Informacje prasowe

Nowy redaktor naczelny Orange sport

07 listopada 2012
Nowy redaktor naczelny Orange sport

Od grudnia br. nowym redaktorem naczelnym Orange sport będzie Kacper Sosnowski. Zastąpi dotychczasowego redaktora - Janusza Basałaja, który będzie pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Kacper Sosnowski jest absolwentem dziennikarstwa i animacji społeczno-kulturalnej na UW. W mediach pracuje od 1999 roku, gdzie tworzył programy dla największych stacji w Polsce. Pracował m.in. dla radio Wawa, TVP, TVN24, nSport i telewizja Puls. Z Orange sport związany jest od początku istnienia stacji. Od sierpnia 2012 był głównym wydawcą.

- Pomagałem w tworzeniu Orange  sport od samego początku, gdy nikomu nieznana stacja weszła na polski  rynek. Dzięki pracy Janusza Basałaja telewizja jest obecnie  najszybciej  rozwijającą się i  jedną z najchętniej oglądanych sportowych stacji w Polsce. Moim celem będzie kontuowanie tej pracy - powiedział Kacper Sosnowski.

Według nowego naczelnego ważne jest to, żeby w redakcji nadal pozostał tzw. team spirit, czyli duch wspólnej pracy w tworzeniu najbardziej kreatywnego zespołu komentatorów, wydawców, prezenterów i reporterów. - Wszystkim nam przyświeca  cel, by tworzyć telewizję oryginalną, zaskakującą i rzetelną. Taką właśnie będziemy robić - obiecuje Kacper Sosnowski.

Orange Polska dziękuje Januszowi Basałajowi za 4,5 roku pracy, jego wkład i zaangażowanie w tworzenie kanału Orange sport. Życzymy zarazem powodzenia w realizacji nowych wyzwań w PZPN.

* * *

Orange sport jest nadawany 24 godziny na dobę i można go oglądać na ekranie telewizora, komputera i telefonu komórkowego. Pokazuje mecze najlepszych europejskich klubów retransmitowane w ramach bogatej oferty telewizji klubowych: Manchester United TV, Arsenal TV, Real Madryt TV, transmisje lig piłkarskich m.in. z Portugalii, jak również transmisje Pucharu Polski, Pucharu Niemiec, Pucharu Francji oraz polskiej I Ligi. Miłośnicy sztuk walki znajdą w programie Orange sport transmisje z gal MMA (UFC), kickboxingu i boksu. Ważnym punktem ramówki są także programy publicystyczne i informacyjne. Serwisy sportowe nadawane są co godzinę, a obszerne podsumowanie dnia czeka na widzów w  wieczornym „Sport raporcie 24”.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Tańszy abonament i więcej GB w internecie mobilnym Orange Free

07 listopada 2012
Tańszy abonament i więcej GB w internecie mobilnym Orange Free

Od 6 listopada br., klienci kupujący aktywację lub przedłużający umowę na internet mobilny Orange Free mogą korzystać z nowych promocji. Dzięki nim zaoszczędzą nawet 41 proc. ceny abonamentu lub zyskają dwukrotnie większy limit na transmisje danych.

Klienci wybierający usługę Orange Free 39 zapłacą za abonament tylko 29 zł (z VAT), czyli o 26 proc. taniej, a jeśli mają już modem i  wybiorą ofertę bezterminalową, ich abonament przez cały czas trwania umowy będzie jeszcze niższy:

  • o 36 proc. przy zawieraniu nowej umowy,
  • aż o 41 proc. przy przedłużeniu umowy.

Klienci, którym zależy na większych limitach na transmisje danych mogą wybrać ofertę Orange Free 59. Otrzymają w niej dwukrotnie większy niż dotychczas limit transferu danych, czyli 8 GB miesięcznie, przy niezmienionej cenie abonamentu.

Nowością w ofercie jest limit danych 0,5 GB w planie Orange Free 19, w którym dostępna jest również darmowa usługa Szczęśliwe Godziny pozwalająca na nielimitowane korzystanie z szybkiego internetu mobilnego, codziennie między 0:00 a 8:00.

Każdy klient korzystający już z telefonu komórkowego w Orange oraz usługi Neostrada może także skorzystać z  internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu - 2GB za 0 zł. Wystarczy, że aktywuje pakiet Orange Open i połączy wchodzące w jego skład usługi na jednym koncie abonenckim.

Aktualnie dostępne promocje w Orange Free dla klientów podpisujących oraz przedłużających umowę:

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na www.orange.pl

* * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Orange otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości

02 listopada 2012
Orange otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości

Orange Polska zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem HR Najwyższej Jakości. Certyfikat przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami  otrzymują firmy stosujące najlepsze praktyki zarządzania kapitałem ludzkim i dbające o rozwój pracowników.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznawany jest na podstawie obiektywnego badania uwzględniającego całość polityki zarządzania kapitałem ludzkim w danej firmie. Oceniane są m.in. rekrutacja, struktura zatrudnienia, szkolenia i rozwój, system motywowania i wynagradzania, ocena pracownicza, komunikacja wewnętrzna, a także zasady etyczne. Badanie koncentruje się również na polityce równościowej firmy oraz zarządzaniu tzw. różnorodnością w organizacji.

- Realizacja długofalowej strategii Orange Polska, której celem jest permanentne podnoszenie standardów zarządzania kapitałem ludzkim została zauważona i doceniona. To nas bardzo cieszy - mówi Jacek Kowalski, członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich Orange Polska.  - W Polsce wzrasta świadomość wagi oraz znaczenia, jakie dla każdego przedsiębiorstwa mają działania HR. Chcemy dalej promować dobre praktyki i pokazywać jak skutecznie prowadzić politykę kadrową - dodaje.

- Szczególny nacisk kładziemy na kwestie związane z przejrzystością rekrutacji, systemów oceniania, awansów, a także dbałością o nieustanne podnoszenie kompetencji pracowników, zgodnie z ich aspiracjami i potrzebami organizacji - podkreśla Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. - Dla potencjalnych kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w danej firmie, certyfikat HR Najwyższej Jakości jest gwarancją jej rzetelności i wiarygodności.

Każda firma, która chce powalczyć o certyfikat, musi wziąć udział w bezpłatnym badaniu organizowanym przez PSZK. Ma ono formułę ciągłą, certyfikat ważny jest przez rok od momentu otrzymania. W czerwcu 2013 odbędzie się uroczysta gala z przedstawicielami firm, które otrzymały certyfikat.

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top