Informacje prasowe

Neostrada w Superpromocji za 39,90 zł, a do tego abonament komórkowy za pół ceny

24 czerwca 2015

Neostrada w Superpromocji za 39,90 zł, a do tego abonament komórkowy za pół ceny

Duża obniżka cen Neostrady oraz bardzo korzystne pakiety łączące usługi stacjonarne i mobilne – to najnowsze propozycje Orange dla internautów. Dzięki Superpromocji, szybki domowy internet bez limitu transferu danych o prędkości do 80 Mb/s będzie można kupić już za 39,90 zł miesięcznie. Ponadto, specjalnie dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przygotowano trzy nowe plany komórkowe z nielimitowanymi usługami, tańsze aż o 30 złotych. Przykładowo, w nielimitowanym planie Super Smart Plan Open obniżka sięga  aż 50%. 

Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 76 gmin, w których jesienią 2014 internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie dzięki  Superpromocji atrakcyjne ceny są dostępne w całym kraju.

W Superpromocji jest  jeden, znacznie niższy abonament dla wszystkich opcji prędkości. Szybki domowy internet o prędkości nawet do 80 Mb/s – bez limitów transferu danych można mieć już za 39,90 zł miesięcznie. Obniżka sięga nawet 32%.

Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59,90 zł miesięcznie, niezależnie od wybieranej opcji prędkości internetu  – do 10, do 20 lub do 80 Mb/s. To nawet 24% taniej niż wcześniej. Podane ceny obowiązują przy wyborze umowy na 24 miesiące oraz e-faktury.

W przypadku klientów, którzy nie mają telefonu stacjonarnego, do powyżej podanych cen abonamentowych doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 29,24 zł z VAT.

Oferta będzie dostępna od 25 czerwca – szczegóły będą dostępne na www.orange.pl

Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też bardzo korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy atrakcyjne propozycje abonamentowe, odpowiadające na różne potrzeby klientów. Każdy z nich jest aż o 30 zł  tańszy niż w standardowej ofercie.

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5GB prędkość internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Abonament wynosi tylko 29,99 zł.

Dla klientów, którzy woleliby ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39,98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu planach klienci również otrzymują nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów dotyczących intensywności korzystania z internetu w telefonie.

Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open – dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma taki sam rabat – czyli 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. Decydując się na trzy nowe plany abonamentowe zaoszczędzi na nich aż 90 zł miesięcznie.

Szczegóły Smart Planów Open dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przedstawia poniższa tabela.

Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne nie objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu  miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.

Szczegóły na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
email: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Neostrada w Superpromocji za 39,90 zł, a do tego abonament komórkowy za pół ceny

Informacje prasowe

Nabór wniosków na nowe Pracownie Orange zakończony

24 czerwca 2015

Nabór wniosków na nowe Pracownie Orange zakończony

Do drugiej edycji programu społecznego Pracownie Orange napłynęło 1018 wniosków. Wszystkie pochodzą od mieszkańców małych miejscowości, którzy chcą prowadzić multimedialną świetlicę w swojej okolicy przy wsparciu Fundacji Orange. Do 20 lipca Komisja wybierze 50 propozycji, które podda pod głosowanie internautów. 

 

21 czerwca upłynął termin składania wniosków do programu Pracownie Orange. Łącznie zostało zgłoszonych 1018 projektów z miejscowości o populacji do 40 tys. mieszkańców. Najwięcej wniosków pochodzi z województw: małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego oraz dolnośląskiego.

 

Niezależna Komisja analizuje pomysły grup inicjatywnych na wykorzystanie Pracowni Orange. Spośród zgłoszeń wybierze 50 najciekawszych, na które będą mogli głosować internauci już od 20 lipca. To oni wskażą finalne 25 miejscowości, w których Fundacja Orange założy i pomoże prowadzić multimedialne świetlice dla mieszkańców.

 

Chcemy zaangażować  teraz lokalne społeczności, aby poprzez oddawanie głosówna swoje miejscowości wspólnymi siłami pozyskali Pracownię Orange. To pierwszy krok do tego, aby zintegrować się wokół wspólnej inicjatywy. – podkreśla Konrad Ciesiołkiewicz, p.o. Prezesa Fundacji Orange oraz odpowiadający za komunikację i CSR w Orange Polska.

 

W wybranych miejscowościach, wskazane lokalezostaną wyposażone przez Fundację w komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier oraz telewizory LCD. Dodatkowo opiekunowie świetlic otrzymają profesjonalne szkolenia, webinaria, indywidualne tutoringi  i możliwośćudziału w grywalizacji społecznej, aby wspólnie z mieszkańcami potrafili współtworzyć miejsce spotkań, warsztatów, które odpowie na potrzeby mieszkańców w każdym wieku.

 

O tym, które miejscowości rywalizować będą o względy internautów, zdecyduje Komisja Programu Pracownie Orange, w skład której wchodzą eksperci, społecznicy, przedstawiciele doświadczonych organizacji pozarządowych: Eliza Gryszko – socjolog, koordynatorka Sieci Latających Animatorów Kultury, Socjologów i Animatorów Cyfrowych w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych „ę”,Marzena Kacprowicz z Fundacji Dobra Sieć, współautorka „Podręcznika e-wolontariatu”,Katarzyna Ławecka z Fundacji Highlight/inaczej zajmującej się grywalizacją społeczną, Daniel Lichota trener i coach z Fundacji Szkoła Liderów, Monika Kulik – ekspert ds. społecznej odpowiedzialności w Orange oraz Bartosz Narzelski z Laboratorium EE. Wszyscy członkowie Komisji brali udział we wdrażaniu programu wsparcia dla 50 Pracowni stworzonych w pierwszej edycji. Znają potrzeby lokalnych społeczności oraz realia funkcjonowania multimedialnych świetlic w małych miastach i wsiach.

 

Jest takie powiedzenie, że dobrzy ludzie generują dobre pomysły, a dobre pomysły generują świetne rezultaty. Liderzy lokalnych Pracowni potrafią zaangażować członków swoich społeczności i realizować projekty razem z nimi i dla nich. Ci ludzie z każdym dniem zostawiają zarówno świat jak i ludzi dookoła odrobinę lepszymi. Pracownie Orange to trampolina dla osób z pomysłami.– komentuje Daniel Lichota, członek Komisji.

 

Program odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

 

Dodatkowych informacji udzielą:

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska

e-mail: wojciech.jabczynski@orange.com

tel.: (+48) 22 527 19 37

 

Antonina Bojanowska, koordynator ds.komunikacji, Fundacja Orange

e-mail: antonina.bojanowska@orange.com

tel.:(+48) 509 84 86 82

 

 

Fundacja Orange prowadzi autorskie programy i wspiera wartościowe działania innych organizacji na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Poprzez twórcze inicjatywy zachęca młodych do zdobywania wiedzy, udziału w kulturze, budowania społeczności przy wykorzystaniu Internetu i nowych technologii. We wszystkie jej inicjatywy angażują się wolontariusze Orange. Fundacja została stworzona w 2005 roku przez Orange Polska S.A.

www.fundacja.orange.pl   www.facebook.com/FundacjaOrange

 

Partnerzy programu Pracownie Orange:

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych Ę, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Laboratorium EE, Fundacja Highlight/Inaczej i Fundacja Dobra Sieć.

Udostępnij: Nabór wniosków na nowe Pracownie Orange zakończony

Informacje prasowe

Lato pełne kina na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2015

19 czerwca 2015

Lato pełne kina na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2015

Startuje 8. edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane. Przez całe wakacje, codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia, w plenerowych kinach w Sopocie i Zakopanem odbywać będą się bezpłatne projekcje filmowe. W tym roku festiwal zawita również do Giżycka. We wszystkie środy i czwartki wakacji, począwszy od 8 lipca, festiwalowe filmy obejrzą fani kina, którzy spędzają swoje urlopy na Mazurach. W tegorocznym programie pokazywane będą największe produkcje z całego świata oraz polskie klasyki.

Na dwa miesiące wakacji, miasta partnerskie, Sopot i Zakopane zmieniają się w filmowe stolice Polski. Codziennie, na olbrzymich ekranach kinowych ustawionych na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach, widzowie będą oglądać filmy siedząc wygodnie na góralskich ławach i leżakach plażowych. Festiwalowe projekcje filmowe dotrą w tym roku nad morze, w góry i … na Mazury. W każdą środę i czwartek wakacji, komfortowe kino letnie zostanie usytuowane przy odnowionej Ekomarinie nad jeziorem Niegocin. Podczas wieczornych pokazów widzowie w Giżycku zobaczą równolegle te same filmy, co publiczność w Sopocie i Zakopanem.

W pierwszy weekend festiwalu, 4 lipca, w Sopocie odbędzie się piąta, jubileuszowa gala wręczenia Diamentowego Klapsa Filmowego. Festiwalowa nagroda przyznawana jest aktorom, którzy wnoszą do filmu pozytywne przesłanie, dostarczając widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii. Właśnie takie uczucia towarzyszą uczestnikom festiwalu. W ubiegłych latach wyróżnienie to otrzymali: Borys Szyc, Anna Przybylska, Piotr Adamczyk oraz Agnieszka Grochowska.

Na tegoroczny repertuar festiwalu składa się kilkadziesiąt wyselekcjonowanych filmów z całego świata, które jak co roku, zostały podzielone na interesujące dni tematyczne. Szczegółowy repertuar organizatorzy będą ujawniać codziennie, już od poniedziałku 22 czerwca na stronie internetowej festiwalu. Widzowie dowiedzą się jak nazywać się będą poszczególne filmowe dni tygodnia i jakie filmy zobaczą przez całe wakacje.

Oprócz pokazów głównych w programie Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane znalazły się liczne festiwalowe atrakcje towarzyszące. Jedną z nich będą projekcje na terenie ogrodu Hotelu Art & Spa Zakopane wybudowanego w 1912 roku, organizowane we współpracy w Filmoteką Narodową. Od 9 lipca, w każdy czwartek wakacji, w cyklu „Z miłości do kina” będzie można obejrzeć odnalezione cudem perły kinematografii dwudziestolecia międzywojennego. W kolejce czeka aż osiem tytułów, które przeszły gruntowną renowację w ramach realizowanego przez Filmotekę Narodową projektu Nitrofilm. Przed każdym pokazem w cyklu widzowie będą mogli poznać ciekawostki z planu i kulisy rekonstrukcji poszczególnych tytułów. Natomiast we wszystkie piątki lipca i sierpnia na tarasie Hotelu Mera SPA w Sopocie zagoszczą największe przeboje rodem z Hollywood.

Kolejną atrakcją, dla odwiedzających Sopot, będzie specjalna festiwalowa plaża z letnia strefą relaksu i cienia, dedykowaną m.in. wakacyjnej internetowej usłudze Orange. Na gości, którzy zdecydują się odwiedzić plażę czekają liczne konkursy z nagrodami, boisko do siatkówki plażowej, wygodne leżaki, parawany oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Plaża usytuowana będzie przy Małym molo, pomiędzy wejściami nr 19 i 20.

Obowiązkowym punktem na mapie festiwalowych atrakcji jest kawiarnia „Koło Molo”, położona w ogródku na Molo przy słynnej fontannie, otwarta od rana do późnych godzin wieczornych. To właśnie tam będzie można spotkać odwiedzające festiwal gwiazdy filmowe, spróbować pysznych dań, deserów oraz orzeźwiających koktajli.

Szczegółowy repertuar festiwalu można znaleźć w bezpłatnej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony, przez którą widzowie mogą również głosować w plebiscycie publiczności na najlepszy film festiwalu. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny. W Sopocie potrzebny jest jedynie bilet wstępu na Molo.

Więcej na www.OrangeKinoLetnie.wp.pl

Na festiwal po raz ósmy zaprasza Orange

Partnerzy strategiczni: telewizja TVN i TVN Fabuła. Sponsorzy: Villeroy & Boch, Coca Cola. Partnerzy: Le Coq Sportif, Ozoshi, Stasioo. Partnerzy lokalni: Stowarzyszenie Turystyczne Sopot, Polskie Koleje Linowe. Partnerzy Hotelowi: Nosalowy Dwór, Mera Spa Hotel. Kino partnerskie: Multikino. Patroni medialni: Portal Wirtualna Polska, RMF FM i RMF Classic, Stopklatka, Euronet, Empik, Uroda Życia, Co Jest Grane, AMS, Party. Kawiarnia festiwalowa: Koło Molo. Organizatorzy: Outdoor Cinema, Urząd Miasta Sopotu, Urząd Miasta Zakopane, Kąpielisko Morskie Sopot, Biuro Promocji Zakopanego oraz Urząd Miasta Giżycko

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
email: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Lato pełne kina na festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2015

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej