Informacje prasowe

Nowości na antenie Orange sport i Orange sport info

04 sierpnia 2010
Nowości na antenie Orange sport i Orange sport info

Najlepszą drużynę świata - reprezentację Hiszpanii - będą mogli oglądać w akcji widzowie Orange sport. Stacja będzie transmitować na żywo wszystkie mecze, w których Hiszpanie będą występować w roli gospodarza zarówno w eliminacjach piłkarskich Mistrzostw Europy 2012 jak i mecze towarzyskie. Z kolei nowością w programie stacji telewizyjnej Orange sport info od września będą rozgrywki Ekstraklasy Tenisa Stołowego Mężczyzn.

Reprezentacja Hiszpanii to z pewnością jeden z faworytów Euro 2012. Drużyna, którą tworzą takie gwiazdy jak Andres Iniesta, David Villa, Fernando Torres, Xavi Hernandez, Iker Casillas czy Carles Puyol, w ciągu dwóch lat wywalczyła dwa najcenniejsze trofea piłkarskie - zwycięstwo na Euro 2008 oraz na tegorocznym mundialu w RPA. Czy wzorem wcześniejszych lat Hiszpanie bez problemów poradzą sobie w eliminacjach? Odpowiedź na to i wiele innych pytań poznamy oglądając Orange sport.

Ponadto, Orange sport ma kolejne propozycje dla amatorów sztuk walki, które w ramówce stacji pojawiły się wiosną tego roku. Już niedługo odbędą się kolejne walki federacji UFC, która zrzesza najlepszych na świecie zawodników, reprezentujących takie style walki jak boks, zapasy, jiu-jitsu, judo, karate i thai boxing: 7 sierpnia w walce o mistrzostwo świata wagi średniej zmierzą się broniący tytułu Brazylijczyk Anderson Silva oraz Amerykanin Chael Sonnen, a 28 sierpnia mistrz wagi lekkiej Amerykanin Frankie Edgar stoczy rewanż z B.J. Pennem, któremu w kwietniu tego roku odebrał mistrzowski pas.

Z kolei rozgrywki Ekstraklasy Tenisa Stołowego, które będzie można oglądać na antenie Orange sport info, rozpoczną się 21 września i potrwają do maja 2011 r. Stacja pokaże 1 mecz z każdej kolejki zawodów najlepszych polskich klubów.


Informacje prasowe

Ponad 400 godzin piłkarskich emocji w Orange sport

04 sierpnia 2010
Ponad 400 godzin piłkarskich emocji w Orange sport

Wszystkie 240 meczów, z czego aż 180 na żywo, analizy, komentarze ekspertów i powtórki najciekawszych akcji - to propozycja telewizji Orange sport dla fanów Ekstraklasy na rozpoczynający się sezon.

- Nadchodzący sezon Ekstraklasy zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na ligowych boiskach zobaczymy takich piłkarzy jak Smolarek, Wichniarek, Żurawski, Żewłakow. Kluby - zwłaszcza stołeczne Legia i Polonia - prześcigają się w zdobywaniu czołowych piłkarzy. O odzyskanie tytułu będzie z całych sił walczyć Wisła, ale i Lech marzy o obronie pierwszego miejsca. A jak spiszą się Widzew Łódź i Górnik Zabrze, którzy z ambitnymi planami wrócili do Ekstraklasy? Warto z nami oglądać Ekstraklasę - zapewnia Janusz Basałaj, redaktor naczelny stacji.

Wszystkich, którym brakuje już piłkarskich emocji, zapraszamy do Orange sport info w przeddzień startu rozgrywek Ekstraklasy. W magazynie Ekstraklasa raport przez 3 godziny (20.00 - 23.00) o nadchodzących spotkaniach dyskutować będą piłkarze, trenerzy, dziennikarze, a od godz. 22:15 - w specjalnym wydaniu Hyde Parku - kibice.

Później, zawsze od piątku do niedzieli, na antenie Orange sport będzie można oglądać wszystkie mecze każdej kolejki. Tak jak dotychczas, sześć z nich stacja pokaże na żywo, pozostałe 2 będą retransmitowane. Niedziela wieczór, po zakończeniu ostatniego meczu, to czas na podsumowanie kolejki. Począwszy od nowego sezonu, nasz magazyn Ekstraklasa Raport przenosimy z poniedziałku na niedzielę. Przez najbliższe 2 kolejki Ekstraklasa raport będzie się rozpoczynać o godz. 21:15, a później o godz. 19.15. Stałymi komentatorami będą nie tylko byli piłkarze, m.in. Radosław Gilewicz, Andrzej Iwan, Jacek Zieliński, ale też zagorzali kibice, jak np. wokalista zespołu Lady Pank Janusz Panasewicz. Z kolei zapowiedź każdej kolejki przez cały sezon będzie można oglądać w czwartki o godz. 20:00 na antenie Orange sport info.

Tak jak w ubiegłych sezonach mecze z udziałem dwóch śląskich drużyn komentowane będą w śląskiej gwarze. Natomiast wybrany mecz kolejki skomentują kibice w programie „Teraz Kibice Mówią".


Informacje prasowe

TP rozdaje bony na zakupy – nawet na 250 zł

30 lipca 2010
TP rozdaje bony na zakupy – nawet na 250 zł

Od 1 sierpnia klienci indywidualni, którzy zdecydują się na korzystanie z telefonii stacjonarnej, w jednym z wybranych planów doMowych, otrzymają bony Sodexo na zakupy o wartości od 50 do 250 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12, 18 lub 24 miesiące.

Najwięcej, bo 250 zł można zaoszczędzić na zakupach wybierając plan doMowy tp 1200 lub 300 przy umowie na 24 miesiące. Wybierając plan doMowy tp 1200 lub 300 na 12 lub 18 miesięcy można otrzymać bon na 100 zł lub 150 zł.

Na prezent mogą liczyć również klienci, którzy zdecydują się na najtańszy plan doMowy tp 60. Czekają na nich bony o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Wartość bonu zależy od długości zawieranej umowy, odpowiednio na 12, 18 lub 24 miesiące.

Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2011 r. Szczegóły dotyczące planów doMowych i nowej promocji znajdują się na stronie: www.tp.pl. TP wprowadziła do swojej oferty plany doMowe we wrześniu 2008 r. Korzysta z nich już blisko 1,5 mln klientów.

Scroll to Top