Informacje prasowe

Laptop tańszy z internetem Orange

05 sierpnia 2011
Laptop tańszy z internetem Orange

Orange przygotował specjalną ofertę dla klientów salonów komputerowych, m.in.: Komputronik, Reactor, Alsen i Sferis, które oferują także usługi internetowe Grupy TP. Kupując laptopa wraz z internetem mobilnym Orange, klient otrzymuje rabat na sprzęt. W ten sposób można zyskać nawet ponad 600 zł.

Wysokość rabatu zależy od wybranej opcji internetu Orange. Poniżej szczegóły oferty:

 

Opcja internetu Orange

 

Wysokość rabatu na laptopa
 

Orange Free 59zł

 

184,50 zł

 

Orange Free 99zł

 

492,00 zł

 

Business Everywhere Standard

 

307,50 zł

 

Business Everywhere Premium

 

615,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tej chwili Grupa TP współpracuje z ponad 200 salonami komputerowymi w całym kraju. Pełna lista dostępna jest na stronie http://salony-orange.wp.pl/

Jesienią planowane jest nawiązanie współpracy z kolejnymi punktami. Dzięki temu do końca roku oferta będzie dostępna w około 560 sklepach komputerowych.


Informacje prasowe

Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange

02 sierpnia 2011
Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange

Klienci Orange mogą już korzystać z 32 gier nowej generacji na smartfony. Ich producentem jest  firma Gameloft, wiodący światowy wydawca gier elektronicznych i społecznościowych.  

Gry HD+ wyróżniają się  grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości oraz wyjątkowym realizmem. Dostępne są na ponad 50 różnych smartfonów, między innymi na Samsung Galaxy S i Samsung Galaxy S2, Nokia N8, HTC Desire HD, Sony Ericsson Xperia™ X10i, Xperia™ Play czy LG Optimus Black.

Aby dodać wiarygodności rozgrywce, gry HD+ zawierają opcje zbliżone do tych, które znaleźć można na konsolach przenośnych  W ofercie znajdują się także gry 3D najwyższej jakości na takie urządzenia jak LG Optimus/Swift 3D oraz HTC Evo 3D. W najbliższych miesiącach zostaną udostępnione kolejne gry.

Klienci Orange znajdą gry Gameloft na portalu mobilnym Orange w cenie 11.07 złotych z VAT http://m.orange.pl

“Bardzo cieszymy się z decyzji Orange Polska o udostępnieniu gier HD+ na platformy Android oraz Symbian 3 przez ich portal mobilny”  stwierdził Jean-Baptiste Godinot, dyrektor Gameloft na Europę Środkową i Wschodnią. „Orange poczyniło duży krok naprzód, wzmacniając swoją pozycję lidera w dziedzinie usług i rozrywki mobilnej”.

Dominique Lesage, dyrektor Kontentu Grupy TP stwierdził: “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Gameloft w udostępnianiu ich gier HD+ i 3D na otwartą platformę Android. Dzięki tym grom naszych klientów czeka mnóstwo doskonałej zabawy.”

Poniżej opis wybranych gier:

  • Asphalt 6: Adrenaline

Wyścigi, jakich jeszcze nie było - seria Asphalt właśnie otrzymała zastrzyk adrenaliny.  Skorzystaj z 40 samochodów i motocykli firm Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati i innych producentów, znanych na cały świat. Ruszaj na ulice Los Angeles, Tokio, Wysp Bahama czy innych, przepięknych miejsc oraz zmierz się z rywalami w trybie lokalnym/sieciowym dla nawet 6 graczy.

  • Modern Combat 2: Black Pegasus

W Modern Combat 2: Black Pegasus musisz dokończyć misję rozpoczętą w pierwszej części gry - jednej z najbardziej docenianych gier FPS na smartfony. Tym razem walczyć będziesz jednak na frontach na całym świecie. Wciel się w jedną z 3 grywalnych postaci i ruszaj na 12 pól bitewnych, położonych na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej i Ameryce Południowej. Do dyspozycji masz 15 realistycznie odtworzonych rodzajów broni, które możesz zebrać od pokonanych wrogów i wyposażyć w różne akcesoria.

  • Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles

Jerozolima, rok 1191. Trwa Trzecia Krucjata. Krzyżowcy i Saraceni toczą zaciekłe boje w Ziemi Świętej. Masz na imię Altaïr i jesteś Mistrzem Asasynów, wysłanym przez swój Zakon, aby wykraść Templariuszom kielich, który może zakończyć Krucjaty. Opanuj umiejętności asasyna, korzystaj z akrobatycznych ruchów i twórz serie ataków zadając ciosy mieczem i zdradliwe kopniaki.

  • Dungeon Hunter 2

Druga odsłona niesamowitej gry RPG akcji wkracza na twój smartfon z systemem Android. Powracasz do krainy Gothicus jako syn nieśmiertelnego króla. Przetrwaj wojnę, ucieknij z więzienia, podróżuj przez swe królestwo i uratuj je! Wkrocz w mroczną krainę fantasy Gothicus i podziwiaj grafikę HD. Wybierz spośród 3 klas postaci, z których każda posiada 2 specjalizacje. Rozwijaj dziesiątki umiejętności swojej postaci i zbierz setki unikatowych przedmiotów, w tym broń krótką i dystansową. Noszona broń wpływa na wygląd i umiejętności twojej postaci.

  • Katalog zawiera również gry dla mniej zaawansowanych graczy, takie jak UNO (gra karciana), Let’s Golf! 2 czy Block Breaker Deluxe 3 (premiera wkrótce) – trzecią odsłonę najsłynniejszej serii gier w zbijanie cegiełek na komórkach.


Informacje prasowe

Orange rozdaje klapki

29 lipca 2011
Orange rozdaje klapki

W letniej promocji Orange, każdy klient innej sieci, który zdecyduje się na przejście  do Orange otrzyma atrakcyjny pakiet minut i nowoczesny telefon już od złotówki.

Każdy klient, przenoszący swój numer do Orange nie zapłaci za jeden miesięczny abonament i otrzyma bezpłatne 30 minut do wszystkich sieci komórkowych oraz stacjonarnych przez trzy kolejne miesiące.

Dodatkowo będzie mógł wybrać Nokię E52, Nokię C7-00 lub Samsunga Galaxy S już od złotówki.

Przed salonami Orange w całej Polsce rozdawane będą pojedyncze, letnie japonki. Aby skompletować parę, zapraszamy do salonu by wysłuchać szczegółów oferty i zapoznać się z telefonami.

Oferty oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.pl/

Scroll to Top