Informacje prasowe

Nawigacja Orange – osobisty doradca na wakacyjne wyjazdy

07 lipca 2009
Nawigacja Orange – osobisty doradca na wakacyjne wyjazdy

Orange przygotował nową odsłonę oferty Nawigacji Orange - interaktywnej nawigacji GPS w telefonie komórkowym. Teraz przez pierwszy miesiąc można testować ją za darmo a podpisując umowę terminową, korzystać z niej bezpłatnie także przez kolejne 6 miesięcy. Usługa zapewnia wygodną i precyzyjną nawigację podczas podróży samochodem, a dzięki automatycznym aktualizacjom - ominięcie utrudnień spowodowanych korkami czy robotami drogowymi. Nawigacja Orange to inteligentny doradca, który pozwala zaoszczędzić czas i bezpieczniej dojechać do celu.

Nawigacja Orange to pierwsza na polskim rynku usługa oparta na nawigacji on-line. Dzięki bieżącej aktualizacji danych dostarcza zawsze aktualnych map i umożliwia wytyczanie najlepszej trasy z pominięciem korków oraz miejsc, w których pojawiają się utrudnienia w ruchu. Użytkownik jest prowadzony przez przejrzystą i szczegółową mapę 3D wyświetlaną na ekranie telefonu komórkowego a dodatkowo przez komunikaty głosowe pilota. Oprócz tego jest na bieżąco informowany między innymi o znajdujących się na trasie przejazdu fotoradarach, niebezpiecznych miejscach i prowadzonych robotach drogowych. Dużą zaletą usługi jest możliwość korzystania z nawigacji bez konieczności kupowania dodatkowego urządzenia, drogiego oprogramowania, aktualizacji map czy płacenia za transmisję danych. Dzięki temu podróż do celu z Nawigacją Orange jest nie tylko szybsza i tańsza, ale wygodna i bezpieczniejsza.

O zaletach nawigacji on-line można przekonać się zamawiając ją na próbę bez żadnych kosztów i zobowiązań. Klienci, którzy aktywują usługę Nawigacja Orange  po raz pierwszy, będą mogli z niej korzystać bezpłatnie przez miesiąc. Wystarczy, wysłać SMS-a z hasłem NFABO pod numer 6284 lub wejść na stronę www.orange.pl/on-line. Po upływie pierwszego okresu rozliczeniowego z usługi można zrezygnować lub korzystać z niej nadal w dowolnej wybranej przez siebie opcji.

Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych oraz firm korzystających z ofert abonamentowych w Orange. Klienci, którzy zdecydują się podpisać umowę na 12 miesięcy, przez połowę czasu jej trwania zapłacą miesięcznie tylko 1,22 zł.

Do wyboru są:

opcje usługi cena netto cena brutto sposób aktywacji
Pakiet na 7 dni 8,19 zł 9,99 zł SMS-a o treści NF7 pod numer 6284 lub www.orange.pl/on-line oraz telefonicznie w BOK i w salonach sprzedaży i u przedstawiciela handlowego
Abonament miesięczny 20,48 zł 24,99 zł SMS-a o treści NFABO pod numer 6284 lub www.orange.pl/on-line oraz telefonicznie w BOK i w salonach sprzedaży i u przedstawiciela handlowego
Oferta promocyjna abonamentu  z umową na 12 m-cy pierwsze

6 m-cy 1złpotem

19,48 zł

pierwsze

6 m-cy 1,22 złpotem

23,77 zł

SMS-a o treści NFABO pod numer 6284 lub www.orange.pl/on-line oraz telefonicznie w BOK i w salonach sprzedaży i u przedstawiciela handlowego
Pakiet na 12 miesięcy

(płatne z góry)

122,50 zł 149,45 zł SMS-a o treści NF12 pod numer 6284 lub www.orange.pl/on-line oraz telefonicznie w BOK i w salonach sprzedaży i u przedstawiciela handlowego
Pakiet na 24 miesiące

(płatne z góry)

199,99 zł 243,99 zł SMS-a o treści NF24 pod numer 6284 lub www.orange.pl/on-line oraz telefonicznie w BOK i w salonach sprzedaży i u przedstawiciela handlowego

Nowością jest możliwość zakupu usługi przy użyciu funkcji SIMteligent oferowanej w telefonach działających w sieci Orange.

Aby korzystać z Nawigacji Orange  wystarczy aparat telefoniczny kompatybilny z usługą i wyposażony w odbiornik GPS lub łącze bluetooth, za pomocą którego może komunikować się z zewnętrznym odbiornikiem GPS. Obecnie większość aparatów telefonicznych spełnia te wymagania. Pełna lista współpracujących telefonów jest dostępna na www.orange.pl. Do oferty Nawigacji Orange można dokupić odbiornik GPS bluetooth - Motorola T805 dostępny w Orange.

 

* * *

Telefony z wbudowanym GPS współpracujące z Nawigacją Orange:

BlackBerry 8900, BlackBerry Bold 9000, HTC P3470, HTC Touch HD, LG KC910, Nokia 6210 Navigator, Nokia E66, Nokia E71, Nokia E75, Nokia N95, Samsung GT-S7220, Samsung GT-S8300, Samsung i550, Samsung Omnia HD, Sony Ericsson C702, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson G705.

Telefony współpracujące z Nawigacją Orange, które wymagają dodatkowego odbiornika GPS:

Motorola V3xx, Motorola V9, Nokia 3110 Classic, Nokia 5200, Nokia 5220 XpressMusic, Nokia 5800 Xpress Music, Nokia 6300, Nokia 6500 Classic, Nokia E50, Nokia E51, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E63, Nokia E65, Sony Ericsson 100, Sony Ericsson C510, Sony Ericsson C902, Sony Ericsson K550i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson K850i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W580i, Sony Ericsson W880i, Sony Ericsson W910i.

Więcej informacji na www.orange.pl

Materiały graficzne do pobrania ze strony www.biuroprasowe.tp.pl - sekcja z serwisem prasowym - Nawigacja Orange- osobisty doradca na wakacyjne wyjazdy. 


Informacje prasowe

W letniej promocji Orange dla Firm – Wszystko po 1 zł

06 lipca 2009
W letniej promocji Orange dla Firm – Wszystko po 1 zł

Od 6 lipca Orange dla Firm wprowadza do oferty letnią promocję, w której klienci otrzymują abonament oraz atrakcyjny pakiet usług, za które przez pierwsze dwa miesiące będą płacić tylko po 1 zł.

 Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy kupią nową aktywację w ofercie Orange dla Firm lub przeniosą do niej swój dotychczasowy numer. Dzięki niej, do wybranego przez siebie abonamentu otrzymają dodatkowo pakiet usług przydatnych w prowadzeniu biznesu oraz podczas wakacyjnych wyjazdów:

  • nawigację w telefonie – Nawigacja Orange
  • Pakiet E-mail dla Firm w telefonie
  • Pakiet 100 SMS do Wszystkich

Za abonament oraz każdą z usług otrzymanych w pakiecie, przez pierwsze dwa miesiące będą płacić jedynie 1 zł.

plan taryfowy Oferta

dla Firm

60

Oferta

dla Firm 125

Orange

dla Firm 250

Orange

dla Firm 500

Orange

dla Firm 1000

abonament miesięczny w promocji przez 2 miesiące 1 zł
abonament miesięczny za usługę Nawigacja Orange

w promocji przez 2 miesiące

1 zł
abonament miesięczny za usługę Pakiet E-mail 50 MB w promocji przez 2 miesiące 1 zł
abonament miesięczny za usługę Pakiet SMS 100 do wszystkich sieci w promocji przez 2 miesiące 1 zł

Dzięki obniżonym opłatom abonamentowym, przez pierwsze 2 miesiące klient płaci w sumie tylko po 4 zł z VAT za wszystkie usługi, oszczędzając w ten sposób nawet 900 zł z VAT.

Po okresie promocyjnym klienci będą mogli korzystać z usług otrzymanych w pakiecie płacąc za nie wg cennika oferty lub zrezygnować z nich bez żadnych konsekwencji.

Wraz z ofertą promocyjną już za 1 zł + VAT będzie można kupić między innymi telefon Nokia E75.


Informacje prasowe

Z TP taniej na wakacjach

03 lipca 2009
Z TP taniej na wakacjach

Telekomunikacja Polska przygotowała na lato propozycje dla klientów, którzy wyjeżdżają na wakacje. Poland Direct, neofon czy karta telefoniczna pozwoli podczas wyjazdu tanio skontaktować się z bliskimi.

Na wakacje na drugim końcu świata można zabrać ze sobą numer stacjonarny. Neofon pozwala na bardzo tanie rozmowy (do 200 tys. klientów VoIP w TP bez opłat, na telefon stacjonarny 12 gr/min a na komórkę w Orange, Plus i Era 0,32gr/min) z bliskimi w Polsce. Rozmowy są rozliczane sekundowo, a TP nie pobiera opłat za rozpoczęcie połączenia. Wystarczy w salonie TP kupić za 5 zł starter neofonu na kartę, by otrzymać numer telefoniczny ważny 90 dni od aktywacji. Następnie zainstalować w laptopie komunikator lub skonfigurować telefon komórkowy i podłączyć się do Internetu w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu możemy dzwonić, a ponadto jesteśmy osiągalni pod polskim numerem w dowolnym miejscu na ziemi.

Znakomitą pomocą w nagłej sytuacji jest usługa poland direct. Pozwala ona na rozmowę z zagranicy na koszt osoby, do której chcemy zadzwonić w Polsce. By to zrobić wystarczy wybrać specjalny numer łączący z telefonistką w Polsce, która skontaktuje nas ze wskazaną osobą. Osoba odbierająca taką rozmowę płaci za czas jej trwania (co do sekundy) według taryfy z Polski do danego kraju oraz dodatkowo 1,22 zł z VAT za realizację połączenia. Informacja o numerach dostępowych z zagranicy dostępna jest na www.tp.pl/pd oraz pod numerem 19423.

Sieć 44 tys. automatów telefonicznych w czasie wakacji jest praktycznym uzupełnieniem dla telefonii stacjonarnej i komórkowej. W górskim schronisku czy na bałtyckiej plaży daje turystom możliwość kontaktu z rodziną i znajomymi. Kupując promocyjną kartę z 30 impulsami za 15 zł klient dostaje 10 dodatkowych impulsów, a w przypadku karty 60-impulsowej za 24 zł TP funduje 20 dodatkowych. Przydatną usługą, zwłaszcza dla dzieci na koloniach, jest możliwość przesłania SMS-a z żółtego automatu telefonicznego eXanto. Można też skorzystać z bardzo wygodnej usługi połączenia na koszt odbiorcy. Wystarczy wybrać numer 19 2222 i podać numer osoby, z którą chcemy rozmawiać.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich ofert znajdują się na www.tp.pl.

Scroll to Top