Informacje prasowe

Neostrada z telewizją jeszcze szybsza

15 marca 2010
Neostrada z telewizją jeszcze szybsza

Neostrada z telewizją przyśpiesza - do dotychczasowych opcji szybkości Internetu: 512 kb/s, 1Mb/s lub 2 Mb/s dochodzą trzy nowe - 6 Mb/s, 10Mb,s oraz 20 Mb/s.

Obecnie ceny neostrady z telewizją przy umowie na 24 miesiące wyglądają następująco:

cena za miesiąc, z VAT

pierwsze 6 miesięcy następne 18 miesięcy
neostrada 512 kb z telewizją

59,90

59,90

neostrada 1Mb z telewizją

59,90

64,90

neostrada 2 Mb z telewizją

59,90

79,90

neostrada 6 Mb z telewizją

69,90

114,90

neostrada 10 Mb z telewizją

99,90

144,90

neostrada 20 Mb z telewizją

99,90

174,90

 

W abonamencie oprócz szybkiego internetu klienci otrzymują ponad 30 popularnych programów telewizyjnych - polskich i zagranicznych - w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.

Ponadto, dzięki dodatkowym pakietom telewizyjnym, użytkownicy mogą zyskać dostęp do ponad 80 programów tv. W ofercie TP znajdują się wszystkie najbardziej popularne kanały tematyczne dostępne na rynku: filmowe (m.in. pakiet kanałów HBO, AXN, Hallmark, Universal Chanel), sportowe (m.in.Orange sport, Eurosport), dziecięce (m.in. Disney Channel, Cartoon Network, Boomerang), muzyczne (m.in. MTV, MTV2) czy popularno-naukowe i podróżnicze (m.in. 5 programów Discovery, Animal Planet, National Geographic). Dzięki nowej promocji, wybrane pakiety (HBO + Orange sport, M+Orange sport, L+Orange sport, L+HBO+Orange sport) są teraz dostępne za darmo przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy.

Klienci korzystający z telewizji TP mają też dostęp do najbogatszej w kraju biblioteki wideo na życzenie (VoD). Ponad tysiąc filmów dla całej rodziny: komedie, filmy obyczajowe, kino akcji, filmy dla dzieci, dokumenty, programy sportowe i edukacyjne - wszystkie dostępne przez 24 godziny na dobę bez wychodzenia z domu. Wybrane superprodukcje i premierowe tytuły są obecnie dostępne w promocyjnej cenie: 9,90 zł. Wśród nich m.in. komedie: Narzeczony mimo woli, Za jakie grzechy, Nigdy nie mów nigdy, dramaty: Zapaśnik, Fighting, filmy sensacyjne: Incydent, J.C.V.D., kryminały: Gomora , dramaty wojenne: Bękarty Wojny, Opór, Dzieci Ireny Sendlerowej, thrillery: Zmierzch oraz filmy dla dzieci: Potwory kontra Obcy oraz Załoga G. Pełna oferta wideo na życzenie znajduje się na stronie www.wideonazyczenie.pl


Informacje prasowe

Różyczka i Trick – kolejne filmowe koprodukcje TP w kinach

10 marca 2010
Różyczka i Trick – kolejne filmowe koprodukcje TP w kinach

Od najbliższego piątku (12.03) na ekrany kin wchodzą dwa nowe polskie filmy - „Różyczka" w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego oraz „Trick" Jana Hryniaka. Obydwa powstały przy wsparciu Telekomunikacji Polskiej.  

Do tej pory TP zaangażowała się w produkcję 12 filmów fabularnych - są wśród nich zarówno lżejsze, komercyjne produkcje, zwłaszcza komedie, jak również obrazy pokazujące ważne momenty i postaci naszej historii, takie jak „Katyń", „Generał Nil" czy „Dzieci Ireny Sendlerowej".

Dwie najnowsze koprodukcje TP, które tego samego dnia trafią na ekrany polskich kin, różnią się charakterem i tematyką. „Różyczka", dramatyczna historia trójki głównych bohaterów pokazuje ponurą rzeczywistość Polski końca lat 60-tych - wszechobecne tajne służby oraz ich cyniczne praktyki, wykorzystujące uczucia i zaufanie do kompromitowania niewygodnych dla ówczesnego reżimu osób. Filmowy Adam (Andrzej Seweryn), znany i ceniony pisarz, nie podejrzewa, że jego znajomość z młodą i piękną Kamilą nie jest wynikiem cudownego zbiegu okoliczności, lecz ukartowaną akcją SB. Kamila (Magdalena Boczarska), zaangażowana w romans z agentem Romanem (Robert Więckiewicz) przekazuje mu informacje, które mają służyć kompromitacji pisarza...  „Mimo całej swej historycznej otoczki, to opowieść o miłości, pasji i cenie, jaką jest się gotowym za swoje uczucia zapłacić - tak o „Różyczce" mówi reżyser Jan Kidawa - Błoński.

Z kolei „Trick" Jana Hryńskiego to sensacja kryminalna czerpiąca z klasyków tego gatunku, takich jak Żądło", "Vabank" czy "Ocean's Eleven". Opowiada o ucieczce z więzienia dwóch mężczyzn odsiadujących wysokie wyroki: utalentowanego fałszerza dolarów oraz jego starszego współtowarzysza z celi. Przypadkowo zamieszani w rządowe malwersacje postanawiają zagrać va banque a przy okazji wyrównać rachunki z przeszłości i odzyskać wolność. Skomplikowana i zaskakująca intryga i do tego znakomita obsada - Andrzeja Chyra, Piotr Adamczyk oraz Karolina Gruszka.

Do tej pory koprodukcje TP zgromadziły w kinach ponad 6-milionową widownię. W tym roku swoje premiery w kinach będą mieć kolejne filmy współprodukowane przez TP: „Piksele" Jacka Lusińskiego oraz „Od pełni do pełni" Tomasza Szafrańskiego.

Czytaj również na blogu: www.blog.tp.pl


Informacje prasowe

Licytuj flagę olimpijską, pomóż polskim sportowcom!

09 marca 2010
Licytuj flagę olimpijską, pomóż polskim sportowcom!

Od dziś można kupić na aukcji wyjątkową flagę olimpijską z autografami polskiej reprezentacji, w tym naszych medalistów z Vancouver. Flaga towarzyszyła sportowcom podczas igrzysk olimpijskich, a teraz dochód z jej sprzedaży zasili Fundusz im. Kamili Skolimowskiej. Inicjatorem akcji jest Telekomunikacja Polska, sponsor Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Prezes Grupy TP Maciej Witucki jeszcze przed igrzyskami przekazał flagę na ręce prezesa PKOl Piotra Nurowskiego. Dzięki temu podczas startów flaga ta powiewała w wiosce olimpijskiej motywując naszych sportowców do walki o zwycięstwo. Polska Reprezentacja Olimpijska przywiozła z Vancouver aż 6 medali!

Wartość tej szczególnej pamiątki jest ogromna. Wystarczy wspomnieć, że swoje podpisy na fladze złożyli wszyscy olimpijczycy, ich trenerzy i sztab techniczny. Znajdują się na niej oczywiście podpisy polskich medalistów olimpijskich: Justyny Kowalczyk, Adama Małysza, Katarzyny Bachledy-Curuś, Katarzyny Woźniak i Luizy Złotkowskiej.

W porozumieniu z PKOl, Telekomunikacja Polska przekazała flagę na aukcję charytatywną. Aukcja będzie trwała przez 2 tygodnie do 22 marca pod adresem http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=951713145 Cały dochód zostanie przekazany na Fundusz im. Kamili Skolimowskiej (więcej na www.medalkamili.pl). Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie sportowców, którzy wyczynowo uprawiając sport, w wyniku kontuzji lub choroby musieli przerwać karierę. Pieniądze zbierane są dla tych zawodników, którzy ze względu na trudną sytuację, nie mogą sobie pozwolić na sfinansowanie leczenia.

Zdjęcia i film prezentujący flagę można zobaczyć na www.blog.tp.pl

 

* * *

 

Telekomunikacja Polska została sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na lata 2010 - 2012.  Umowa dotyczy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Wcześniej TP była sponsorem reprezentacji Polski na Igrzyska w Salt Lake City i Atenach.

Scroll to Top