Informacje prasowe

Nowe plany VOIP kapitał

19 stycznia 2008
Nowe plany VOIP kapitał

Telekomunikacja Polska uatrakcyjnia ofertę telefonii internetowej wprowadzając 3 nowe plany taryfowe - VOIP kapitał. Wybierając plan za 5 zł, 20 zł lub 40 zł klienci usług neofon tp oraz telefonii internetowej tp mogą dzwonić na numery stacjonarne w Polsce już od 6 groszy, a za granicę za 12 groszy za minutę.

Plany VOIP kapitał pozwalają na zdecydowanie tańsze połączenia w zamian za miesięczną opłatę, w całości do wykorzystania na połączenia. W zależności od planu połączenia w kraju kosztują od 6 do 10 groszy brutto za minutę. Połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady i Australii kosztują tylko 12 groszy brutto za minutę. Bezpłatne są połączenia między numerami telefonii internetowej w TP.

TP nie wymaga podpisywania umów na czas określony, klienci mogą zamawiać i rezygnować z planów VOIP kapitał w dowolnym momencie. Aby korzystać z tanich połączeń VOIP w TP nie jest wymagana przedpłata (prepaid), jak ma to miejsce w przypadku większości ofert VOIP oferowanych na rynku.

Rozmowy rozliczane są sekundowo, a opłaty za usługi VOIP w TP są pobierane na podstawie faktury przesłanej klientowi. Ponadto TP dodatkowo obniża cenę krajowych połączeń stacjonarnych za każdy rok korzystania z usługi.

Cennik planów VOIP kapitał:

opłata w ramach planu VoIP tp kapitał 5 VoIP tp kapitał 20 VoIP tp kapitał 40
miesięczna opłata  5 zł 20 zł 40 zł
VoIP w TP 0~399 0 zł/min. 0 zł/min. 0 zł/min.
lokalne i międzymiastowe 0,10 zł/min. 0,08 zł/min. 0,06 zł/min.
na komórkę 0,67 zł/min. 0,67 zł/min. 0,67 zł/min.
połączenia międzynarodowe

do krajów 1 strefy (np. Niemcy, USA)

0,12 zł/min 0,12 zł/min 0,12 zł/min

 

Scroll to Top