Informacje prasowe

Mecze Pucharu Anglii na żywo tylko w Orange sport

07 marca 2013
Mecze Pucharu Anglii na żywo tylko w Orange sport

Od 10 marca, wyłącznie na antenie kanału Orange sport będzie można oglądać na żywo mecze Pucharu Anglii (FA Cup) - najstarszych klubowych rozgrywek piłkarskich świata. Stacja pokaże wybrane mecze w obecnym i w kolejnym sezonie. Ponadto, wkrótce fani piłki nożnej będą mogli w Orange sport śledzić także mecze reprezentacji Anglii rozgrywane na legendarnym stadionie Wembley.

- Piłkarskie rozgrywki pucharowe w Orange sport cieszą się dużą popularnością, nasi widzowie mogą śledzić mecze Pucharu Polski, Francji i Niemiec. Odbywający się niedawno mecz Bayern  - Borussia Dortmund podczas ćwierćfinału Pucharu Niemiec był absolutnym hitem, zgromadził przed telewizorami niemal półmilionową widownię. Dlatego rozszerzamy ofertę i zdobywamy nowe prawa piłkarskie, również na wyłączność  – mecze Pucharu Anglii na żywo będzie można obejrzeć tylko w Orange sport – powiedziała Maja Porczyńska, dyrektor Produkcji Kontentu Orange Polska.

Pierwsze spotkanie z angielska piłką  rozpocznie się od ćwierćfinałowego starcia dwóch potęg: Manchesteru United i Chelsea Londyn, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 marca. Transmisja rozpocznie się o godz. 17.15. Podczas tego spotkania na pewno nie zabraknie emocji - podopieczni sir Alexa Fergusona po klęsce w Lidze Mistrzów będą za wszelką cenę chcieli wygrać FA Cup. Byłoby to dla nich rekordowe 12 zwycięstwo w rozgrywkach. Z kolei dla ekipy Rafy Beniteza, która broni tytułu, wobec słabych wyników w lidze, może być to jedyna szansa na trofeum w tym sezonie.

Kolejna nowość w ofercie piłkarskiej Orange sport to mecze reprezentacji Anglii rozgrywane na stadionie Wembley – najbliższy mecz na antenie Orange sport widzowie zobaczą w maju - Anglia podejmie wtedy Irlandię.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Smartfony i e-toperze za e-fakturę w Orange

05 marca 2013
Smartfony i e-toperze za e-fakturę w Orange

Orange Polska po raz kolejny zachęca klientów do skorzystania z elektronicznej faktury. Wszyscy, którzy zdecydują się na to ekologiczne rozwiązanie pomogą chronić zagrożone wyginięciem nietoperze – sprzymierzeńców człowieka w walce z owadami. Biorąc udział w akcji „Wybierz e-fakturę na złość komarom” klienci Orange Polska pomogą zbudować schronienia dla nietoperzy i jednocześnie maja szansę zdobyć nagrodę w postaci smartfona czy sympatycznej maskotki „e-toperza”.

Orange Polska od kilku lat prowadzi kampanie edukacyjno-informacyjne uświadamiające korzyści dla środowiska naturalnego wynikające z elektronicznych rozliczeń. Przykładowo, klienci Orange wybierając e-fakturę przyczynili się do zalesienia terenów szkód pogórniczych na Śląsku – posadzono tam 27 tysięcy drzew. W tej chwili e-fakturę co miesiąc otrzymuje ponad 2 mln klientów.

Tym razem wszyscy, którzy zdecydują się na e-fakturę, pomogą chronić zagrożone wyginięciem nietoperze. To naturalni wrogowie owadów i sprzymierzeńcy człowieka - często niedoceniani.  Chronią uprawy i lasy, ale też samego człowieka – zwłaszcza przed uciążliwymi komarami. Jednym z poważniejszych zagrożeń dla egzystencji nietoperzy jest malejąca liczba naturalnych kryjówek. Dzięki akcji Orange Polska w czerwcu tego roku powstanie 200 specjalnych drewnianych budek dla nietoperzy – na tych obszarach, gdzie schronień brakuje najbardziej.

Klienci Orange Polska, mogą wziąć udział w konkursie, który towarzyszy akcji. Wystarczy, że  aktywują  e-fakturę i dokończą rymowankę o „e-toperzu” na stronie www.orange.pl/efaktura. Konkurs potrwa do końca maja. Co miesiąc na autorów sześciu najbardziej kreatywnych rymowanek czekają: Iphone 5, Ipad 4 i Samsung Galaxy S III. Dodatkowo, pierwszych 100 laureatów zostanie nagrodzonych maskotkami e-toperza.

E-faktura to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia rozliczanie płatności za usługi. Jest  elektronicznym odpowiednikiem papierowej faktury VAT i przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres e-mail bądź udostępniana na www.orange.pl na indywidualnym koncie klienta.

Orange Polska wraz z innymi firmami uczestniczy w koalicji „Wybieram e-fakturę” stworzonej przez  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”. Jej celem jest promowanie w Polsce e-faktury jako korzystnej formy rozliczeń. Patronat nad tą inicjatywą objęli Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwo Środowiska.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Fatboy Slim zagra na Orange Warsaw Festival 2013

05 marca 2013
Fatboy Slim zagra na Orange Warsaw Festival 2013

Uważany za twórcę i promotora współczesnego big beatu, pionier elektro dance’u, brytyjski DJ i producent muzyczny, Fatboy Slim wystąpi podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2013.

Jego prawdziwe nazwisko to Quentin Leo Cook . Znany też jako DJ Quentox Cook, DJ Batiste I Pizzaman. DJ-owanie rozpoczął w latach 80 w Brighton. Współpracował z Freak Power, Beats International, Macy Gray oraz Davidem Byrne (Talking Heads). Jest zdobywcą nagród MTV i Grammy.

Fatboy Slim jest autorem słynnych remiksów, między innymi Beastie Boys, A Tribe Called Quest i Wildchild. Znany jest również z fenomenalnych, zaskakujących form stosowania multimediów podczas koncertów.

Piotr Metz, Rzecznik Orange Warsaw Festival: Fatboy Slim to fenomen z kilku powodów. W dziedzinie w której kariery trwają najczęściej jeden sezon, on od prawie dwudziestu lat gra swoje unikatowe sety od plaży w rodzinnym Brighton /dla 250.000 ludzi/, przez Kapsztad i mistrzostwa świata w piłce nożnej po Londyn i imprezę zamykająca igrzyska olimpijskie. W międzyczasie rezydował na stałe na festiwalu w Glastonbury, zaglądając też na Coachelle i Ultra. Jeśli kiedyś przyznawana będzie nagroda Nobla w jego dziedzinie, jest z pewnością pierwszym do niej kandydatem. Jego występ zakończy tegoroczny Orange Warsaw Festival, będąc równocześnie wielkim afterparty z najwyższej światowej półki drugiego dnia festiwalu, nastawionego jeszcze bardziej niż zwykle na zabawę na największej imprezie tego lata w Polsce. Obawiamy się, że miejsca siedzące na Stadionie Narodowym będą takimi jedynie z nazwy.

Oficjalna strona Fatboy Slim: http://www.fatboyslim.net

O kolejnych artystach Orange Warsaw Festival 2013 będziemy informować na bieżąco.

Orange Warsaw Festival 2013 odbędzie się w dniach 25-26 maja w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Gwiazdą pierwszego dnia Festiwalu będzie potwierdzona już wcześniej Beyonce. Sprzedaż biletów trwa. Bilety można kupić poprzez m.in. serwis orangewarsawfestival.pl, w ebilet.pl lub w salonach Empik.

Wiecej informacji na www.orangewarsawfestival.pl, www.facebook.pl/orangewarsawfestival oraz na www.orangemusic.pl

Więcej informacji:

ORANGE

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com0 22 527 19 39

ROCHSTAR EVENTS

Piotr Metz

Rzecznik Orange Warsaw Festival

piotr.metz@rochstar-events.com

 

Scroll to Top