Informacje prasowe

Nowa telewizja Orange – jeszcze więcej rozrywki dla całej rodziny w pakiecie z szybkim internetem

22 lutego 2016
Nowa telewizja Orange – jeszcze więcej rozrywki dla całej rodziny w pakiecie z szybkim internetem

Ponad 90 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu za FunPack lub Neostradę z telewizją. Nowe dodatkowe pakiety kanałów tematycznych za 0 zł przez 6 miesięcy, atrakcyjna oferta kanałów dziecięcych i filmowych, nowe kanały sportowe Eleven i Eleven Sports. To najważniejsze zalety nowej telewizji Orange, od dziś dostępnej  dla klientów korzystających z szybkiego domowego  internetu Orange - Neostrady w opcji do 20 Mb/s, do 80 Mb/s lub internetu światłowodowego Supernova.

W ciągu najbliższych 3 lat, dzięki zaplanowanym przez Orange Polska inwestycjom w zasięgu superszybkiego internetu światłowodowego znajdzie się do 3,5 miliona rodzin. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli oferować go w pakiecie z nową ofertą telewizyjną, doskonale odpowiadającą na potrzeby wymagających klientów - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz, członek zarządu Orange Polska ds. Marketingu. – Wzbogacając samodzielnie tworzoną ofertę telewizyjną, zyskujemy większą elastyczność zarówno pod względem cenowym jak i doboru programów. Dołożyliśmy starań, żeby nasza nowa propozycja pozytywnie wyróżniła się na rynku; mam nadzieję że  zostanie dobrze przyjęta przez klientów – dodał.

Równocześnie Orange Polska planuje w dalszym ciągu rozwijać silne partnerstwo z platformą satelitarną nc+ i dosprzedawać  pakiety nc+ dla klientów IPTV.  Jeśli chodzi o ofertę telewizyjną w technologii satelitarnej, nie ulega ona zmianie. Nadal będzie oparta na odsprzedaży treści telewizyjnych platformy satelitarnej nc+ .

FunPack oraz Neostrada z Telewizją z pakietem Optymalnym

W ramach abonamentu za FunPack-a (pakiet składający się z domowego internetu, telewizji i telefonu domowego) lub za Neostradę z Telewizją (domowy internet + telewizja) klienci otrzymują aż 91 kanałów telewizyjnych w pakiecie Optymalnym, 25 z nich jest nadawanych w jakości HD.  Znajdą tu kilkanaście kanałów ogólnych (w tym popularne polskie kanały czyli TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, Polsat), 14 kanałów filmowych (m.in. AXN HD,  Fox HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD, Universal Channel HD, FilmBox, TVP Seriale), 7 kanałów dziecięcych, czyli zdecydowaną większość najchętniej przez dzieci oglądanych kanałów, m.in. Nickelodeon, Cartoon Network, pakiet kanałów Disney czy TVP ABC dla najmłodszych. W zestawie znajduje się także kilkanaście kanałów informacyjnych, 8 kanałów w kategorii Wiedza (m.in. Discovery HD, National Geographic Channel HD, History HD i ID Discovery HD), kanały sportowe (m.in. obydwa kanały Eurosportu w wersji HD oraz TVP Sport HD), 8 kanałów z kategorii Rozrywka (m.in. TVN Turbo HD, TVN Style HD, TLC HD czy TVP Rozrywka) oraz 10 kanałów muzycznych (w tym m.in. MTV, VIVA, Eska TV, Kino Polska Muzyka).

Ponadto, klienci pakietu Optymalnego otrzymają bezpłatny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports do 17 marca.

Poniższa tabela przedstawia szczegóły cen abonamentu FunPacka i Neostrady z Telewizją z pakietem Optymalnym, przy umowie na 24 miesiące w ramach obowiązujących od dziś ofert:

Do powyższych cen Orange nie dolicza już żadnych dodatkowych opłat. W przypadku Neostrady do 20 i do 80 Mb/s, gdy klient jednocześnie korzysta z tradycyjnego telefonu stacjonarnego na linii Orange, opłata jest obniżana z 99,14 do 69,90 zł.

W pakietach z Neostradą w opcji prędkości do 10Mb/s będą nadal oferowane pakiety telewizji nc+ w technologii satelitarnej. Abonament FunPack-a oraz Neostrady z Telewizją z internetem o prędkości do 10 Mb/s oraz pakietem Podstawowym z 61 kanałami, w tym 7 w jakości HD, przy umowie na 24 miesiące wynosi 89,14 zł.

Dodatkowe pakiety telewizyjne

Klienci mogą rozszerzyć ofertę kanałów telewizyjnych dostępną w pakiecie Optymalnym, dokupując jeden z poniższych pakietów:

Pakiet HBO zawierający 3 kanały w jakości HD (HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD) oraz dostęp do serwisu HBO GO przez cały okres umowy. Oferta programowa HBO obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, wielokrotnie nagradzane seriale własnej produkcji, zarówno amerykańskie, jak i lokalne, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe oraz koncerty. Po raz pierwszy w ofercie telewizji Orange pojawia się HBO GO – internetowy serwis wideo na żądanie, który gwarantuje dostęp do biblioteki ponad 2500 godzin programu. W HBO G widzowie mogą oglądać filmy i seriale bez reklam, gdzie chcą i kiedy chcą, za pomocą komputera, tabletu oraz smartfona.  Abonament  za pakiet HBO wraz z serwisem HBO GO wynosi 29,90 zł.

Pakiet Bogaty - zawiera wszystkie kanały tematyczne w nowej ofercie Orange, najlepsze w każdej kategorii. W sumie 134 kanały TV, z czego 48 w jakości HD. Dodatkowo klienci otrzymują pakiet HBO wraz z HBO GO w prezencie na próbę na miesiąc. Cena efektywna wynosi 29,90 zł miesięcznie (6 miesięcy za 0 zł, potem 39,90 zł).

Pakiet Bogaty z HBO - Pełna oferta kanałów tematycznych połączona z kanałami premium HBO oraz dostępem do HBO GO. W sumie 137 kanałów, z czego 51 w jakości  HD. Cena efektywna wynosi 52,4 zł miesięcznie (6 miesięcy za 0 zł, potem 69,90 zł)

Pakiet Maksymalny – pełna oferta kanałów tematycznych oraz wszystkie dodatkowe opcje premium, czyli pakiet 5 kanałów FilmBox, pakiet HBO z dostępem do HBO GO, kanały Cinemax HD i Cinemax2 HD oraz Pakiet dla dorosłych zawierający kanały Hustler HD, Private TV, Dorcel TV i Dorcel XXX HD. W sumie 148 kanałów, w tym 56 w jakości HD. Cena efektywna wynosi 74,9 zł (6 miesięcy za 0 zł,  potem 99,90 zł)

Więcej wygody

Nowa telewizja Orange to także nowy, bardziej intuicyjny podział kanałów tematycznych i bardziej wygodne przechodzenie do odpowiedniej kategorii dzięki „magicznym cyfrom” pilota: 111 – sport, 222 – film, 333 – rozrywka,  444 – wiedza, 555 – dzieci, 666 – muzyka, 777 – kanały zagraniczne. Kanały zostały ponadto uporządkowane w taki sposób, by zminimalizować konieczność przewijania w przypadku dublujących się kanałów dostępnych zarówno w jakości SD oraz HD.

Dodatkowo została udostępniona usługa „telewizji na życzenie” umożliwiająca dostęp do wybranych pozycji programowych kanałów do 7 dni po ich emisji w ramach wybranego pakietu telewizyjnego.

Ponadto, klienci mogą łatwo i w dowolnej chwili zmienić wybrany pakiet TV na inny, nie tańszy pakiet dostępny w tej samej promocji, bez zmiany okresu trwania umowy.

Szczegółowe informacje na temat nowej telewizji Orange znajdują się na www.orange.pl.

Więcej informacji:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange 

Nasz blog:  www.blog.orange.pl


Informacje prasowe

Orange Polska najlepszym pracodawcą w Polsce

18 lutego 2016
Orange Polska najlepszym pracodawcą w Polsce

Orange Polska otrzymał certyfikaty Top Employers Polska 2016 i Top Employers Europe 2016 – jedne z najważniejszych w branży zarządzania zasobami ludzkimi w Europie. Najwyższy wynik, spośród certyfikowanych w naszym kraju firm, to dowód na zaangażowanie w tworzenie właściwych wrunków pracy, ciągłego ich doskonalenia, a także dbałości o rozwój talentów.

Certyfikat Top Employer jest przyznawany przez Instytut Top Employers, organizację wyróżniającą najlepszych pracodawców na całym świecie. Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorstwa, których oferta dla pracownika spełnia najwyższe standardy. Proces certyfikacji składa się z kilku etapów i jest weryfikowany przez zewnętrznego audytora. Badanie, obejmujące siedem kluczowych dla pracodawcy obszarów, pozwala na dokładne ocenienie sposobu zarządzania kapitałem ludzkim i warunków pracy w organizacji.

- Przyznanie nam pierwszego miejsca w ramach certyfikacji Top Employer Polska oraz, po raz kolejny certyfikatu Top Employer Europe pokazuje, że w Orange Polska dbamy o naszych pracowników i jesteśmy wiarygodnym pracodawcą. Chcemy, aby  Orange Polska było  miejscem dla ludzi ciekawych, tworzących fajną społeczność, aktywnie realizujących wyzwania biznesowe. Wspieramy naszych pracowników w łączeniu pasji z życiem zawodowym, tworzymy warunki, w których mogą działać społecznie w ramach programów Fundacji Orange. Jednocześnie oferujemy im nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, a nasza oferta socjalna jest jedną z najlepszych w Polsce.  Cieszymy się, że aż  80%  spośród nich pozytywnie ocenia Orange jako pracodawcę – mówi Jacek Kowalski, członek zarządu ds. Zasobów Ludzkich.

Najważniejszym, zdaniem firmy są programy nastawione na rozwijanie pasji pracowników i ich zaangażowanie w działanie w Orange Polska. Z jednej strony są to projekty wolontariatu pracowniczego i Orange Passion, dzięki którym mogą oni łączyć zainteresowania z pomaganiem innym. Z drugiej – grywalizacja Miasto Orange i programy wspierające wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń pracowników.

Zapewnienie rozwoju pracowników poprzez rozbudowany system szkoleń, jest jednym z priorytetów Orange Polska. Duże znaczenie mają także programy takie, jak Orange Campus. Przygotowuje on menedżerów do funkcjonowania w roli liderów zespołów i skutecznego zarządzania, zarówno w wymiarze celów biznesowych jak i relacji między ludźmi.

Mając na celu pozyskanie najbardziej utalentowanych pracowników spośród studentów wyższych uczelni, Orange Polska oferuje płatne praktyki studenckie. Dla szczególnie zainteresowanych branżą  telekomunikacyjną powstał  program 6. Zmysł.

Certyfikat Top Employer, otrzymany przez Orange Polska już po raz szósty, to kolejne wyróżnienie dla firmy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W ostatnim roku Orange Polska zdobył m.in. Certyfikat HR Najwyższej Jakości, oraz  Kryształową  Statuetkę w XV edycji konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange Nasz blog: www.blog.orange.pl


Informacje prasowe

Fundacja Orange partnerem głównym Dnia Bezpiecznego Internetu

09 lutego 2016
Fundacja Orange partnerem głównym Dnia Bezpiecznego Internetu

„Lepszy internet zależy od Ciebie” – pod takim hasłem 9 lutego odbywają się obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 w Polsce. Fundacja Orange jest partnerem głównym wydarzenia. Specjalnie dla rodziców i opiekunów przygotowała bezpłatny kurs internetowy, w którym dowiedzą się, jak dbać o bezpieczeństwo najmłodszych w sieci.

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) organizowane są w Polsce od 2004 roku, aby tworzyć okazję do dyskusji o bezpieczeństwie w internecie i promować idee wykorzystania zasobów sieci do rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży. Tego dnia w wielu krajach porusza się tematykę aktualnych zagrożeń, które spotkać mogą młodych użytkowników online. Inicjatorem wydarzenia jest Komisja Europejska. Hasłem "Lepszy internet zależy od Ciebie" organizatorzy chcą podkreślić, że każdy internauta poprzez swoje zachowania wpływa na to, czy internet jest pozytywną i bezpieczną przestrzenią.

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 w Warszawie organizowana jest konferencja dla nauczycieli, edukatorów i środowisk związanych z rozwojem cyfrowych kompetencji. Aby idea DBI rozprzestrzeniała się w całym kraju, co roku ogłaszany jest  konkurs na najlepszą inicjatywę lokalną promującą odpowiedzialne korzystanie z internetu. Są to lekcje, zabawy, happeningi, które w ciekawy sposób mają nauczyć dzieci i młodzież ważnych zasad bezpieczeństwa. Odbywać się mogą w szkołach, przedszkolach, bibliotekach i innych placówkach. Dla wszystkich inicjatorów lokalnych akcji przygotowane zostały pakiety edukacyjne, z których można korzystać, a najlepsze projekty zostaną wyróżnione nagrodami od organizatorów i partnerów DBI.

Partnerem głównym obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Polsce jest Fundacja Orange, która już od 10 lat działa na rzecz ochrony dzieci w internecie.

Cieszy nas tegoroczne hasło „Lepszy internet zależy od Ciebie”, bo pokazuje, że każdy z nas może się przyczynić do tego, czy będzie przyjaznym miejscem. Wpływ na to mają także rodzice i opiekunowie. Ci nie zawsze wiedzą, jak przygotować dzieci do mądrego i bezpiecznego korzystania z sieci i trudno im czasami „nadążyć” za cyfrowymi aktywnościami młodych. Ale Dzień Bezpiecznego Internetu to dobra okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. – mówi Ewa Krupa, prezeska Fundacji Orange.

Dla rodziców dzieci w różnym wieku Fundacja przygotowała platformę e-learnigową „Bezpiecznie Tu i Tam”, dostępną bezpłatnie pod adresem: http://www.fundacja.orange.pl/kurs. Dzięki niej rodzic pozna rodzaje zagrożeń, na które może natknąć się młody internauta, sposoby zabezpieczeń, a także porady i wskazówki o tym, jak zapobiegać ryzykom i jak nauczyć dziecko bezpiecznych i kulturalnych zachowań w sieci. Całość podana jest w formie interaktywnych treści, filmów, animacji i krótkich quizów, które pomogą zapamiętać najważniejsze informacje. Użytkownicy mogą też zadać pytanie ekspertom. Kurs trwa około 1,5 godziny, ale każdy z 5 modułów można przejść osobno w dogodnym czasie.

E-learning powstał w ramach społecznej misji Fundacji Orange, która do tej pory nauczyła 38 tys. dzieci zasad bezpiecznego internetu na warsztatach w szkołach i innych placówkach, wsparła przygotowanie narzędzi i zabezpieczeń przed nieodpowiednimi treściami dla najmłodszych i brała udział w wielu kampaniach na rzecz przeciwdziałania cyberzagrożeniom. Została założona w 2005 roku i jest jedyną fundacją korporacyjną wśród telekomów w Polsce.

Organizatorem Dnia Bezpiecznego Internetu w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa oraz Fundacja Dzieci Niczyje. Fundacja Orange jest partnerem głównym. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska oraz Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.

Więcej informacji nt. Dnia Bezpiecznego Internetu dostępnych jest na stronach internetowych: www.dbi.pl, najmłodsi znajdą informacje nt. wydarzenia na stronie: www.sieciaki.pl, a dla kurs internetowy dla rodziców i opiekunów dostępny jest na stronie www.fundacja.orange.pl/kurs

***

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. W Polsce pierwszą edycję DBI Polskie Centrum Programu Safer Internet (NASK i FDN) zorganizowało w roku 2005. Jego podstawowym celem jest inicjowanie oraz propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

***

Dodatkowych informacji udzielą:

Antonina Bojanowska, koordynatorka komunikacji, Fundacja Orange

e-mail:  antonina.bojanowska@orange.com

tel.: (+48) 22 527 40 24  kom: (+48) 509 84 86 82

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange 
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Scroll to Top