost obrotów firmy i ilości zawieranych transakcji.

- Mogę stwierdzić z całą pewnością, że reklama na bilbordach i w Głosie Wielkopolskim sprawiła, że nasi klienci poczuli się dumni, że pojawiamy się w takich mediach i że dokonali zakupu właśnie w naszej firmie. Sądzę, że reklama bardzo pozytywnie wpłynęła na wizerunek Studio Rolety – powiedziała Katarzyna Osuch z firmy uczestniczącej w projekcie.

Innowacyjne na polskim rynku przedsięwzięcie, realizowane w minionym roku przez Orange, umożliwiło promocję niemal 500 przedsiębiorcom w całej Polsce. Było jednym z wielu działań ułatwiania firmom rozwoju biznesu. Projekt prowadzony był w dwóch odsłonach. Pierwsza akcja reklamowa skierowana była do najbardziej lojalnych klientów Orange, później był konkurs „Reklama dla Firm” do wszystkich przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą. Obie zostały zainicjowane zeszłorocznym rebrandingiem, który zamienił TP na Orange, a ich celem było podkreślenie roli Orange we wsparciu przedsiębiorców w Polsce. Patronat nad konkursem „Reklama dla Firm” objęła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

* * *

Udział w niestandardowej akcji Orange dla Firm pozytywnie ocenia aż 85% przedsiębiorców. Wśród uczestników projektu klienci Orange stanowili ponad połowę (52%). Jednak, co ciekawe, uczestnicy akcji korzystający na co dzień z usług innych operatorów mają zdecydowanie lepsze zdanie o marce Orange i znacznie chętniej rozważają zmianę dostawcy (56%) niż przedsiębiorcy, którzy nie mieli kontaktu z projektem (14%). Powyższe dane pochodzą z badania przeprowadzonego w listopadzie 2012 roku przez Millward Brown SMG/KRC dla Orange.

Więcej informacji:

www.reklamadlafirm.pl

* * *

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Cztery darmowe audiobooki na przedłużony Weekend z Orange

11 lutego 2013
Cztery darmowe audiobooki na przedłużony Weekend z Orange

W najbliższy Weekend z Orange, który rozpoczyna się tym razem w poniedziałek (11 lutego) i potrwa przez cały tydzień, będzie można po raz kolejny przetestować serwis audioteka.orange.pl. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie ściągnąć na swój telefon, tablet lub komputer aż 4 promocyjne audiobooki. Wystarczy pobrać aplikację mobilną albo wysłać bezpłatny SMS o treści „W” pod numer  80200.

Tym razem w ramach Weekendu z Orange do wysłuchania są 4 tytuły, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie: „Bajki Robotów” autorstwa Stanisława Lema, thriller znanego norweskiego pisarza Jo Nesbo „Człowiek Nietoperz", romans autorstwa Kasi Błeszyńskiej pod tytułem „Miłosne konstelacje”, a także propozycja dla młodszych miłośników książek - „Tarantula, Klops i Herkules” Joanny Olech.

Audiobooki można pobierać bezpłatnie w czasie trwania promocji, czyli od godziny 00:00 dzisiaj (11 lutego 2013), do w poniedziałku 18 lutego, do godziny 23:59. Wysyłając bezpłatnego  SMS-a o treści „W” na numer 80200, klient otrzyma kod uprawniający do pobrania jednego audiobooka. Aby pobrać następny, wystarczy wysłać kolejny SMS. W ramach promocji każdy klient może otrzymać wszystkie 4 audiobooki. Klienci pobierający bezpłatną aplikację mobilną ze strony www.audioteka.orange.pl/aplikacja nie muszą zamawiać kodów SMS-ami, wszystkie cztery tytuły znajdą na swojej półce z audiobookami - po uruchomieniu aplikacji.

Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemem Android. Pobranie aplikacji audioteka może być płatne zgodnie z planem taryfowym klienta. Pobranie promocyjnych audiobooków za pomocą aplikacji w czasie trwania promocji jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej promocji Weekendów z Orange  można znaleźć na stronie www.orange.pl

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Nowa oferta Biznes Pakietu – nielimitowane rozmowy i szybki internet dla firm w korzystnej cenie

11 lutego 2013
Nowa oferta Biznes Pakietu – nielimitowane rozmowy i szybki internet dla firm w korzystnej cenie

Orange Polska wprowadza nową, uproszczoną i korzystniejsza ofertę Biznes Pakietu, czyli zestawu usług telekomunikacyjnych oraz udogodnień ułatwiających prowadzenie firmy. Do wyboru są 4 opcje przeznaczone dla średnich firm oraz 4 dla dużych przedsiębiorstw. Klienci korzystający z Biznes Pakietu otrzymują w ramach stałej miesięcznej opłaty m.in. plan taryfowy z nielimitowanymi rozmowami, profesjonalny biznesowy Internet, hosting, darmowy e-sklep oraz wirtualną centralkę do zarządzania połączeniami telefonicznymi w firmie.

Oferta Biznes Pakietu dla średnich firm składa się z: Internetu DSL prędkością do 10 Mb/s, od 1 do 6 zewnętrznych linii telefonicznych oraz wirtualnej centralki PBX zarządzającej nawet 20 numerami wewnętrznymi. Usługa pozwala na zachowanie dotychczasowych numerów telefonicznych firmy, nie wymaga też wymiany aparatów telefonicznych, z których korzysta firma.

Klienci mogą korzystać z planu podstawowego z nieograniczonymi połączeniami na numery stacjonarne w sieci Orange Polska lub z planu nielimitowanego, który umożliwia rozmowy bez ograniczeń ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w kraju.

Decydując się na Biznes Pakiet klienci otrzymują profesjonalny internet stacjonarny z prędkością do 10 Mbit/s, wraz z stałymi adresami IP, dzięki którym można uruchomić serwer WWW, a także aplikacją pozwalającą na utworzenie e-sklepu. Bezprzewodowa sieć Wi-Fi pozwala na korzystanie z internetu i urządzeń biurowych.

W pakiecie znajdują się także dodatkowe funkcjonalności, takie jak wirtualny fax (fax2mail), biznesowy pakiet hostingowy, oraz pakiet bezpieczeństwa (firewall). Stała, opłata abonamentowa - od 139 zł netto (170,97 zł z VAT) miesięcznie - za wszystkie wymienione wcześniej usługi pozwala firmom starannie zaplanować wydatki i nie martwić się o wysokość rachunków telefonicznych.

Oferta Biznes Pakietu dla dużych firm przeznaczona jest dla przedsiębiorstw posiadających już centrale PABX i zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Umożliwia im korzystanie z symetrycznego dostępu do internetu, hostingu, firewalla, e-sklepu, wirtualnego faksu i WiFi. Dodatkowo w ramach tej usługi firma może swoje oddziały połączyć w sieć VPN. Jeżeli firma nie posiada własnej centrali może skorzystać z oferty Orange: Centrala Diatonis doskonale współdziała z usługą Biznes Pakiet.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top