Informacje prasowe

Objazdowe Kino Orange od stycznia z filmami w 3D

11 stycznia 2013
Objazdowe Kino Orange od stycznia z filmami w 3D

Dziś (11 stycznia) w kolejną trasę rusza objazdowe Kino Orange. W styczniowym repertuarze znalazły się aż cztery premierowe tytuły – m.in. najnowsza polska produkcja - thriller "Sęp" z Anną Przybylską i Michałem Żebrowskim w rolach głównych, oparty na prawdziwych wydarzeniach autorski film Bena Afflecka "Operacja Argo" oraz znakomity komediodramat Piotra Trzaskalskiego "Mój rower". Ponadto, od stycznia w Kino Orange będzie można obejrzeć również filmy w technologii 3D – na początek będzie to propozycja dla najmłodszych widzów - "Dino mama 3D".

Kino Orange - największe objazdowe kino w Polsce - w styczniu pojawi się w 20 miejscowościach i niewielkich miastach, m.in. w Drohiczynie, Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim, Ostródzie, Świnoujściu,  Sulęcinie.  Po raz pierwszy w repertuarze znajdzie się film w trójwymiarze, a także absolutna nowość – polski thriller Sęp, który będzie można oglądać już od dnia premiery, 11 stycznia. W tym samym dniu odbędzie się premiera kinowa tego filmu w kinach w całej Polsce, w tym w Kinie Orange.

Pełna lista miejscowości, które w styczniu odwiedzi Kino Orange oraz bieżący repertuar są dostępne na stronie internetowej www.KinoOrange.pl. Można tu znaleźć także opisy i zwiastuny filmów, adresy Domów Kultury, w których odbywają się projekcje filmowe oraz godziny poszczególnych seansów.

Kino Orange to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których nie ma kin. Od października 2012 do maja 2013 roku odwiedzi ponad 100 miejscowości. Ceny biletów zaczynają się już od 12 złotych. Ponadto, wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

***

"Sęp" to kino akcji, w którym występuje plejada największych gwiazd polskiego kina, w tym m.in.: Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Paweł Małaszyński, Piotr Fronczewski i Adrzej Seweryn. W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok...

Oparty na faktach thriller "Operacja Argo" opowiada o niezwykle niebezpiecznej, tajnej operacji, której celem było uratowanie szóstki Amerykanów. Tłem dla wydarzeń jest irański kryzys spowodowany zatrzymaniem zakładników. Przez dziesięciolecia prawda o niej oraz roli, jaką odegrały w tej historii CIA i Hollywood nie wyszła na światło dzienne. Odtajniono ją dopiero wiele lat później. Reżyserem tego obrazu jest nagrodzony Oscarem Ben Affleck, który gra w nim także jedną z głównych ról. "Operacja Argo" została uhonorowana aż 5 nominacjami do Złotych Globów.

"Mój rower", w reżyserii Piotra Trzaskalskiego (twórcy uwielbianego przez publiczność filmu „Edi”) to  wzruszający komediodramat, nagrodzony na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Ta pięknie zrealizowana opowieść o szorstkiej, męskiej przyjaźni, problemach z wyrażaniem miłości z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów. W głównych rolach zobaczymy Artura Żmijewskiego, Michała Urbaniaka i Krzysztofa Chodorowskiego.

"Dino mama 3D" – animacja w technologii 3D z pewnością zachwyci najmłodszych widzów. Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura…

Pobierz logo Kina Orange


Informacje prasowe

Orange Polska koproducentem Bejbi Blues.

02 stycznia 2013
Orange Polska koproducentem Bejbi Blues.

Od 4 stycznia na ekranach kin pojawi się film „Bejbi Blues” w reżyserii Kasi Rosłaniec. To już 20 koprodukcja z udziałem Orange Polska. Najnowsze dzieło reżyserki zostanie także zaprezentowane w oficjalnej selekcji do 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w sekcji konkursowej Generation.

Kasia Rosłaniec, reżyserka wielokrotnie nagradzanych „Galerianek“, przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. „Bejbi blues” jest kolejnym po „Sali samobójców” i „Jesteś Bogiem” - odważnym, prawdziwym, wstrząsającym, ale też nie pozbawionym humoru, portretem młodych Polaków. Pokolenia generacji facebooka, sms-ów, chatów i blogów internetowych.

W obsadzie, podobnie jak w „Galeriankach", Kasia Rosłaniec postawiła na młodych debiutantów: Magdalenę Berus, Klaudię Bułkę, Nikodema Rozbickiego czy Michała Trzeciakowskiego. Obsadę uzupełniają gwiazdy m.in. Magdalena Boczarska, Mateusz Kościukiewicz, Katarzyna Figura, Danuta Stenka i Jan Frycz. Opiekunem artystycznym filmu jest Małgorzata Szumowska.

Światowa premiera filmu miała miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 2012. „Bejbi blues” zakwalifikował się także do oficjalnej selekcji 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, gdzie zostanie zaprezentowany w konkursowej sekcji Generation.

Orange Polska jest jednym z największych koproducentów filmowych w Polsce. „Bejbi Blues” to już dwudziesty filmowy projekt, w którym uczestniczymy. Do najważniejszych należą: „Obława”, „Katyń”, „Ile waży koń trojański?” czy wyjątkowa „Różyczka”. Wszystkie filmy współfinansowane przez Orange Polska zgromadziły dotychczas blisko 9 mln widzów. Kilkanaście filmów jest aktualnie w produkcji lub czeka na premierę, między innymi „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego (premiera styczeń 2013), „AmbaSSada” Juliusza Machulskiego oraz „Lech Wałęsa” Andrzeja Wajdy, które zobaczymy już w tym roku.


Informacje prasowe

100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

28 grudnia 2012
100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

Od dziś pod hasłem „100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange” startuje wielka poświąteczna wyprzedaż. Klienci otrzymają m.in nowoczesne smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej nie rezygnując jednocześnie ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, domowego czy surfowania po internecie.

Pomysły na oszczędzanie: http://www.orange.pl/kid,4002291457,id,4002956040,article.html

Klienci, którzy posiadają w Orange usługi mobilne i stacjonarne, przy dokupieniu internetu mobilnego, mogą mieć tablet Alcatel One Touch Evo 7 za 1 zł z abonamentem za 29 zł. Wystarczy, że aktywują przy tym rabat 30 zł w usłudze Orange Open. Dodatkowo ponad 500 zł można zaoszczędzić kupując smartfona w wybranych smartplanach. Do wyboru są smartfony Nokia, Samsung, Sony i LG.

Z kolei klienci, którzy wybiorą Neostradę lub FunPack HD otrzymają tablet za 1 zł i oszczędzą 498 zł bo jego standardowa cena to 499 zł.

Ciekawą propozycją dla użytkowników telefonu domowego jest Plan Na Każdy Dzień, oferujący za 49 zł miesięcznie nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii.  To oferta szczególnie korzystna dla obecnych klientów planu DoMowy 1200, który w cenie 90,74 zł miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce jedynie w dni robocze od 18.00 do 8.00 oraz w weekendy i święta przez całą dobę. Wymieniając go na nowy Plan Na Każdy Dzień  w cenie niemal o połowę niższą mogą rozmawiać bez żadnych ograniczeń ze swoimi bliskimi w Polsce i wybranych krajach przez całą dobę.

Orange przygotował również atrakcyjne promocje dla klientów biznesowych.. Łącząc mobilny Internet z inną usługą mobilną lub stacjonarną w Orange Open dla Firm, firma zaoszczędzi rocznie na abonamencie 144 zł + VAT. Orange dla Firm oferuje także specjalne rabaty na sprzęt, w tym m.in.: tablet Alcatel One Touch Evo 7 w obniżonej cenie za 49 zł + VAT zamiast 199 zł + VAT w ofercie Nowy Business Everywhere z modemem standard w Orange Open dla Firm w abonamencie za 30 zł+VAT,

W Orange dla Firm są też smartfony w niższych cenach np.: Sony Xperia S za jedyne 1zł +VAT zamiast 149 zł+VAT w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 95 zł + VAT. Za symboliczną złotówkę + VAT można mieć przeceniony ze  349 zł+VAT Samsung Galaxy S2 w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 119 zł + VAT. Dodatkowo w ofercie Firma bez ograniczeń Klient otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci.

*  *  *

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top