Informacje prasowe

Nokia E63 za złotówkę w promocji Orange Poleca

05 maja 2009
Nokia E63 za złotówkę w promocji Orange Poleca

W nowej edycji oferty promocyjnej Orange Poleca obniżoną cenę abonamentu oraz Nokię E63 za 1 zł. Korzystając z promocji klienci dostają abonament o wartości 75 zł ale przez pierwszy rok umowy płacą za niego tylko 55 zł miesięcznie.

Wybierając ofertę Orange Poleca za 55 zł przez pierwszy rok umowy, klienci zawsze co miesiąc dostają wszystkie korzyści abonamentu za 75 zł:

 • 140 minut na połączenia do wszystkich sieci (do Play 101 minut) w abonamencie,
 • atrakcyjną stawkę na połączenia po wykorzystaniu minut z abonamentu,
 • nowoczesny, wielofunkcyjny telefon za 1 zł,
 • 3 bezpłatne usługi - prezenty na zawsze a w nich na start:

  • Weekendy - 180 minut na rozmowy w weekendy ze wszystkimi numerami w Orange lub stacjonarnymi,
  • Dłuższy Kapitał Złotówek - niewykorzystane środki z abonamentu dostępne przez 2 kolejne miesiące,
  • Pakiet SMS - 400 SMS-ów do Orange.

Otrzymane prezenty można raz w miesiącu bezpłatnie zamieniać na inne. Aby dopasować ofertę do swoich potrzeb, oprócz wymienionych w ofercie, klienci mają również do wyboru:

 • Wybrany Numer - 180 minut na rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym
 • Korzystniej w abonamencie - tańsze połączenia do Orange w ramach abonamentu - tylko 40 gr/min
 • Pakiet Orange World - nieograniczony dostęp do informacji i rozrywki na portalu Orange World

W aktualnej ofercie Orange Poleca na klientów czeka telefon Nokia E63 - urządzenie stworzone specjalnie z myślą o mobilnej komunikacji. Pełna klawiatura QWERTY oraz system przewidywania tekstu XT9 sprawia, że pisanie na Nokia E63 jest szybkie i efektywne. Zastosowane rozwiązania mailowe zapewniają łatwe korzystanie z poczty prywatnej oraz korporacyjnej, umożliwiają także zarządzanie informacjami typu PIM. Duży poziomy wyświetlacz oraz przeglądarka Mini Map sprzyjają wygodnej pracy w internecie. Aparat fotograficzny, odtwarzacz multimedialny, radio FM i wysokiej jakości słuchawki sprawiają, że telefon może z powodzeniem służyć do pracy i rozrywki.


Informacje prasowe

Orange Free 39 i pół – najtańsza oferta mobilnego internetu

30 kwietnia 2009
Orange Free 39 i pół – najtańsza oferta mobilnego internetu

Od 30 kwietnia Orange wprowadza nowe usługi mobilnego dostępu do internetu dla klientów indywidualnych i firm. Orange Free 39 i pół oraz Business Everywhere Mini to najtańsze na rynku usługi umożliwiające korzystanie z internetu w laptopie i  telefonie. Klienci mogą je kupić w promocji z modemem lub zamówić jako dodatek do abonamentu telefonicznego. Nowością oferty są także krótkie - 12 miesięczne umowy lojalnościowe.

Orange Free 39 i pół to nowa oferta opracowana z myślą o klientach, którzy potrzebują mobilnego internetu aby przeglądać strony www i korzystać z poczty elektronicznej. W ramach abonamentu za 39,50 zł dostają usługę szybkiego, mobilnego dostępu do internetu działającego z prędkością do 7,2 Mbps oraz miesięczny pakiet 0,5 GB na transfer danych. Po jego wykorzystaniu, użytkownik nadal może korzystać z internetu w ramach abonamentu, jednak prędkość transferu jest niższa.

Usługę można kupić wraz z modemem USB ZTEMF 636 wyposażonym w kartę pamięci 2 GB. Jest on dostępny w cenach promocyjnych dla klientów, którzy kupią usługę z umową na okres co najmniej 12 miesięcy. Wkrótce w ofercie znajdzie się także wersja modemu wyposażona w kartę pamięci 4 GB.

Z usługi mogą korzystać także użytkownicy oferty abonamentowej usług głosowych Orange. Dzięki temu zyskują możliwość taniego korzystania z internetu w telefonie komórkowym. Wystarczy, że włączą ją za pomocą SMS-a o treści „AKT  39,5" wysłanego pod numer 1111 (0,20 zł z VAT). W przypadku usługi będącej dodatkiem do abonamentu usług głosowych opłata aktywacyjna nie jest pobierana.

Dla klientów oferty Orange dla Firm przygotowano bliźniaczą usługę pod nazwą Business Everywhere Mini, w jej przypadku do podanych cen należy doliczyć 22 procent podatku VAT.


Informacje prasowe

Orange sport nagrodzony na Festiwalu Filmów i Programów Sportowych

30 kwietnia 2009
Orange sport nagrodzony na Festiwalu Filmów i Programów Sportowych

Orange sport otrzymał główną nagrodę w kategorii „Sporty drużynowe" - za „Ruch Chorzów - Górnik Zabrze po Śląsku", czyli koncept komentowania meczów śląskich drużyn w gwarze. Kanał otrzymał również nagrodę w kategorii „Programy sportowe", za autorski program piłkarski dla dzieci - „Zebi Gool!".

Festiwal Filmów i Programów Sportowych w Gdyni - organizowany w Polsce już po raz trzeci, ma na celu wspieranie rozwoju artystycznych i kulturalnych tendencji w świecie telewizji i filmów, promowanie sportu i zasad olimpizmu. Jest jednym z etapów międzynarodowego konkursu, którego finał odbywa się w Mediolanie. Jury tworzą znawcy sztuki filmowej i znani sportowcy. Pratonami konkursu są m.in. Międzynarodowy Komitet Olimpijski oraz International Paraolympic Committee.

Orange sport otrzymał aż pięć nominacji w czterech kategoriach: w kategorii sporty drużynowe za dokument "Ruch Chorzów - Górnik Zabrze po Śląsku", reportaż „"Dzień z... - Polonia Warszawa", programy sportowe: „Zebi Goool!" i „Piękna forma" oraz serwis www.orangesport.pl w kategorii „Nowe media".

W tegorocznej edycji konkursu rywalizowało w sumie 156 filmów, klipów i programów telewizyjnych - produkcji krótkometrażowych i pełnometrażowych w kategoriach: „Duch Olimpizmu", „Sporty Indywidualne", „Sporty Drużynowe", Wielcy Mistrzowie", „Reportaż", „Programy Sportowe" oraz „Nowe Media" z 37 krajów. W tym roku przyznano również trzy nagrody dla osobowości sportowej roku dla tenisistki stołowej Natalii Partyki, zapaśnika Andrzeja Wrońskiego oraz kolarza Tadeusza Mytnika.

 

* * * *

Orange sport to kanał telewizyjny uruchomiony 8 sierpnia 2008 przez Telekomunikację Polską. Transmituje na żywo aż 6 meczów w każdej kolejce rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. W programie znajdują się też m.in. transmisje francuskiej i portugalskiej ligi piłkarskiej, NBA, szwedzka liga żużlowa, turnieje tenisowe WTA, a także autorskieh programy i magazyny. Orange sport jest dostępny na platformach telewizyjnych TP oraz Cyfry+. Więcej na: www.orangesport.pl

Scroll to Top