Informacje prasowe

Neostrada z kamerą Flip – filmuj i dziel się wrażeniami

07 kwietnia 2010
Neostrada z kamerą Flip – filmuj i dziel się wrażeniami

Cyfrową mini kamerę Flip Ultra stworzono by dzielić się własnymi filmami w internecie. Otrzymają ją klienci, którzy przedłużą umowę neostrady przez internet.Oferta dotyczy neostrady o prędkości 2 Mb/s przy umowie na 36 miesięcy oraz opcji od 6 do 20 Mb/s na 24 lub 36 miesięcy.

Obok kamerki Flip, klienci przedłużający umowę neostrady przez internet mają do wyboru również inne gadżety, m.in. aparat cyfrowy Fujifilm, nawigację GPS Lark oraz odtwarzacz mp4. Ponadto, wszyscy klienci przedłużający umowę na czas określony, otrzymują bezpłatny pakiet antywirusowy firmy McAfee.

Kamerka Flip mieści się w kieszeni, jest wyposażona w oprogramowanie FlipShareTM, dzięki któremu po podłączeniu do komputera jednym kliknięciem można opublikować wideo w serwisie społecznościowym lub wysłać znajomym, np. w formie video-maila. Równie proste jest tworzenie własnych filmów i ich obróbka.

Flip Ultra ma 4GB wewnętrznej pamięci, która pozwala na zapisanie 2 godzin nagrania. W ciągu 3 sekund po włączeniu kamera jest gotowa do nagrywania. Jest wyposażona w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia również odtwarzanie i usuwanie nagranego materiału. Materiał filmowy jest zapisywany w standardzie VGA (rozdzielczość 640x480), 30 klatek na sekundę, w formacie MP4. Urządzenie ma własne łącze USB a załączony kabel kompozytowy pozwala także na bezpośrednie podłączenie kamery do telewizora.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.tp.pl


Informacje prasowe

W TP szybki internet już od 1 zł

07 kwietnia 2010
W TP szybki internet już od 1 zł

Na wiosnę Telekomunikacja Polska przygotowała dla klientów najlepszą na polskim rynku ofertę szybkiego internetu. Radykalnie tanieją najszybsze opcje neostrady. W nowej promocji cena 20 Mb/s spadła aż o 43 proc., opłata za 10 Mb/s zmniejsza się o 39 proc., a za 6Mb/s klienci zapłacą o 27 proc. mniej.

- Wprowadzamy dziś przełomową ofertę neostrady, która będzie kolejnym impulsem dla rozwoju całego rynku internetowego. Na obniżce cen skorzystają nie tylko aktualni klienci TP, to również szansa na upowszechnienie szybkiego internetu w małych miastach i na wsi. Tym bardziej, że nasz 3-letni plan inwestycyjny zakłada budowę i modernizację łącznie 1,2 miliona linii szerokopasmowych w całej Polsce - uważa Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Przy umowie na 2 lub 3 lata klienci przez 6 do 9 miesięcy za korzystanie z najszybszych opcji neostrady zapłacą tylko 1 zł miesięcznie. Dzięki temu realnie, licząc pełen okres umowy miesięcznie za 6 Mb/s zapłacą 67,70 zł, za 10 MB/s 75,20 zł, a za 20 Mb/s 82, 70 zł.

Nowa oferta neostrady wygląda następująco (ceny za miesiąc, w zł z VAT):

opcja neostrady

przez 6 lub 9 miesięcy

(umowa na 24 lub 36 miesięcy)*

pozostałe miesiące do końca umowy

obniżka

 

średnia cena

 

6 Mb/s

1 zł

89,90

-27%

67,70

10 Mb/s

1 zł

99,90

-39%

75,20

20 Mb/s

1 zł

109,90

-43%

82,70

* przy umowie na rok przez miesiąc klienci korzystają z neostrady za 1 zł

Nową oferta neostrady można połączyć z wprowadzoną 1 kwietnia promocją planów doMowych: tp 60, tp 300 lub tp 1200. Dzięki niej, za korzystanie z telefonu domowego klienci nawet do 6 miesięcy zapłacą również tylko 1 zł. Oznacza to, że Internet i telefon w TP można mieć już od 2 zł miesięcznie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.tp.pl


Informacje prasowe

Orange Cup – startują Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dla dzieci

06 kwietnia 2010
Orange Cup – startują Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dla dzieci

Można jeszcze zgłaszać udział w jednym z największych, dziecięcych turniejów piłkarskich w Polsce - Orange Cup. Zwycięzcy Mistrzostw Polski 11-latków w nagrodę wezmą udział w profesjonalnym zgrupowaniu, będą też trenować w szkółce piłkarskiej angielskiego klubu Everton. Podczas turnieju wyłoniona zostanie oficjalna kadra Polski U-11. Zapisy do turnieju na www.orangecup.pl do 10 kwietnia.

Turniej o tytuł Mistrza Polski 11-latków dziewcząt i chłopców rozgrywany jest już od 15 lat. Wcześniej pod nazwą Puchar TP turniej im. Marka Wielgusa, od roku jako Orange Cup turniej im. Marka Wielgusa. W 2009 roku w rozgrywkach wzięło udział ponad 20 tys. dzieci.

Powołanie oficjalnej kadry U-11 w piłce nożnej ma na celu szkolenie największych talentów w polskiej piłce już od najmłodszych lat. Dzięki Orange Cup najzdolniejsze dzieci zostaną zauważone, a ich rozwojem pokierują profesjonalni trenerzy.

- Orange jako główny sponsor polskiej piłki chce zadbać o następców dzisiejszych reprezentantów budując przyszłe kadry. Dlatego, między innymi z naszej inicjatywy została powołana najmłodsza oficjalna reprezentacja Polski U-11 - powiedział Tomasz Fill, dyrektor Sponsoringu Grupy TP.

- Stworzenie Reprezentacji Polski 11-latków jest niezwykle trudne, gdyż rozsiane po całej Polsce dzieci nie zawsze grają w profesjonalnych klubach czy uczęszczają do szkół mistrzostwa sportowego - powiedział Tomasz Zabielski, koordynator Orange Cup XV turnieju im. Marka Wielgusa w PZPN.

Podczas turnieju można będzie wygrać bilety na mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej. Wystarczy na adres konkurs@orangecup.pl przesłać krótki filmik nagrany telefonem komórkowym, przedstawiający ciekawą akcję meczową z turniejowych rozgrywek.

Aby wziąć udział w rozgrywkach Orange Cup należy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na www.orangecup.pl. Na stronie można znaleźć również galerię zdjęć, tabelę wyników oraz regulamin konkursu.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem już od ośmiu lat Grupa TP. Oficjalnym partnerem technicznym turnieju jest Puma.

Scroll to Top