Informacje prasowe

Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

08 grudnia 2008
Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

Orange wprowadza Pakiety roamingowe data. Dzięki nowej usłudze klienci oferty Orange dla Firm mogą bez obaw korzystać z transmisji danych i z wyprzedzeniem planować jej koszty.

Klienci mają do wyboru cztery pakiety transmisji danych, do wykorzystania wyłącznie na przesyłanie danych (GPRS) w roamingu. Oferta wygląda następująco:

  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet UE - (Kraje Strefy 1 - Unia Europejska, wg podziału w Cenniku usług w roamingu), w cenie 225,70 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet Świat - (Wszystkie strefy roamingowe), w cenie 408,70 z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 10 MB Mail Świat, w cenie 109,80 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet dzienny 50 MB Internet UE, w cenie 71,98 zł z VAT za każdy wykupiony pakiet.

Po wykorzystaniu limitu wynikającego z pakietu korzystanie z transmisji danych odbywa się zgodnie z Cennikiem usług w roamingu.

Usługa jest dostępna dla klientów planów abonamentowych Orange dla Firm posiadających aktywną usługę roamingu międzynarodowego z ofertą Eurotaryfa. Pakiet można zamówić wysyłając  SMS pod numer 8049. W treści należy wpisać odpowiednio: ME100 (100 MB Internet UE), MS100 (100 MB Internet Świat), MS10 (10 MB Internet Mail Świat), DE50 (Pakiet dzienny 50 MB Internet UE). Zamówienie można złożyć także za pomocą www.orange.pl/online, telefonicznie pod numerem Orange Biura Obsługi Klienta *600 a także w Punktach Sprzedaży Orange.

Więcej informacji znajduje się na:

http://www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=2625157&id=3354299


Informacje prasowe

Czek na 25 tys. zł. dla dzieci w mikołajkowym meczu charytatywnym Orange

06 grudnia 2008
Czek na 25 tys. zł. dla dzieci w mikołajkowym meczu charytatywnym Orange

Wynikiem 7:2 dla Orange zakończył się doroczny mecz charytatywny pomiędzy drużynami „Orange i przyjaciele" oraz Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. Zwycięzcy spotkania przekazali czek na 25 tys. zł. dzieciom z warszawskiego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło".

W hali piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się dziś pasjonujący mecz pomiędzy ekipą „Orange i Przyjaciele" a Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pomarańczowych, prowadzonych przez trenera Stefana Majewskiego.

Po emocjach sportowych zwycięzcy przekazali czek o wartości 25 tys. zł., na rzecz organizacji zimowych wyjazdów wypoczynkowych dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło" z Warszawy. Nagroda została ufundowana przez Fundację Grupy TP.

Organizatorzy przygotowali także atrakcje w czasie i po meczu dla dzieci - m.in. stoiska EA Sports z grą FIFA 2009, gry i zabawy sprawnościowe, konkursy z nagrodami oraz specjalne prezenty z okazji Mikołajek, które wręczył Św. Mikołaj.

To już czwarty mikołajowy mecz charytatywny organizowany przez nas i jak zwykle emocji nie brakowało - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes zarządu PTK Centertel. - Dzisiaj wygrała drużyna „Orange i Przyjaciele", ale prawdziwymi zwycięzcami są dzieci.

W składzie drużyny „Orange i Przyjaciele", oprócz pracowników PTK Centertel, znaleźli się tak znakomici zawodnicy jak: Tomasz Iwan, Tomasz Kłos, Dariusz Dziekanowski czy Piotr Świerczewski. Dziennikarzy godnie reprezentowali m. in., Tomasz Zubilewicz z TVN, Robert Błoński z Gazety Wyborczej czy Dariusz Tuzimek z nSport, który prosto z meczu pojechał do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie wstąpił w związek małżeński.

Obie drużyny obserwował Leo Beenhakker. Na zakończenie meczu zostali wybrani dwaj najlepsi zawodnicy tego dnia. W drużynie „Orange i przyjaciele" był to Piotr Świerczewski, natomiast gwiazdą dziennikarstwa został Sergiusz Ryczel z TVN.

Więcej informacji o drużynie dziennikarzy można znaleźć na stronie internetowej www.reprezentacjadziennikarzy.pl.


Informacje prasowe

4fun.tv za darmo w Mobilnej Telewizji Orange

05 grudnia 2008
4fun.tv za darmo w Mobilnej Telewizji Orange

W Mobilnej Telewizji Orange można teraz bezpłatnie korzystać z kanału telewizyjnego 4fun.tv. Użytkownicy znajdą w nim najlepszą muzykę, zabawy interaktywne i programy rozrywkowe. Oprócz tego w standardowej ofercie czekają na nich 34 kanały telewizyjne na żywo i kilka tysięcy plików filmowych Video na Życzenie.

Mobilna Telewizja w Orange działa od 2005 roku. Umożliwia dostęp przez telefon do 34 kanałów telewizyjnych na żywo, między innymi nowego kanału sportowego - Orange Sport. W ofercie znajdują się także pliki video na życzenie z najnowszymi serialami i popularnymi programami rozrywkowymi. Korzystając z nich można zobaczyć między innymi przedpremierowe odcinki serialu „Brzydula", najnowszy sezon „Włatców Móch" oraz zapisy koncertów Orange Warsaw Festival.

Jedną z nowych propozycji jest bezpłatny dostęp do kanału 4fun.tv. Oprócz oglądania programu na żywo, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnej oferty stacji - głosować na ulubione utwory, ściągać ich dzwonki, brać udział w konkursach a także korzystać z czata SMS oraz serwisów randkowych.

- Razem z 4fun.tv chcemy pokazać Klientom Orange, że dzięki telefonom komórkowym mogą w pełni korzystać z rozrywek multimedialnych i najwiekszej na rynku oferty mobilnych kanałów telewizyjnych. Kanał 4fun.tv jest bardzo dobrze odbierany przez młodych ludzi, dlatego cieszy nas wspólna akcja jaką dla nich przygotowaliśmy - mówi Ryszard Lindner, dyrektor Departamentu Marketingu Usług Dodanych w PTK Centertel.

- Współpracujemy z Orange już od dawna, a wszechstronna i innowacyjna oferta multimedialna operatora, idealnie współgra ze strategia 4fun.tv i naszym wizerunkiem - kanału interaktywnego, aktywnie korzystającego z nowinek technologicznych - mówi Ewa Czekała, dyrektor Zarządzająca 4fun.tv.

Telewizja 4fun.tv to pierwsza w Polsce interaktywna stacja muzyczna, której widzowie mają stały i bezpośredni wpływ na zawartość programową. Kanał ma w swojej ofercie nie tylko największe hity muzyczne ale także wiele programów muzyczno - rozrywkowych: Kartony, 10!, Top Tygodnia oraz tematyczne Weekendy Specjalne.

Warunkiem skorzystania z oferty Telewizji Mobilnej Orange jest posiadanie telefonu obsługującego streaming. Bezpłatna promocja obowiązuje do 18 grudnia 2008 roku. Usługa Mobilnej Telewizji Orange jest dostępna od 60 groszy za minute lub bez limitów, w cenie 19 zł miesięcznie (dostęp do wszystkich standardowych kanałów TV oraz z bezpłatny dostęp do portala Orange World). Wiecej na wap.orange.pl lub na stronach www.orange.pl

Scroll to Top