Informacje prasowe

Koszulki „Wasyl jesteśmy z Tobą” pomogą niepełnosprawnym dzieciom

09 września 2009
Koszulki „Wasyl jesteśmy z Tobą” pomogą niepełnosprawnym dzieciom

Przed eliminacyjnym meczem Polska-Irlandia Północna piłkarze oraz sztab reprezentacji wyszli na boisko w specjalnych koszulkach poświęconych Marcinowi Wasilewskiemu. Teraz t-shirty z numerem 13, napisem „Wasyl jesteśmy z Tobą" oraz autografami całej drużyny zostaną zlicytowane a dochód z ich sprzedaży przekazany na konto Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

Marcin Wasilewski został brutalnie sfaulowany w meczu ligowym 30 sierpnia. Spowodowana faulem ciężka kontuzja pozbawiła go możliwości gry w reprezentacji i postawiła pod znakiem zapytania jego dalszą karierę piłkarską.

Reprezentacja Polski, główny sponsor Orange i Wirtualna Polska postanowiły zamanifestować wsparcie dla Marcina, a jednocześnie wesprzeć dzieci wymagające rehabilitacji. Koszulki z podpisami piłkarzy zostaną 9 września wystawione na specjalną aukcję na portalu Wirtualna Polska. Pieniądze z ich sprzedaży zasilą obozy aktywnej rehabilitacji prowadzone przez Fundację Aktywnej Rehabilitacji. To jedyna ogólnopolska organizacja z kompleksowym programem aktywizacji społecznej dzieci, poruszających się na wózkach inwalidzkich (www.far.org.pl). Jedna z koszulek,  ze specjalnymi życzeniami od kolegów trafi bezpośrednio do Marcina Wasilewskiego.

Aby zdobyć koszulkę zaloguj się na www.aukcje.wp.pl

Informacja o kontuzji zawodnika dla wszystkich kibiców reprezentacji była szokiem. To osobisty dramat jednego z najlepszych polskich zawodników. Orange wspiera Marcina w tym trudnym momencie. Taką możliwość mają również kibice. By wysłać Marcinowi życzenia oraz słowa otuchy wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: ww.bialoczerwoni.com.pl


Informacje prasowe

Ponad 50 tys. osób na koncertach Orange Warsaw Festival

07 września 2009
Ponad 50 tys. osób na koncertach Orange Warsaw Festival

Koncerty tegorocznego Orange Warsaw Festiwal cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Muzycznej uczcie nie przeszkodził deszcz, ani wiatr. Ogółem w koncertach i imprezach dodatkowych wzięło udział ponad 50 tysięcy widzów.

Fani na długo zapamiętają występ formacji N*E*R*D - producent i raper Pharell Williams nawiązał świetny kontakt z publicznością, rozgrzewając tłum skaczący w tak rockowo-punkowej muzyki. Występujący zaraz po nim muzycy z Groove Armady mieli więc ułatwione zadanie - mieszanka dobrze znanych hitów i premierowych utworów sprawiła, że zgromadzeni pod sceną widzowie przygotowali dla zespołu niekończącą się owację.

Nie byli rozczarowani również Ci, którzy wybrali mniejszą scenę. Po dobrych występach Out of Tune i Skinni Patrini, na scenę wkroczył Calvin Harris. Młody Szkot rozkręcił publiczność, serwując jej swoje największe hity. Na kolejny koncert - nowojorskiej formacji MGMT - trzeba było przyjść sporo wcześniej, żeby dotrzeć w okolice sceny. Fani zespołu wypełnili park, tłum kończył się tuż przed ulicą Świętokrzyską.

Podczas festiwalu nie zabrakło dodatkowych atrakcji, które dla mieszkańców Warszawy przygotował Orange. Na placu przed Teatrem Dramatycznym powstała specjalna strefa, w której każdy - niezależnie od wieku - miał szanse postawić pierwsze kroki w świecie muzyki i nowych technologii. Odwiedzający Strefę Orange mogli nauczyć się dzidżejki i beatboxu, spróbować swoich sił w breakdance, albo wziąć udział w warsztatach graffiti.

Odnalezienie się wśród wszystkich dodatkowych atrakcji ułatwił uczestnikom mobilny przewodnik po festiwalu Orange Navi - specjalna aplikacja pozwalająca na sprawdzenie godzin koncertów, mapki terenu czy umówienie się ze znajomymi. W czasie festiwalu skorzystało z niej ponad 10 tysięcy osób, czyli co piąty uczestnik imprezy. Ogromnym zainteresowanie cieszyła się również transmisja na żywo z koncertów - jak do tej pory był to najliczniej oglądany koncert w streamingu na żywo. Łącznie z dodatkowych usług dostępnych na WAP, w IP TV i w internecie skorzystało ponad 5 tysięcy osób.

„Cieszy mnie to, że coraz więcej osób korzysta z zaawansowanych usług, jak streaming czy mobilny przewodnik. Nowoczesne technologie upraszczają dostęp do informacji, a wyniki pokazują, że klienci doceniają nasze starania. Wierzę, że innowacyjne rozwiązania, które dziś wprowadzamy, wyznaczają standardy, które za jakiś czas będą powszechne" - komentuje prezes PTK Centertel, Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich fanów jest możliwość ściągnięcia ekskluzywnego kontentu Orange Warsaw Festiwal. Wysyłając bezpłatny SMS na numer 8089 o treści FESTIWAL, klienci Orange otrzymają link do serwisu WAP, gdzie znajdą dzwonki, tapety i ring back tony dostosowane do modelu ich telefonu.

Więcej informacji o usłudze na stronie www.orangemusic.pl


Informacje prasowe

Telekonferencja Orange – nowa usługa dla wszystkich

07 września 2009
Telekonferencja Orange – nowa usługa dla wszystkich

Od 7 września br. Orange udostępnia nową usługę telekonferencji, z której mogą korzystać użytkownicy telefonów we wszystkich sieciach. W odróżnieniu od innych ofert tego typu, usługa nie wymaga wykupywania abonamentu czy instalowania dodatkowych aplikacji i pozwala na połączenie nawet z kilkudziesięcioma osobami jednocześnie.

Telekonferencja Orange nie wymaga zamawiania czy aktywacji żadnej usługi. Korzystać z niej można dzwoniąc z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego, zarówno krajowego jak i zagranicznego. Opłata za połączenia telekonferencyjne jest naliczana jak za zwykłe połączenia do sieci Orange, zgodnie z planem taryfowym dzwoniącego. Dzięki temu usługa pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze - upraszcza kontakt z przyjaciółmi, pracownikami czy kontrahentami niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Aby zorganizować telekonferencję wystarczy zadzwonić pod numer 500 990 990,  zarezerwować wirtualny pokój telekonferencyjny i wprowadzić numer PIN umożliwiający dostęp dla uczestników konferencji. Dokonana w ten sposób rezerwacja jest ważna przez

7 dni. Klient ma możliwość rezerwacji daty i godziny telekonferencji, przedłużenia rezerwacji, zmiany kodu PIN oraz sprawdzenia zarezerwowanego terminu. Sterowanie usługą i wybór opcji odbywa się za pomocą klawiatury telefonu zgodnie z komunikatami głosowymi systemu telekonferencyjnego.

Przyłączenie się do telekonferencji zaproszonych osób następuje po wybraniu numeru 500 990 990 i podaniu numeru PIN ustalonego przez osobę rezerwującą.

Więcej informacji o usłudze na stronie www.orange.pl

Scroll to Top