Informacje prasowe

Moc świątecznych prezentów z FunPack-iem: pakiet telewizji nc+, telewizor lub abonament komórkowy

14 listopada 2014
Moc świątecznych prezentów z FunPack-iem: pakiet telewizji nc+, telewizor lub abonament komórkowy

Dla wszystkich, którzy lubią dobre filmy, sport i rodzinną rozrywkę przed telewizorem, te święta mogą być naprawdę wyjątkowe. Od 14 listopada wszyscy klienci kupujący FunPack-a otrzymają w prezencie na cały rok pakiet telewizji nc+, a w nim aż 130 kanałów dla całej rodziny. Świąteczna oferta FunPack-a to także doskonała okazja, by wymienić stary telewizor na nowoczesny Samsung Smart TV - za symboliczną złotówkę. Z kolei klienci, którzy do Neostrady chcieliby dokupić usługi mobilne, mogą otrzymać darmowy abonament komórkowy na 6 miesięcy, a później obniżyć rachunki za usługi w Orange dzięki rabatowi Orange Open. Z myślą o tych, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu jak i podczas świątecznych wyjazdów, Orange przygotował też nowy pakiet Internet Tu i Tam.

Świąteczna oferta Orange to wiele pomysłów na wspaniałe prezenty dla całej rodziny. Wszystkich, którzy lubią spędzać czas przed telewizorem, z pewnością zainteresuje najnowsza oferta FunPack-a z pakietem  Comfort+ Extra+ telewizji nc+ za darmo na 12 miesięcy. Znajdą w nim 130 najlepszych kanałów filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. Aż 40 z nich nadawanych jest w jakości HD. Po upływie 12 miesięcy, abonament za ten pakiet wyniesie 59,90 zł. To oznacza, że przy umowie na 24 miesiące średni miesięczny koszt pakietu to tylko 29,95 zł.

Z kolei wszyscy, którzy na Święta chcieliby wymienić stary telewizor na duży i nowoczesny, mogą kupić FunPack-a w promocji z 40-calowym telewizorem Samsung Smart TV i otrzymać go za symboliczną złotówkę. Oferta jest dostępna przy umowie na 24 miesiące, miesięczny koszt abonamentu FunPack-a wyniesie 149,90 zł z VAT, przez cały okres trwania umowy, niezależnie od opcji prędkości interentu.

W FunPack-u klienci znajdą:

·         61 kanałów telewizyjnych, w tym 7 HD w pakiecie podstawowym

·         kanały Comedy Central oraz Comedy Central Family do końca roku w prezencie,

·         stabilny i szybki domowy internet aż do 80 Mb/s bez limitów transferu danych,

·         telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w Polsce oraz do wybranych krajów. Do tego darmowa aplikacja Neofon, by  wychodząc z domu móc zabrać telefon ze sobą.

Kolejny powód, dla którego warto kupić FunPack-a, Neostradę z Telewizją lub samą Neostradę, to oferta świąteczna oferta Orange Open z kuponem na darmowy abonament komórkowy przez 6 miesięcy. Mogą go otrzymać wszyscy, którzy kupią Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z Telewizją albo FunPack-a w dowolnej opcji prędkości. W ten sposób można oszczędzić nawet 359 zł, a po upływie 6 miesięcy za abonament płacić mniej dzięki rabatowi Orange Open. W zależności od liczby usług,

z których klienci korzystają w Orange, mogą obniżyć comiesięczne o 10, 20, 25, 35, 45, 55 lub nawet 65 zł miesięcznie.

Kupon na abonament za 0 zł umożliwia wybór jednego z dwóch planów taryfowych:

·         Smart Plan Halo za 39,98 zł  z nielimitowanymi rozmowami w Orange, dużym pakietem minut i SMS-ów do wszystkich sieci oraz smartfonami i telefonami do wyboru - już od 1 zł,

·         Smart Plan Multi za 59,98 zł w opcji bez telefonu, a w nim nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich sieci, pakiet danych na internet oraz 400 minut na bezpłatne rozmowy w roamingu.

Nowa oferta Orange to także dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć wygodny dostęp do sieci zarówno w domu jak i podczas świątecznych wyjazdów. Mogą w niej skorzystać z nowego zestawu Internet Tu i Tam z abonamentem za 89,90 zł (z VAT). Znajdą w nim szybki i stabilny domowy internet - Neostradę do 10 Mb/s oraz internet mobilny z pakietem 10 GB, a do tego - za symboliczną złotówkę - tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0" LTE z wbudowanym modemem. Dostępny jest także zestaw za 69,90 zł z neostradą do 10 Mb/s, internetem mobilnym z 5 GB danych, a także 2 urządzeniami po złotówce: tabletem FunTab 8 oraz routerem mobilnym.

Szczegółowe informacje na www.orange.plzobacz też prezentację.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

+48 (22) 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

14 listopada 2014
Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

Świąteczna oferta Orange, to świetna okazja by już za złotówkę zrealizować marzenia o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji zdobyć prezent, który może sprawić radość bliskiej osobie. Kupując jeden z planów abonamentowych - Smart Plan Multi i Multi Max, już za złotówkę można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, smartband’a lub wielofunkcyjnego smartwatch’a. Świąteczna oferta Orange to także okazja by zbierane przez cały rok punkty PAYBACK, korzystnie wymienić na atrakcyjne akcesoria, sprzęt AGD a nawet smartfony i tablety.

By cieszyć się podwójną korzyścią, wystarczy zamówić jeden z planów abonamentowych dostępnych w świątecznej ofercie Orange. Oprócz dużych pakietów na internet, nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci oraz promocyjnej oferty nielimitowanego LTE, są w nich do wyboru najnowocześniejsze smartfony w cenie od 1 zł (z VAT). Do każdego smartfona, również od 1 zł

(z VAT) można wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand SONY czy smartwatch’a Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

 • Smart Plan Multi 89,98 + Nokia Lumia 735 za 1 zł + tablet ALCATEL ONETOUCH PIXI 7 Wi-Fi za 1 zł,
 • Smart Plan Multi 89,98 + Samsung Galaxy Ace 4 za 1 zł + smartwatch Samsung GearFit za 1 zł,
 • Smart Plan Multi Max 149,98 + LG G3 s za 1 zł + SmartBand SONY za 1 zł.

Zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać wg własnych upodobań, w ramach następujących grup:

 • do smartfonów – Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów Orange - wybierając:

  • watchband Mykronoz Zefit,
  • SmartBand Sony,
  • tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi,

 • do smartfonów Samsung Galaxy - wybierając smartwatch Samsung Gear Fit,
 • do smartfonów Nokia Lumia – wybierając tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi.

Ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.

Jeszcze jeden prezent czeka na klientów przenoszących numer do Orange, którzy wybiorą Smart Plan Multi 89,98. Oprócz smartfona i prezentu do wyboru, otrzymają oni 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange na święta. Jeśli przenosząc numer skorzystają z oferty e-sklepu na www.orange.pl, bezpłatny abonament dostaną aż na 6 miesięcy.

Podobną ofertę świąteczną Orange przygotował także w taryfach dla Firm. Obie oferty będą dostępne od 14 listopada 2014 r.

Uczestnicy programu PAYBACK oraz wszyscy poszukujący pomysłów na gwiazdkowe i mikołajkowe prezenty, wiele inspiracji znajdą także na stronie www.akcesoria.orange.pl. Oferuje ona bogaty wybór zabawek, sprzętu AGD, akcesoriów do telefonu, komputera czy samochodu, rozwiązania muzyczne, a także karty podarunkowe.  Za wszystkie produkty można zapłacić punktami PAYBACK, lub wybierając płatność mieszaną czyli punkty i gotówkę.

Punkty PAYBACK można też wykorzystać na doładowania konta w ofertach na kartę (na www.doładowania.orange.pl) oraz przedłużając lub podpisując nową umowę na usługi abonamentowe Orange. Wymieniając punkty można obniżyć cenę modemu, tabletu czy smartfona nawet do 1 zł.

* * *
Dzięki zakończonej niedawno gruntownej modernizacji i rozbudowie, sieć komórkowa Orange Polska jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Zastosowanie urządzeń najnowszej generacji oraz zwiększenie o 60 proc. liczby stacji bazowych sprawia, że 99,2 proc. Polaków może korzystać z wysokiej jakości połączeń oraz szybkiego internetu mobilnego praktycznie w każdym, zamieszkałym miejscu w Polsce. Rośnie też zasięg LTE Orange, który obejmuje już blisko 60 proc. populacji, czyli ponad 22 miliony osób.

W bezpłatnej promocji Nielimitowane LTE, do 31 marca 2015 r., obecni i nowi klienci mobilnych ofert abonamentowych Orange mogą również korzystać z nielimitowanego internetu mobilnego LTE działającego w ponad 1440 miast i miejscowości na terenie całego kraju.

Więcej szczegółów na stronach: www.orange.pl oraz www.akcesoria.orange.pl, zobacz też prezentację.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

+48 (22) 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

13 listopada 2014
Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

Rekrutacja do Klubów Sportowych Orange, wspierających lokalne, sportowe inicjatywy propagujące zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, została zakończona. Do programu zgłosiło się aż 2725 klubów z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 
z nich. Następny krok to wyłonienie najlepszych projektów, które zostaną wsparte materialnie oraz merytorycznie przez Orange Polska.

Kluby Sportowe Orange to długofalowa inicjatywa umożliwiająca rozwój lokalnych klubów sportowych w pięciu dyscyplinach: koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, piłce ręcznej 
i lekkoatletyce. Jej głównym założeniem jest wsparcie 100 Klubów Sportowych Orange dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów w całej Polsce. Rekrutacja do programu rozpoczęła się 22 września i trwała przez 8 tygodni.

Wymogiem zgłoszenia klubu do programu było powołanie minimum 7-osobowej grupy 
z liderem oraz minimum dwiema osobami dorosłymi, współpraca i uzyskanie poparcia władz lokalnych oraz zapewnienie pomieszczenia dla Klubu Sportowego Orange. By zdobyć wsparcie Orange Polska wnioskodawcy musieli uzasadnić, dlaczego Klub Sportowy Orange powinien powstać właśnie w ich miejscowości oraz przygotować dwuletni plan wykorzystania klubu przez społeczność lokalną.

Na stronie www.klubysportoweorange.pl rozpoczętych zostało w sumie 2725 wniosków. Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Liczba i jakość wniosków przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Potwierdzają one jednoznacznie, że Kluby Sportowe Orange są odpowiedzią na palącą potrzebę lokalnych społeczności. Bardzo nas to cieszy, bo pozwala wybrać najlepszych, mających największy  zapał i najciekawsze pomysły.– podsumowuje etap rekrutacji do projektu Konrad Ciesiołkiewicz Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Największa liczba poprawnie wypełnionych wniosków dotarła z województwa mazowieckiego (86), wielkopolskiego (78) oraz śląskiego (72). Najmniej wniosków dotarło z podlaskiego (20), lubuskiego (19) oraz świętokrzyskiego (17).

Do udziału w dwuletnim programie zachęcali znani sportowcy. W inicjatywy, które skupiają się na wsparciu dzieci naprawdę warto inwestować. Kluby Sportowe Orange idą jednak o krok dalej angażując w program nauczycieli, społeczność lokalną oraz władze. Wierzę, że takie podejście przyniesie efekty, bo motywuje do wzajemnej pomocy i pokazuje sportowe potrzeby i ambicje najmłodszych. – mówi były reprezentant Polski w piłce ręcznej Artur Siódmiak, ambasador programu. Ekspertem merytorycznym programu został Jerzy Dudek były bramkarz reprezentacji Polski.

Patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00. Można również napisać maila na adres info@klubysportoweorange.pl.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

+48 (22) 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top