Informacje prasowe

Obsługa klientów Orange w Internecie

28 listopada 2012
Obsługa klientów Orange w Internecie

Klienci Orange dużo czasu spędzają w Internecie, dlatego już od roku na profilu Orange Polska na Facebooku otrzymują pomoc i wyjaśnienia we wszystkich sprawach związanych z obsługą i działaniem naszych usług. W ciągu 12 miesięcy zespół ekspertów na Facebooku obsłużył ponad 22 tys. klientów, a średni czas rozwiązania sprawy opisanej na tablicy profilu Orange Polska trwał 7 minut.

Ważnym miejscem dyskusji o ofertach i usługach telekomunikacyjnych są media społecznościowe. Internauci nie tylko wymieniają się tam opiniami i doświadczeniami, ale oczekują, że on-line będą mogli otrzymać potrzebne informacje, skorzystać z porady i załatwić sprawy związane z usługami. Dlatego w Orange Polska powstała grupa profesjonalnych doradców, którzy są obecni na forach, blogach, Facebooku odpowiadając na pojawiające pytania i rozwiązując sprawy zgłaszane przez internautów.

Na Facebooku z Orange Polska jest już ponad 1,1 mln internautów i tu narzędzia ich obsługi są najbardziej rozbudowane. Internauci znajdą tu „doradcę oferty”, który w ciągu 1 minuty zaproponuje najlepsze dla nich rozwiązanie. Mają też możliwość skorzystania z formularza kontaktowego by zgłosić swój problem lub w zakładce „zrób to sam” samodzielnie sprawdzić np. stan płatności czy plan taryfowy. Mogą również poprosić o pomoc czy radę Orange Ekspertów (na video czacie rozwiązanie sprawy trwa ok. 8 minut) lub społeczność w aplikacji „daj mi radę”.

W efekcie, spośród wszystkich profili telekomunikacyjnych, to właśnie na fanpage’u Orange Polska konsumenci zadają pytania najchętniej. Dla młodszych klientów w wieku około 20 lat, profil Orange Polska stał się jednym z wiodących kanałów kontaktu z firmą. Co ważne, aż 92 % osób uznało, że obsługa przez Orange Ekspertów na Facebooku jest satysfakcjonująca.

Dużą popularnością wśród internautów cieszy się również kanał wideo „pomoc Orange” na YouTube, gdzie krótkie filmy instruktażowe, wyjaśniające jak działają nasze usługi, zostały obejrzane już 150 tys. razy . Na portalu orange.pl działa z kolei „forum pomocy technicznej” (ponad 11 mln odsłon). Tu miesięcznie pojawia się 550 bardzo różnych wątków, a klienci uzyskali 42 tys. odpowiedzi.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Milion widzów Śród z Orange w Multikinie

28 listopada 2012
Milion widzów Śród z Orange w Multikinie

Od początku 2012 r. już ponad milion widzów na blisko 44 tys. seansów filmowych skorzystało ze Śród z Orange w sieci Multikino. Z tej okazji Orange Polska i Multikino zorganizowały dla kinomanów konkurs wiedzy filmowej na profilu Orange Film na Facebooku. Najlepsi znawcy kina mogą wygrać m.in. nowoczesny smartfon Nokia Lumia 800 oraz prywatny pokaz filmowy w wybranym kinie sieci Multikino.

Środy z Orange to globalny projekt sponsoringowy marki Orange, który jest obecny w Polsce już 3,5 roku. Od 1 stycznia 2012 r. Środy z Orange przeniosły się do Multikina. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wszystkie seanse kinowe, w tym filmy 3D, transmisje sportowe oraz koncerty. Dodatkowo mogą też liczyć na 15-procentowy rabat na zestaw w barach kinowych sieci Multikino.

W ciągu 11 miesięcy już ponad milion klientów Orange skorzystało ze środowego seansu kinowego, płacąc za 2 bilety cenę jednego. Od kwietnia 2009 r., kiedy Orange po raz pierwszy zaprosił swoich klientów w środę do kina, w akcji wzięło udział już ponad 4 miliony osób.

W 2012 r. klienci Orange najchętniej wybierali następujące filmy: Madagaskar 3, Jesteś Bogiem, Epoka Lodowcowa 4, Skyfall i Dziewczyna z tatuażem. To m.in. wiedza na temat najpopularniejszych filmów tego sezonu pozwoli kinomanom zdobyć nagrody w konkursie filmowym, który od dziś czeka na fanów kina na profilu Orange Film na portalu facebook.com. Do wygania m.in. nowoczesny smartfon Nokia Lumia 800 oraz prywatny pokaz filmowy dla wyróżnionej osoby i zaproszonych przez nią gości w wybranym kinie sieci Multikino.

Konkurs trwa od godz. 10.00 28 listopada do godz. 23.59 30 listopada 2012 r. Zadaniem uczestników jest obejrzenie krótkiego montażu zdjęć filmowych i w najkrótszym czasie rozpoznanie największej liczby tytułów filmów. Na koniec każdy uczestnik w 241 znakach ma napisać recenzję jednego z pokazanych filmów. Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu na można znaleźć na stronach: www.facebook.com/orangefilm, www.multikino.pl oraz www.orange.pl

 

*****

Aby skorzystać z akcji Środy z Orange i otrzymać kod, który uprawnia do zakupu dwóch biletów w cenie jednego wystarczy wysłać SMS o treści FILM pod numer 241. Klienci TP posiadający neostradę lub telefon stacjonarny, mogą zalogować się na stronie www.orange.pl, w zakładce Środy z Orange lub skorzystać z infolinii *200. Zamówiony kod zostanie wysłany na podany numer telefonu komórkowego w dowolnej sieci.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Świąteczne prezenty w Orange na kartę

26 listopada 2012
Świąteczne prezenty w Orange na kartę

Od dzisiaj we wszystkich ofertach Orange na kartę, każde nawet najmniejsze doładowanie konta, jest premiowane prezentami w postaci dodatkowych minut lub SMS-ów. Bonusy za doładowania można dostawać wielokrotnie, zyskując za każdym razem nawet 200 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, ważnych przez 31 dni.

Aby dostawać prezenty wystarczy wysyłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 815, a następnie doładowywać konto dowolnymi nominałami.

O wartości przyznanego prezentu decyduje suma wszystkich doładowań wykonanych w ciągu siedmiu dni od pierwszego z nich. Po otrzymaniu prezentu, można zacząć zbieranie doładowań od początku. Kolejne doładowania są sumowane według tych samych zasad, zawsze w ciągu siedmiu dni, po których zostaje przyznany kolejny prezent.

Z promocji będzie można korzystać do 6 stycznia 2013 r.

Wartość przyznawanych prezentów przedstawia poniższa tabela

W każdej chwili można sprawdzić, jaka kwota została już zebrana i jaki prezent aktualnie można otrzymać. Aby to zrobić wystarczy wysłać SMS o treść ILE pod bezpłatny numer 815.

Szczegółowe informacje i regulamin tutaj.

*  *  *

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top