Informacje prasowe

Nakręć film z Orange – kolejna szansa dla młodych artystów

10 kwietnia 2013
Nakręć film z Orange – kolejna szansa dla młodych artystów

Rusza konkurs „Nakręć film z Orange”, w którym początkujący filmowcy - amatorzy, będą mieli szansę sprawdzić się na planie produkcji profesjonalnego klipu wideo. Aby ją otrzymać muszą zmierzyć się z zadaniem konkursowym, którym jest nagranie telefonem teledysku do utworu "Youth", zespołu Lilly Hates Roses. Autorzy trzech najlepszych prac wezmą udział w plenerach Film Spring Open i pod okiem specjalistów zrealizują profesjonalne wideoklipy według własnego pomysłu. Organizatorem konkursu jest Orange, we współpracy z Sony Music Polska oraz fundacją Sławomira Idziaka - Film Spring Open.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 30 kwietnia br., przedstawić oryginalny pomysł na własny teledysk, przesyłając prezentujący go previs, czyli „roboczy” klip nakręcony telefonem komórkowym. Materiały konkursowe – filmy do 200 MB należy przesłać korzystając z formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursu – www.orangefilm.pl/konkurs

- Konkurs „nakręć film z Orange” to kolejna okazja by sprawdzić, czy forma previsu, czyli „filmu na brudno” sprawdzi się w polskiej produkcji. Nakręcone komórką wstępne klipy doskonale zaprezentują potencjał pomysłu i jego twórcy, co sprawi że profesjonalne teledyski nakręcone na Film Spring Open mają szansę być naprawdę wyjątkowe - powiedział Sławomir Idziak, Fundacja Film Spring Open.

Spośród przesłanych prac, jury wyłoni 10 najciekawszych, które zostaną opublikowane na portalu orange.pl. W głosowaniu internautów zostaną wybrane trzy najlepsze pomysły, które posłużą do zrealizowania profesjonalnych wideo klipów zespołu Lilly Hates Roses. Nieszablonowe i kreatywne wizje mają szansę stać się jego oficjalnym teledyskiem.

- Sukces ubiegłorocznego konkursu „Nagraj płytę z Orange”, pokazał, że warto szukać nowych, ciekawych twórców oraz tworzyć warunki pozwalające zaprezentować ich barwne pomysły i ogromny potencjał. Dlatego postanowiliśmy przygotować kolejną okazję dla młodych artystów . O jej wyjątkowości świadczy to, że konkursowe pomysły mają szansę stać się profesjonalną produkcją wideo - mówi Monika Modrzejewska, redaktor naczelna orange.pl

Marcin Russek, Sony Music Polska, dodaje - Zespół Lilly Hates Roses poszukuje filmowców, którzy potrafiliby oddać wyjątkowy klimat i energię ich utworów. Czekamy na kreatywne interpretacje utworu „Youth”, które wyjdą poza szablon klasycznego teledysku. Najlepszy z nich ma szansę zostać wybrany przez zespół jako oficjalny wideoklip do tego utworu.

 

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech etapach:

  • I etap –  do 30.04.2013 – zgłoszenia i nadsyłanie previsów konkursowych.
  • II etap – 10.05.2013 – wybór dziesięciu najlepszych teledysków wyłonionych przez jury.
  • III etap – 10-17.05.2013 – publikacja na www.orange.pl  najlepszych teledysków oraz wybór trójki zwycięzców w głosowaniu internetowym.
  • IV – udział laureatów konkursu w warsztatach Fundacji Film Spring Open oraz nagranie trzech profesjonalnych teledysków pod opieką znanych filmowców.

 

Więcej o konkursie oraz regulamin:

www.orangefilm.pl/konkurs

http://blog.orange.pl/korporacyjny/entry/nagraj-swoj-wlasny-teledysk/

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Kolejna edycja Twojej Perspektywy – startują Dni Orange na uczelniach

08 kwietnia 2013
Kolejna edycja Twojej Perspektywy – startują Dni Orange na uczelniach

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego rusza kolejna edycja programu Twoja Perspektywa. Na 15 wyższych uczelniach odbędą się Dni Orange, podczas których studenci będą mogli m.in. wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wygrać praktyki w Orange, przetestować usługi firmy czy porozmawiać z doradcą zawodowym. Pierwsze Dni Orange odbędą się 16 października w Warszawie na Akademii Leona Koźmińskiego.

Dni Orange to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach, poświęconych m.in. budowaniu własnego wizerunku, aplikacjom mobilnym, nowym usługom telekomunikacyjnym oraz wielu innym ciekawym dla studentów zagadnieniom. Na warsztaty można się zapisać rejestrując się na stronie programu www.twojaperspektywa.pl - na dwa tygodnie przed każdym Dniem Orange. W październiku odbędą się one na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (16.10.2013), Politechnice Krakowskiej (23.10.2013) i Politechnice Łódzkiej (24.10.2013).

Podczas Dni Orange odbędą się także konkursy, w których będzie można wygrać płatne praktyki w Orange Polska oraz nagrody rzeczowe. Dni Orange to także możliwość konsultacji z doradcami zawodowymi oraz zgłoszenia swoich pomysłów na innowacyjne usługi do Innovations Farm.

Z kolei na multimedialnym stoisku Orange Polska będzie można będzie przetestować nowe rozwiązania technologiczne, porozmawiać z pracownikami firmy i dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy i praktyk w Orange Polska. Przed uczelniami pojawi się mobilny punkt informacyjny Orange, w którym studenci będą mogli zapoznać się z nowymi technologiami i usługami firmy.

Program Twoja Perspektywa realizowany jest od 2008 roku dla studentów kierunków technicznych i ekonomicznych wybranych uczelni w Polsce. V edycja programu obejmuje zasięgiem 15 uczelni patronackich w 8 miastach: Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Twoja Perspektywa to nie tylko  Dni Orange, ale także Program Ambasadorski oraz Innovations Farm.

Szczegółowy kalendarz Dni Orange wraz z zapisami online na warsztaty znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl

***

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

tel: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Pakiety nc+ dostępne z FunPack-iem w Orange Polska

05 kwietnia 2013
Pakiety nc+ dostępne z FunPack-iem w Orange Polska

W ofercie Orange Polska są od dziś (5 kwietnia) dostępne pakiety telewizyjne platformy nc+, które zastąpiły dotychczasową ofertę telewizji n. Mogą z nich skorzystać użytkownicy Neostrady z telewizją i FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telewizji i telefonu) i rozszerzyć w ten sposób podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych, który otrzymują w ramach tych usług. W sumie mogą zyskać dostęp do ponad 100 kanałów tematycznych, w tym 41 w jakości HD.

Na start klienci Orange Polska mają do wyboru 5 pakietów nc+, będących odpowiednikami dotychczasowych pakietów telewizji n. Klienci, którzy korzystali wcześniej z pakietu telewizji n, mają możliwość jego zamiany na analogiczny pakiet nc+, w tej samej cenie. W ciągu najbliższych miesięcy do oferty Orange Polska zostaną dodane także pozostałe pakiety nc+: Canal+ Platinum oraz All Inclusive.

Oferta pakietów nc+ dla klientów Orange Polska to ponad 100 kanałów tematycznych, m.in filmowych, sportowych, dziecięcych, rozrywkowych czy popularno-naukowych, a także jeszcze więcej niż dotychczas kanałów nadawanych w jakości HD. W nowych pakietach klienci otrzymują dostęp do 41 kanałów HD, w tym wielu kanałów oferowanych w telewizji satelitarnej na wyłączność, tylko na platformie nc+.

Poniżej szczegółowe informacje na temat nowej oferty:

 

Dodatkowo, wybierając pakiet  Universe+, klienci otrzymają Canal+ Family i Canal+ Family2  do dwóch  miesięcy w prezencie.

* * * * *

FunPack to multimedialny zestaw usług w jednej, korzystnej cenie. W jego skład wchodzi szybki internet w czterech opcjach prędkości do wyboru, telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na telefony stacjonarne w Polsce, do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady oraz telewizja z podstawowym zestawem popularnych kanałów telewizyjnych. Klienci mogą też korzystać bez dodatkowych opłaty z telewizji na życzenie, która umożliwia oglądanie ulubionego programu czy serialu w najbardziej dogodnym dla widza czasie – w ciągu 7 dni od emisji w telewizji. Dodatkowo, mają dostęp do bogatej oferty filmów w wideo na życzenie. Kupując FunPack-a, klienci otrzymują w prezencie nowoczesny dekoder telewizyjny HD z nagrywarką, umożliwiający także odbiór programów nadawanych za pośrednictwem nadajników telewizji naziemnej DVBT.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/

Scroll to Top