Informacje prasowe

Nielimitowane rozmowy w Orange na kartę

28 maja 2013
Nielimitowane rozmowy w Orange na kartę

Od dziś do 7 lipca klienci Orange na kartę w taryfie ONE, mogą cieszyć się z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych. Wystarczy włączyć promocję, następnie zasilić swój telefon minimalną kwotą 25 złotych.

Aktywacja promocji jest wyjątkowo prosta. Aby włączyć ją wystarczy wpisać bezpłatny kod - *101*62# i potwierdzić przyciskiem połączenia lub wysłać sms o treści: „PROMOCJA” pod numer 403. Aby sprawdzić ile dni pozostało na promocyjne połączenia wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści „ILE”, albo też wpisać krótki kod *101*62*1#. Promocja wyklucza się z usługą „Konto ważne rok”

Nowa usługa pozwala dzwonić bez ograniczeń do wszystkich sieci komórkowych. Ważność darmowych, nielimitowanych minut odpowiada ważności doładowań, zgodnie z poniższą tabelą.

Więcej informacji można znaleść pod adresem:

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003257896,article.html

* * * * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

 

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

1 liga w Orange sport przez kolejne dwa lata

22 maja 2013
1 liga w Orange sport przez kolejne dwa lata

Orange sport przedłużył umowę na transmisje spotkań 1 ligi piłki nożnej na kolejne dwa sezony. Stacja będzie transmitowała co najmniej dwa mecze w kolejce.

- Cieszymy się, że wszystkie kluby wyraziły duże zadowolenie z tego, jak dotychczas była prezentowana  1 liga w Orange sport i jak często pojawia się w mediach. Przypomnę, że dużą cześć materiałów, które tworzymy na potrzeby naszej anteny, udostępniamy też innym mediom - mówi Kacper Sosnowski redaktor naczelny Orange sport. – Dlatego w rozmowach o przedłużeniu kontraktu sprawnie doszliśmy do porozumienia i jest to efekt zaufania, jakie wypracowaliśmy w ciągu dwuletniej współpracy - dodaje.

Zmaganiom pierwszoligowców na antenie Orange sport w następnych sezonach nadal towarzyszyć będą specjalne serwisy informacyjne, programy publicystyczne i reportaże. Na zakończenie obecnego sezonu, w przedostatniej kolejce Orange sport zrealizuje łączoną transmisję z trzech ligowych spotkań.

* * * *

Orange sport jest nadawany 24 godziny na dobę i można go oglądać na ekranie telewizora, komputera i telefonu komórkowego. Pokazuje mecze najlepszych europejskich klubów retransmitowane w ramach bogatej oferty telewizji klubowych: Manchester United TV, Arsenal TV, Real Madryt TV, transmisje lig piłkarskich m.in. z Portugalii, jak również transmisje Pucharu Polski, Pucharu Niemiec, Pucharu Francji oraz polskiej I Ligi. Miłośnicy sztuk walki znajdą w programie Orange sport transmisje z gal MMA (UFC), kickboxingu i boksu. Ważnym punktem ramówki są także programy publicystyczne i informacyjne. Serwisy sportowe nadawane są co godzinę, a obszerne podsumowanie dnia czeka na widzów w  wieczornym „Sport raporcie 24”.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/


Informacje prasowe

Premiery prosto z amerykańskich kin w usłudze VoD na orange.pl i w Orange TV

21 maja 2013
Premiery prosto z amerykańskich kin w usłudze VoD na orange.pl i w Orange TV

Od dziś (21 maja) internauci korzystający z wirtualnej wypożyczalni Orange na www.orange.pl  oraz klienci usługi telewizyjnej  Orange TV mają  dostęp do specjalnej oferty PREMIUM VOD. Znajdą tu filmy amerykańskiej produkcji, które w Polsce nie miały premiery kinowej i po raz pierwszy będzie je można obejrzeć właśnie w usłudze wideo na życzenie. W ofercie Orange Polska filmy będą dostępne jeszcze przed ich premierą na DVD. Od dziś dostępna jest pierwsza propozycja dla miłośników kina akcji - film  „Parker” z Jasonem Stathamem w roli głównej.

Nowe filmy w PREMIUM VoD będą się pojawiać co 2 tygodnie, każdy  na okres dwóch tygodni i będzie je można wypożyczyć w cenie 11 zł.

„Parker” to nowy thriller reżysera Taylora Hackforda twórcy takich filmów jak „Ray” czy „Adwokat diabła”. Główny bohater Parker grany jest przez gwiazdę kina akcji Jasona Stathama, znanego m.in. z filmów „Transporter” czy „Angielska robota”. W filmie u jego boku występuje znana amerykańska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez.

„Parker” to historia o profesjonalnym złodzieju, który nigdy nie pozostawia niczego przypadkowi i wszystko planuje ze szczególną starannością. Bohater żyje według własnego kodeksu honorowego, nakazującego nie okradać biednych i nie krzywdzić tych, którzy na to nie zasługują. Jednak podczas jednego z napadów sam staje się ofiarą zdrady. Jego kumple zabierają cały łup, a Parkera zostawiają na pewną śmierć. Kiedy udaje się mu przeżyć, mężczyzna postanawia śledzić byłych kompanów. Wkrótce dowiaduje się, że planują oni zuchwały skok. Razem z  pięknej agentką od nieruchomości Leslie (Jennifer Lopez) opracowuje plan zemsty.

Wśród kolejnych tytułów w Premium VoD będzie można obejrzeć  między innymi film „Likwidator” z powracającym w świetnej formie Arnoldem Schwarzeneggerem, „Twardziele” – komedia kryminalna z udziałem zdobywców Oscarów: Ala Pacino („Zapach kobiety”), Christophera Walkena („Łowca jeleni”) i Alana Arkina („Operacja Argo”), „Czas zemsty” z Collinem Farrelem czy „Połączenie” z Halle Berry.

Harmonogram filmów z ich premierami w Premium VoD:

Parker – od 21 maja 2013

Likwidator – od 4 czerwca 2013

Twardziele – od 18 czerwca 2013

Kula w łeb – od 18 czerwca 2013

Czas zemsty – od 2 lipca 2013

Połączenie – od 16 lipca 2013

Infiltrator – od 30 lipca 2013

Reguła milczenia – od  13 sierpnia 2013

***

Telewizja Tu i Tam umożliwia oglądanie na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie, czy smartfonie, aż 45 kanałów telewizyjnych, a także filmów czy wydarzeń sportowych kanału Orange sport i innych materiałów wideo - w dowolnym miejscu i czasie.

Więcej informacji  - http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/film

Orange TV – wideo na życzenie dostępne poprzez dekoder na ekranie telewizora dla klientów usługi internetowej orange.pl.

Więcej informacji - http://www.orange.pl/Orange_tv.phtml

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/

Scroll to Top